Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Adidas_Ricka

Peikiu the trinitarios

Rekomenduoti pranešimai

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė: adidas_Ricka
2. Klano pavadinimas:the trinitarios
3. Peikimo priežastys:

Pasiekus 500 klano taškų, gali grobti teisėsaugos, karo tipo klano narius ir ginklų prekeivius su komandomis /isodint ir /islaipint. Grobimas trunka iki 20 minučių. Grobimai negali vykti (19:00 - 20:00) kadangi šiuo metu vyksta kovojimas dėl klanų sienų. Grobimo maksimali išpirkos suma: 15,000 €. Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą, nes iki tol teisėsauga gali naudoti visas teisėsaugos komandas.\

4. Vaizdinė medžiagai: laika stebeti turi jie patys.  as buvau pagrobtas 00:03val atgrobe mane kolegos 00:26, jisai nevelavo, o jam buvo tiesiog nusispjauti 

https://imgur.com/a/1fxzBKD

 

Nezinau uz ka jiem klaniskiam buvo atristos rankos, bet pagal mane buvo pazeista dar taisykliu, pvz- Draudžiama Klano vadui/pavaduotojui esant surakintam/ištrauktam iš transporto priemonės draudžiama yra naudoti komandas /suristi ar /maisas. bet VISMA_VTF YRA NIEKAS

Ir gabeno mane su teleportacijom.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėja įsodinau tave, o tu padarei relog tavo reikalas nereikėjo daryti relog, nes po relog automatiškai atsirandi angare kitą kartą nedaryk relogų ir nereikės verkt. Ir galiu laikyti nuo to laiko kai atsirandi angare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas. Kita karta, del klano noriu rasyti man i pm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...