Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Louis_Morello

Louis_Morello Užblokavo John_Duke

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Louis_Morello
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @John_Duke
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: žiūrėti nuo 0:40
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

o kitas video, kad jis vpš nepašaudo ir lempinis konkorežis.

Ir kitam video 3:37 ir viską įrodo koks tu verksnis esi, jau geriau net nebežaistum po @Žukas_Otsvideo :DDDd

 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Louis_Morello Galiu paklaust? Kur čia čytas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD čia užbaninai tik tiek, kad užbanint ar kas? Nesupratau išvis. Va mano šaudymas kas neaišku dar tau?. Vienam video praščiau šaudau nes nebuvau prasišaudęs dar, ir iškart po lauko prie kompo atsisėdęs, va paaiškinimas tau kodėl nepataikiau nieko pradžioj.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, John_Duke rašė:

@Louis_Morello Galiu paklaust? Kur čia čytas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD čia užbaninai tik tiek, kad užbanint ar kas? Nesupratau išvis. Va mano šaudymas kas neaišku dar tau?

 

tai įkelk to momento kur šiandien ar vakar šaudei, bet nepašaudei, o čia žėk kažkada patvirtintas banned tavo :D

taip kad nėra ką bazarint, daugiau man su tavim , postų turiu pakankamai, laukiam @Arminas_Elegy atsakymo, o realiai tai naktį nepašaudai, o diena dmeris? :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

tai įkelk to momento kur šiandien ar vakar šaudei, bet nepašaudei, o čia žėk kažkada patvirtintas banned tavo :D

taip kad nėra ką bazarint, daugiau man su tavim , postų turiu pakankamai, laukiam @Arminas_Elegy atsakymo, o realiai tai naktį nepašaudai, o diena dmeris? :)

Būtent kad nėra ką daugiau su tavim bazarint jei net neakcentuoji koks čytas :DDD tiesiog čytas. Graudu žėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, John_Duke rašė:

Būtent kad nėra ką daugiau su tavim bazarint jei net neakcentuoji koks čytas :DDD tiesiog čytas. Graudu žėt.

o kodėl visuomet nešaudai kaip per mano video galę sušaudei dvi serijas? hmm, įdomiai aimus išjungi tuo momenti, ar šiaip, debilu apsimeti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

o kodėl visuomet nešaudai kaip per mano video galę sušaudei dvi serijas? hmm, įdomiai aimus išjungi tuo momenti, ar šiaip, debilu apsimeti? 

Tuom ir pasireiškia tavo visi šaudymo skillai krc, tu matai kad į kalną drožiau? Daug lengviau pataikyt jei nežinojai, pasizek dm servuose kaip ant kalnu saudo zmones. Pats patestink.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

o kodėl visuomet nešaudai kaip per mano video galę sušaudei dvi serijas? hmm, įdomiai aimus išjungi tuo momenti, ar šiaip, debilu apsimeti? 

Nuo 52sec pazek video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), John_Duke rašė:

Nuo 52sec pazek video

per šita video, tu net nepacbuginai, ir nepataikei net 2 kulkų :DDDDD , o kaip nefilmuoji pisi kaip rusu dmeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

per šita video, tu net nepacbuginai, ir nepataikei net 2 kulkų :DDDDD , o kaip nefilmuoji pisi kaip rusu dmeris

40fps nukrenta ;DDD jei ka pacbuginu, čia tiesiog slidinu bet tu nesupranti kas yra cbugas :). krc nėra bazaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), John_Duke rašė:

40fps nukrenta ;DDD jei ka pacbuginu, čia tiesiog slidinu bet tu nesupranti kas yra cbugas :). krc nėra bazaro.

prašom Lietuvis @Nico_Nivelli video su 40 FPS įmanoma cbugint :)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Louis_Morello rašė:

prašom Lietuvis @Nico_Nivelli video su 40 FPS įmanoma cbugint :)

 

 

Nu tai jis geriau už mane šaudo ir aš žinau jį jis sakė jam patogiau šaudyt su 60fps negu su 100fps.

  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo Apeliacija Nepriimta.

*Administratorius Nebus Baudžiamas*

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...