Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Lukky

MISTER_LUKKY ATSILIEPIMAS APIE PROJEKTA

Rekomenduoti pranešimai

SVEIKI

Sveiki, noriu parašyti savo nuomone apie jūsų projektą. Visu pirmas pradėsiu nuo žaidimo pradžios, labai nustebau kai atėjau į serverį jog manę iškart pasitiko adminas Matthew_Moreno , kadangi esu naujokas jis man viska aiškiai ir garbei aprodė ir supažindino su serveriu, kas manę tikrai labai nustebino, tai yra keistas dalykas, nes visur ateini ir žaidi tiesiog nieko nežinodamas, o čia buvo tai ko aš tikrai nesitikėjau. Tas adminas kuris man padėjo tai žiauriai tau dėkoju! Mano nuomonė apie serverį būtų tai kažkas tokio nerealaus, galbūt žmonių ir nėra labai daug bet visas pats žaidimas šitam serveryje yra puikus, draugiški žaidėjai, fainas serveris, kas tikrai keista Lietuvoje. Manyčiau jog tiek žaidėjai tiek serverio komanda yra draugiški, bei matosi jog prižiūro serverį, pagalba yra labai greit suteikiama, kas yra žiauriai gerai. Tikiuosi jog mano nuomonė ir išliks tokia kokia dabar, ir viskas bus taip nerealu kaip ir dabar. Noriu palinkėti serverio komandai jog šitas serveris pasiektų daug aukštumų tai pat ir topų lietuvoje.

- PAGARBIAI MISTER_LUKKY

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Mister'i. Pagaliau priėjau prie tavo atsiliepimo ir iš dalies jis man patiko, bet yra daug kur galėjai išsamiau aprašyti, galėjai pridėti daugiau informacijos, kad būtų įdomiau skaityti ir daugiau sužinoti kaip tau sekėsi ir koks tas įspūdis apie serverį. Gerai, kad parašei kas tau patiko serveryje, kad įžvelgei žaidėjų/administratorių draugiškumą. Pasigedau daugiau informacijos apie tai kaip sužinojai apie šį projektą, apie tai ką toliau darei po administratoriaus pagalbos, kokie tavo planai projekte, ar pasiliksi čia žaisti ilgai ir t.t. Galbūt žinoma dar gerai nespėjai apsiprasti, kad daug parašytum apie projektą, bet tokią informaciją kurią parašiau viršuje galėjai parašyti. Bet visgi visalaik smagu matyti, kad naujokai nepatingi ir parašo atsiliepimą, pirmiau susikuria forumo vartotoją, susirandą skiltį, už tai tau ir dėkoju!


Tau skiriu atlygį - ★ - 25 tūkstančiai NAUJOKUI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...