Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Andriuhha_Nike

[Pasiūlymas][Apklausa] Užšaldyto vandens modifikacijos leidimas.

Ar norėtumet šios modifikacijos leidimo?  

45 nariai balsavo

  1. 1. Ar norėtumet šios modifikacijos leidimo?

    • Taip.
    • Ne. [Argumenti kodėl, nes be argumentu nesiskaičiuoja pasirinkimas]
    • Kompas nepaveža modifikaciju.
    • Nemoku modifikuotis.


Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Andriuhha_Nike
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Žiemos periodo modifikacijos vandens ant ledo naudojimo leidimas
  • Kodėl tai yra naudinga?: Žymiai idomiau bus serveryje kai galima būtų važinetis ant ledo žiemos periodu. Leidimas galiotu nuo Gruodžio 1 iki Vasario 29.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Tiesiog yra toks modas kaip užšaldytas vanduo, mano manimu būtų tikrai idomų ir būtų papildomas dalykas kuo mūsų serveris išsiskirtu nuo kitų, nežinau kaip kitose servuose ar daro taip ar nea, bet manau, kad nedare tokio dalyko, tai bukime pirmi. Bei būtų tikrai idomų jei pavizdžiui padaryt, kad teisesauga galėtu baust žaidėjus kurie važinėja ant ledo už [Naujas baudimas] Važinėjimas ant ledo be bilieto. Klausimas kila koks bilietas? Kad galima būtų važinėtis reiktu nusipirkt bilieta 1-7dienu trukmės kurio kaina už dieną būtų 5,000euru. Trumpai pažiurėkime ką žmones mano į tai.
  • Patinka 3
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki idėja, būtų smagu pasivažinėti ant ledo, kažkas naujo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Palaikau šią idėją, bet kaikurie žmonės moka naudotis mod'ais, įsirašyti, bet yra žmonių kurių kompai mediniai, kaip mano :D 

 

 

77024040_419204272083303_2450062264347131904_n.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudinga įdėja, ledo leidimas būtų tarkim nuo gruodžio 1, iki balandžio 1. Puikiai sugalvota su teisėsaugos baudimais, aš UŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UŽ. Tikrai būtų gerai, jog pati administracija šita įkeltu kad nereiktu patiem modintis, nes poto gali būt nesusipratimų. Vaikai prisipirkę adminus pradės banint pastoviai, nepaskaitę naujienų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau atsisiuntęs, vos neužbanino, bet policijai apsunkintų gerai darbą, nes distancija nemaža. Už! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Stasys_Pituska rašė:

Prieš, tai davai leidžiam su sobeit'ais žaist, aim'ais ir pnš.

Tai nera argumentas kodėl tu esi prieš. Tavo pamineti čytai yra visiškai kitas reikalas. Va video kaip tikram gyvenime važineja ant ledo.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš ir už, nes nevisi turės šita modifikacija, kiti nemokės jos įsikelti. Tai pvz: Policininkas gaudo bėglį, pareigūnas neturi modifikacijos, o bėglys turi, ir kaip dabar tam pareigūnui pagaut jį? Esu už, nes būna kai nesuvaldai fūros, arba tikrini telefona važiuodamas, ir įkrenti į vandeni su pakrauta fūra, su šita modifikacija, fūra nenuskestu. Taigi, esu ir už ir prieš, bet jei publika to nori - pirmyn. Aišku ir šeip smagu su mašina padriftint ant ledo, ar kokias lenktynes padaryt tai jo.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Danielius_Diaz rašė:

Prieš ir už, nes nevisi turės šita modifikacija, kiti nemokės jos įsikelti. Tai pvz: Policininkas gaudo bėglį, pareigūnas neturi modifikacijos, o bėglys turi, ir kaip dabar tam pareigūnui pagaut jį? Esu už, nes būna kai nesuvaldai fūros, arba tikrini telefona važiuodamas, ir įkrenti į vandeni su pakrauta fūra, su šita modifikacija, fūra nenuskestu. Taigi, esu ir už ir prieš, bet jei publika to nori - pirmyn.

Nemoka isikelt dar kažkas neproblema padarysiu video kaip tai isirašyti ir viskas, bet manau dauguma žaidėju tikrai moka modintis o jei ne tai yt pilna video kaip ka daryt. Linkus su modifikacijom drasiai nors ir dabar galiu numest. Pareigunas neturi jo problema atsijungs nueis isirasys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

už, it would be nice, tikrai būtu smagu ant ledo pavažinėti, taipogi ir žaidėjam manau būtu kažkas naujo jei tai būtu leidžiama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kaip su žvejybą būtų, nes nelabai tikroviška žvejot ant užšalusio ledo reikėtu patobulinti tavo pasiūlymą. Už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Deivis_Civo rašė:

O kaip su žvejybą būtų, nes nelabai tikroviška žvejot ant užšalusio ledo reikėtu patobulinti tavo pasiūlymą. Už.

Va čia negalvojau truputi, bet galima būtų žvejybos punkte padaryt kad gali nusipirkt ta pjukla kur pjauni eketes nepamenu kaip vadinasi ir pasirenki vieta žvejybai, pradedi pjaut ekete užimtu viena kokia minute ir tada žvejoji o ekete užšaltu maždaug tipo po 40-50min ir tektu keist vieta žvejybos minimum 75metrai nuo senos eketes. Kažkas panašau.

Bei laukiu normaliu argumentu kodėl nea iš @Treyus_Stevensas @Turbo_Max @DenasBmws @Stasys_Pituska @Vincent_Alo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni idėja tikrai už. Smagu būtu,kad ne tik su transporto priemonė važinėti, bet ir čiuožinėti pačiūžomis,kurias būtu galima isigyti kioskelyje, ar net žvejoti ant ledo išsigrežus eketę. Būtu smagu ir serveris tikrai išsiskirtu originalumu. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, nes nevisi gali ar nori isirašyti ledo modo pvz bėgi nuo teisėsaugos pradedi važiuot ledu ir teisėsauginikas kuris neturi ledo modo negali pervažiuot tai va PRIEŠ

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didelis PRIEŠ!

Pagalvokit koks tikslas serveryje įsirašyti šita modifikaciją kad galėtumėt ledu važinėti :D Ar tai jums suteiks kažkokio malonumo? jokio slydimo, tik paprastas važiavimas.... Nuo šitos idėjos atsirastų daugybęę spragų PVZ: GP furos vežtu ne keliu, o tiesiog vandeniu, tas pats gresia ir trv vairuotojams, jie rinksis lengvatų kuriuos galės išnaudoti prieš teisėsauga. 

Dar toks dalykas laivai - serveryje tiek jų daug, o po šitos modifikacijos leidimo kokiu tikslu jie stovės? Pakrantės apsauga išvis galės keliais plaukt į užterštas vietas.. 

Kitas tavo pasakymas - "Jeigu pareigūnas gaudo bėglį kuris važinėja vandeniu o pareigūnas šios modifikacijos neturi, tai jis tegul atsijungia ir parsisiunčia" Really??? Taprasme serveryje yra daug žmonių kurie nemėgsta teisėsaugos, bet čia mūsų darbas. Nepatinka kas? drąsiai galit rašyti papeikimą, bet kadangi jus esate įsistatę tokia durną mintį kad "Ai kas iš to pasikeis" Baikit kelti balangą ir šito serverio nepaversti paprastu FreeRoamu..

Nežinau seniuk kad ir ką rukai kad tokios idėjos kylą, bet sakau mesk lauk ta pigę žolę ir pradėk pieną per šiaudeli traukt. Pasiskaičius komentarus net juokas ima " Taip nė karto nesu važinėjas ledu" "Naudinga įdėja, ledo leidimas būtų tarkim nuo gruodžio 1, iki balandžio 1" Nuu kosmonautu būrelis..

 

Sutikčiau tik su tokia idėja - Padaryt vietas kurios yra užšalusios (kad neitu iš lv nuvažiuot į sf vien tik vandeniu) kuriose būtu galima išsigręžti eketę ir žvejoti, arba kaip Goda sakė kažką su pačiūžomis, bet ir tai klausimas kas su tom pačiūžom tiek čiuožinėtu <Šypt>

Galvoju ir aš pasiūlyti idėją kad leistu modifikaciją kuri atkeldina transporto priemonę prie tavęs, pliusai tokia tai būtu labai paprasta naujokui kuris neturi vip privilegiju galėtu prie savęs atsitelinti mašiną, taip pat ir klaniniams jeigu per banko grobimą pamiršo atsivežti poni, beei žinoma teisėsaugai kurie pastoviai užmiršta enforceri atsivežt į narkotikų zoną.. Tikslei tokia gera idėją jaučiuuu visi sutiks.. 

Krč Andriuha_Kosmonautas aš tau sakau NE.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 valandas(-ų), Owen_Mclaren rašė:

Dar toks dalykas laivai - serveryje tiek jų daug, o po šitos modifikacijos leidimo kokiu tikslu jie stovės? Pakrantės apsauga išvis galės keliais plaukt į užterštas vietas.. 

Laivu daug bet ju niekas nenaudoja, niekas neperka nuosavau laivu, labai retas atvejis kad kažkas dirbtu pakrantės apsaugoje, iš to kila idėja kita pakrantės apsaugos darba daryt kaip sezoni žiemos metu darbas būtų uždarytas o sezono metų atidarytas, tokiu budu kadangi darbas sezoninis pakelti uždarbi.

prieš 23 valandas(-ų), Owen_Mclaren rašė:

Kitas tavo pasakymas - "Jeigu pareigūnas gaudo bėglį kuris važinėja vandeniu o pareigūnas šios modifikacijos neturi, tai jis tegul atsijungia ir parsisiunčia" Really??? Taprasme serveryje yra daug žmonių kurie nemėgsta teisėsaugos, bet čia mūsų darbas. Nepatinka kas? drąsiai galit rašyti papeikimą, bet kadangi jus esate įsistatę tokia durną mintį kad "Ai kas iš to pasikeis" Baikit kelti balangą ir šito serverio nepaversti paprastu FreeRoamu..

Dėl to begimo ir t.t tai jei modifikacija leidžiama tai čia jau jo bėdos kad neturi isirašęs šios modifikacijos, pora kartu pamatys kad žaidėjai važiuoja tenais užpis jam ir isirašys ir viskas problema išspresta, o prie ko čia tas FreeRomas tai aš nesuprantu jei galima būtų važinėtis ant ledo freeromas tavo logika tai cool, mūsų pasaulyje yra vietu kur žmonės su mašinos net gi su furom ant ledo važinėja, o sampe jau būtų freeromas ble ble :D

prieš 23 valandas(-ų), Owen_Mclaren rašė:

Galvoju ir aš pasiūlyti idėją kad leistu modifikaciją kuri atkeldina transporto priemonę prie tavęs, pliusai tokia tai būtu labai paprasta naujokui kuris neturi vip privilegiju galėtu prie savęs atsitelinti mašiną, taip pat ir klaniniams jeigu per banko grobimą pamiršo atsivežti poni, beei žinoma teisėsaugai kurie pastoviai užmiršta enforceri atsivežt į narkotikų zoną.. Tikslei tokia gera idėją jaučiuuu visi sutiks.

Jei čia sarkazmas ok. Jei ne tai tuo metu tu sergi autizmu.

 

prieš 23 valandas(-ų), Owen_Mclaren rašė:

Krč Andriuha_Kosmonautas aš tau sakau NE.

Čia tau ne Lietuvos talentai ir ne X faktorius kad sakytum NE, pats bent kažka buvai pasiules? aš bent stengiuosi mastau kažka neiprasto sugalvoti susieti bent kažkiek realumo į žaidima, kažkokia neiprastas idėjas siulau kuriu kituose servuose nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...