Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Adidas_Ricka

Peikiu PD bandomaji direktoriu Mode_Wtf

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Adidas_Ricka
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Mode_Wtf
3. Jūsų kaltinimai: Nezino darbo taisykliu, free ismetimas.

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

Buvau ismestas is darbo uz papeikima temoje 

Bet taisykliu nepazeidziau, nes saugioje zonoje rakinti as galiu man tai leidzia 26.Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. 

Jisai buvo ieskomas pries man ji sulaikant

Zaideja isodinti i tr. priemone saugioje zonoje neleidzia pati sistema leidzia tik kai nesaugi zona arba beglys, as isodinau nusikalteli, nes jis jau buvo ne saugioje zonoje.

Vezti nusikaltelius as galiu su vip komandom

Irodymus del itarimo irgi yra ir buvo parodyti. 

Papeikimo nerasyciau jei direktorius nebutu pasikeles ir atsakytu uz ka buvau ismestas, bet jisai uzignoravo.  https://imgur.com/a/alu0IdZ

Noreciau grizti i darba ir gauti buvusi ranga

Man idomu kodel direktorius nepasiteisina ir nepasako man priezasties uz ka buvau ismestas, o paliko iseiti rasyti papeikima ir ieskoti tokiu budu savo tiesos. Ir dar grasina b-listu uz vertima.

 

 

Dar noreciau paklausti uz ka as buvau itrauktas i blista? Kodel valdzios vertimas jei pati valdzia taisykles pazeide ir ismete is darbo, ir negana to dar kasa mane i gylesne duobe. Ir del 7dienu nepradirbimo irgi nesutinku kadangi as dirbu pd nuo armani jeans laiku, o buvau ismestas is darbo netycia ir iskarto priimtas atgal 

https://imgur.com/a/jeCKYyt

  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Mode_Wtf rašė:

 

 

Kokie darbo nuostatai buvo pazeisti. Uz ka as buvau ismestas.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Kitas dalykas bandei išstumi iš saugios zonos Video aiškai matosi, kitas dalykas kodėl darai /tpdarbas ir dedi starus, taip negalima elgtis jei dedi startus dėk kur pagavai, nes dabar išvis savo nesamonės darai. Žinoma bučiau neišmetęs ir uždėjęs 2isp, bet nežadu žaisti su tavim kaip darai tokias nesamonės. Gero vakaro :) 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Mode_Wtf rašė:

Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Kitas dalykas bandei išstumi iš saugios zonos Video aiškai matosi, kitas dalykas kodėl darai /tpdarbas ir dedi starus, taip negalima elgtis jei dedi startus dėk kur pagavai, nes dabar išvis savo nesamonės darai. Žinoma bučiau neišmetęs ir uždėjęs 2isp, bet nežadu žaisti su tavim kaip darai tokias nesamonės. Gero vakaro :) 

Apie koki gabenima su vip komandom mes kalbam kai tai nera uzdrausta nei klaniskiam nei mum.

 

0.24 as ji biski pastumiau, bet stumdyti nebandziau istikruju.

Jokios taisykles man nedraudzia naudoti vip komandu ir neprivalau deti itarima kur pagavau, tai butu labai neprofisionalu is mano puses, nes klaniskiai greitai subegtu isgelbeti bratyshkos kuri as taikausi pasodinti i kaleima.

Nesamoniu nedariau taisyklem nenusizengiau, nesamones darai tu.

 

 

 

uz ka 2isp kai uz freestarus 1ispejimas? 

 

 

 

cituoji taisykles? Gal dabar jas perskaitei ir pripazinsi, kad uz be dirzo irgi galioja uz lv ribu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PSPq3pL.png

Direktorius pats spręndžia - darbuotoją laikyti darbe ar atleisti.
Jei nepatinka direktoriaus sprendimas - gali eiti į spec. pajėgas. 

 

Direktorius įvertino situaciją ir nušalino tave iš pareigų - toks buvo jo sprendimas ir jis vadovauja firmai. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...