Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rokas_Venta

Pasiulymas degalams

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Venta
  •  
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  •  
  • Kokia tai sistema?: Mechanikai, degalines
  •  
  • Kodėl tai yra naudinga?: Degalinės įgaus savo vertę, o mechanikai nebus vien kuro pildytojais ( kaip dabar yra)
  •  
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Reikėtu padaryti jog mechanikai neatliktu degalinės savybių. Nes dabar niekas nebesinaudoja degalinėmis, nes visiems darbams pripila mechanikai (vargšiukai) įsijunge akcija. Ir taip degalines praranda savo vertę, na ir TRV darbuotojai darbą praranda, na o valdžios atstovai trina rankom :D jog nereikia jiems pilti kuro ir stovėti degalinėje 10-30 min. kol užpildys visas darbines tr. priemones. Na gal tai ir nereiktu jokio atnaujinimo, jei mechaniku valdžia į visa tai žiurėtu kitaip. Ir darbas taptu daug idomesnis nei dabar?...jog prisijungi ir pumpuoji kura trečdalį dienos kol pripili visiems darbams kuro, ir atlygis tikrai nedžiugina (10k) .... 
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies sutinku, atsižvelgsiu į tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku, nes labai piktas aš kai pas mane niekas nevažiuoja prisipilti kuro pigiai viską vogia tie mechanikai. Jei ką tai tpvm ten degalinė stovi čia tik taip pasakiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Deivis_Civo rašė:

Sutinku, nes labai piktas aš kai pas mane niekas nevažiuoja prisipilti kuro pigiai viską vogia tie mechanikai. Jei ką tai tpvm ten degalinė stovi čia tik taip pasakiau.

Visiškai sutinku, degalinės stovi tik tam kad užimtu mapp vietą....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies sutinku, bet geriausia būtu jei mechanikai degalus galėtu pilti tik už lv miesto teritorijos t.y. SF, LS, KAIMELIAI o LV mieste jie negalėtu suteikti to, o papildomai jiems už tai kad važiuoja į kita miestą būtu koks nors skaitliukas už nuvažiuota atstuma iki žmogaus kuri apmoką norintis kuro už lv miesto teritorijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nežinau, aš asmeniškai vien už tai, kad per ginklų siuntą pataiso fūrą, kiekvienam mechanikų firmos darbuotojui po 30k duodu. Tiesiog direktorė @Goda_Vello reiktų sukurti su kainomis temą ir tiek. Savaitei už kuro pilimą firmai 100k dviem 150k ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Misteris_Smitas rašė:

Nu nežinau, aš asmeniškai vien už tai, kad per ginklų siuntą pataiso fūrą, kiekvienam mechanikų firmos darbuotojui po 30k duodu. Tiesiog direktorė @Goda_Vello reiktų sukurti su kainomis temą ir tiek. Savaitei už kuro pilimą firmai 100k dviem 150k ir viskas

Kuro sistema firmoms yra sukurta. Tikrai malonu, kad žaidėjai išsake savo nuomonė, greitu metu keisiu šią sistemą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Misteris_Smitas rašė:

Nu nežinau, aš asmeniškai vien už tai, kad per ginklų siuntą pataiso fūrą, kiekvienam mechanikų firmos darbuotojui po 30k duodu. Tiesiog direktorė @Goda_Vello reiktų sukurti su kainomis temą ir tiek. Savaitei už kuro pilimą firmai 100k dviem 150k ir viskas

Su taisymu nieko nesakau tai jau tikrai mechaniku darbas, bet kuras? Kam pilti mechanikam kura į darbines tr. priemones kai tam yra degalines? Savo darbinėmis tr. priemonemis rupinasi valdzios atstovai.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 valandas(-ų), Jonas_Nikez rašė:

Iš dalies sutinku, bet geriausia būtu jei mechanikai degalus galėtu pilti tik už lv miesto teritorijos t.y. SF, LS, KAIMELIAI o LV mieste jie negalėtu suteikti to, o papildomai jiems už tai kad važiuoja į kita miestą būtu koks nors skaitliukas už nuvažiuota atstuma iki žmogaus kuri apmoką norintis kuro už lv miesto teritorijos

Arba jie galėtu pardavinėti tik kuro bakelius kuriu max talpa 10l. ir visa problema butu isspresta. 

Ir taip bakelio kaina turi buti 5x ar 10x didesne, nei degalinėse pardavinejamas kuras, tokiu atveju mechanikai pades tik ekstra atvėju, kai tikrai tusčias  bakas, na ir degalinės atgaus savo vertę bei bus dažniau naudojamos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...