Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Chill_Pokaldra

Peikiu GP direktorių Edas_Bmw

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Chill_Pokaldra
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Edas_Bmw
3. Jūsų kaltinimai:  Taisyklė nr. 17 iš direktoriaus pareigų: draudžiama priimti žaidėjus į darbą be atrankos (išskyrus: Las-Venturas.lt komandos narius) ar už bet kokį kyšį. Informacija apie atrankas į darbus: Direktorius arba jo pavaduotojas atrankų metu turi uždavinėti klausimus susijusius su dirbamu darbu arba bendro pobūdžio klausimus, kurie padėtų apsispręsti darbuotojo pasirinkimą. 

Taip pat buvau išmestas iš darbo už šį papeikimą, nors niekur nėra parašyta informacija kad būsiu baudžiamas jei parašysiu papeikimą. Darbuotojas išmestas už nieką.

Paaiškinu: Per /d direktorius Edas_Bmw paskelbė apie vykstamą atranką į GP, norintys /sms +, nusiunčiau + ir buvau įdarbintas be jokios apklausos, tas pats įvyko su keleta žaidėjų kas yra direktoriaus taisyklių nesilaikymas.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

Soriukas GP valdžiai, bet taip man kaip eiliniam serverio žaidėjui neužimančiam jokių pareigų žaidimas neįdomus, nieko prieš Edą neturiu, bet geriau nebus (nerasit) tinkamo direktoriaus, nei bus tokios "personos".

46dcb3af28062de445d27be45231bf2f336.png

fe5772e4716f1ce60843c49b9421dd20845.png

9efa64c8be2956399f4a3aeaa9e1de6a807.png

@Jack_Montecarlo @Max_Tosha

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dariau atranka, pagetinau pamaciau ,kad daug xp turi tai kam as tave apklausinet turiu ? puse direktoriu neapklausineja tai kuom as isskirtinis ? + ismestas is darbo uz direktoriaus vertima.

  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Edas_Bmw rašė:

dariau atranka, pagetinau pamaciau ,kad daug xp turi tai kam as tave apklausinet turiu ? puse direktoriu neapklausineja tai kuom as isskirtinis ? + ismestas is darbo uz direktoriaus vertima.

Patirties taškai jokiu būdu neįrodo ar esu tinkamas dirbt šį darbą(atsižvelgiant į tai kad neturiu ginklų prekeivių patirties), be apklausos priėmei ir kitus žaidėjus kurie nėra tokie patyrę kaip aš. Prisidedu prie jau parašyto papeikimo. Neturi teisės manęs išmesti už nieką. Ginklų prekeivių darbo informacijoje nėra parašyta kad būsiu baudžiamas už parašytą papeikimą tau (aplamai niekur nėra parašyta kad draudžiama rašyti papeikimą direktoriui), aš būčiau toliau dirbęs pas jus. Nesistengiu nuverst, aš tas teisybės ieškotojas kuris viskuo nepatenkintas.

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13DkEEI.png

Direktorius gavo žodinį įspėjimą.

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...