Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dwayne_Stevenson

Dwayne_Stevenson užblokavo Lucy_Suarez

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lucy_Suarez
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Aimas. Pačiam savo vidose pasigavo 11sec susilėtinkit kur jis įkėlęs.Dar sakyčiau, kad ir extra, nes labai gerai varo iš toli 1 vidose.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):

 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Luke_Tray rašė:

bet tu rimtai biski priplaukes esi ne?

Tavo nuomonė neidomi crashintojau. Pats pasigavo kaltas tuo labiau dar kompų nenorėjo tikrint tai ir taip aišku, kad kažka naudoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NUCIUJU AIMAS :DDDDDDDD eik pailset jau zjbal tu mane blokuot gryb4s kur tu cia ta aima matai? :ddddd toks ir tas toli saudymas kai 3 kulkas is dgl pataikiau ir kelias is sg, o savo vidose tu rmt ant tiek durnas kad jei matyciau aimas uzlokintu ji kelciau? :DDdddd nu jo plaukes kak nada

 va sitaip pc prasitikrinam betkuria minute, nieks to pc nebijo tikrintis, ne karta tikrine nk nerade, ai o gal ieskot nemoka?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

NUCIUJU AIMAS :DDDDDDDD eik pailset jau zjbal tu mane blokuot gryb4s kur tu cia ta aima matai? :ddddd toks ir tas toli saudymas kai 3 kulkas is dgl pataikiau ir kelias is sg, o savo vidose tu rmt ant tiek durnas kad jei matyciau aimas uzlokintu ji kelciau? :DDdddd nu jo plaukes kak nada

 va sitaip pc prasitikrinam betkuria minute, nieks to pc nebijo tikrintis, ne karta tikrine nk nerade, ai o gal ieskot nemoka?

Su tavo tom programom ruseliu tikrai nežadu tikrint, o per discorda galim eit, bet kada. Kažkodėl tu praignorinai mane kai siūliau eit :) ir tas juokas ima, kad visur tuos rusus pridedi nu pz ant kiek turi būt, kad negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Dwayne_Stevenson rašė:

Su tavo tom programom ruseliu tikrai nežadu tikrint, o per discorda galim eit, bet kada. Kažkodėl tu praignorinai mane kai siūliau eit :)

:DDDDDDDDDD nu tai va  viskas tuom ir pasibaigia, nes kazinau kiek tu ten tų gta turi, arba užvadines aplankala ,,mamos, nelysti'' parodysi ta gta kuris tuscias yra nu taip nesidaro, va sita programa pasijungiam ir ziurim ka turim:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Lucy_Suarez rašė:

:DDDDDDDDDD nu tai va  viskas tuom ir pasibaigia, nes kazinau kiek tu ten tų gta turi, arba užvadines aplankala ,,mamos, nelysti'' parodysi ta gta kuris tuscias yra nu taip nesidaro, va sita programa pasijungiam ir ziurim ka turim:)

gta naudoju viena, o užtenka patikrint gta,pajunkt ir pašaudyt ir iškart matosi kas naudoja, kas ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Dwayne_Stevenson rašė:

gta naudoju viena, o užtenka patikrint gta,pajunkt ir pašaudyt ir iškart matosi kas naudoja, kas ne

jei sita programa atsisiunti galim prasitkrint betkada, sutinku as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Eimis_Toshiba rašė:

DWEINAI NU TU PUSK *Rupūs miltai* US NIEKA TU CIA BANINT PRADEJEI ATIMT ADMIN

Nesvarbu man, kaip tu galvoji įrodymai yra. O, kad jis čia mazinas,kad nečytina ir nori, kad siusčiaus kažkokias programas rusiškas kur bbž kas yra paprasčiausias būdas būtų pasitikrint per discordą.Galėtų dar įkelt ir ta 1 vidosa iš savo pusės(KUR NEČYTINO)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Nesvarbu man, kaip tu galvoji įrodymai yra. O, kad jis čia mazinas,kad nečytina ir nori, kad siusčiaus kažkokias programas rusiškas kur bbž kas yra paprasčiausias būdas būtų pasitikrint per discordą.Galėtų dar įkelt ir ta 1 vidosa iš savo pusės(KUR NEČYTINO)

kokie dar irodymai miki kad viena kart taip sulesu cia tau vadinami irodymai? ir tai ne kazkokios programos o is paciu rusu gali atsisiust;Ddddd visu pc rusuose taip tikrina ir nieks jokio viruso negavo ar bbz ko tu ten bijai, p3da dahuja irodymu kaip cia su dgl 3 kulkas ir 3 is sg palesu tai ten net ner ka mest

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 valandas(-ų), Lucy_Suarez rašė:

kokie dar irodymai miki kad viena kart taip sulesu cia tau vadinami irodymai? ir tai ne kazkokios programos o is paciu rusu gali atsisiust;Ddddd visu pc rusuose taip tikrina ir nieks jokio viruso negavo ar bbz ko tu ten bijai, p3da dahuja irodymu kaip cia su dgl 3 kulkas ir 3 is sg palesu tai ten net ner ka mest

 

prieš 11 valandas(-ų), CARLO_FERDINANDO rašė:

@Dwayne_Stevenson bent karta pakelk... omfg... Bro U Srsly??...........

 

4F6La.jpg

Dėkui už atmazus pasirinksiu į kolekciją, kad išsimazinčiau taip pat kai mane užblokuos koks džeris, nes gi vis dėl to čia visi esam dymeriai.O įrodymai tikrai normalūs nu tikrai normalesni už šituos

 Ai pala, o gal aš ten čytinau vis dėl to, nes tik tu taip gali šaudyt.Ir dar dėl kažkokiu chujovu ruselių programu nenori kompų tikrintis kur 100proc net nerodo visų failų ką turi ir dar virusų gali būt ir db dar triochini įmest ta vidosą ar vėl nebuvai nuspaudęs reikiamų mygtukų jog filmuotum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo Apeliacija Nepriimta.

*Administratorius Nebus Baudžiamas*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...