Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Jace

Peikiu The Trinitarios

Rekomenduoti pranešimai

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace
2. Klano pavadinimas: The Trinitarios
3. Peikimo priežastys: 
Banko seifas gali būti vagiamas tik, kai yra prisijungę 8 Teisėsaugos nariai ir ne AFK režime (/teisesauga). Jei norit veiksmo, tai bent imkit kada mūsų yra.
4. Vaizdinė medžiagai: ebJeymd.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, sistema leido grobti banko seifą tai mes ir grobėm :) O ir pats puikiai žinai, kad esat visi teamspeak'e ir tereikia tik pasakyt, kad gryžtų iš afk, o jūsų buvo 10 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Dwayne_Stevenson rašė:

Sveikas, sistema leido grobti banko seifą tai mes ir grobėm :) O ir pats puikiai žinai, kad esat visi teamspeak'e ir tereikia tik pasakyt, kad gryžtų iš afk, o jūsų buvo 10 :)

Kiti buvo išėję pavalgyt, kiti afk, tai kaip aš tau pakviesiu paskambinsiu į ragelį ar jų mamoms el. paštu parašysiu? Sistema neskaito AFK, turite patys įrodymus turėti, jau galvojau tiek laiko lyderis esi ir turėtum žinoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Matt_Jace rašė:

Kiti buvo išėję pavalgyt, kiti afk, tai kaip aš tau pakviesiu paskambinsiu į ragelį ar jų mamoms el. paštu parašysiu? Sistema neskaito AFK, turite patys įrodymus turėti, jau galvojau tiek laiko lyderis esi ir turėtum žinoti.

Tai čia jau jūsų problemos jeigu ilgam nueinat afk reikia parašyti /quit, o ne sėdėti ir paskui verkti jog jūsų nėra ir vyksta grobimas. O jeigu neskaito afk tai rašyk į klaidas prašom.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Tai čia jau jūsų problemos jeigu ilgam nueinat afk reikia parašyti /quit, o ne sėdėti ir paskui verkti jog jūsų nėra ir vyksta grobimas. O jeigu neskaito afk tai rašyk į klaidas prašom.

Neklausiau tavo nuomonės, taisyklė yra taisyklė, turi būti 8 NE AFK, o tau didelis reikalas ar jie /q ar afk sėdi? Geriau namų darbus pats afk darydamas daryk.

Čia 2 rasti pvz paieškojus vos pora sec., kaip klanai buvo nubausti už tai:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), DenasBmws rašė:

@Dwayne_Stevenson žinai kas yra Severio klaidu išnaudojimas? Nes man rods tau bana už šita reiktu praleist.

:DDDDDDD serverio klaidų išnaudojimas jūs taisyklę geriau ištaisykit, nes taisyklė blogą pagal sistemą pažėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Sorry, kad komentuoju bet taisyklė ir yra tam sukurta, kad kurie "apeina" sistemos klaidą būtų nubausti 

tai jo čj tada ir praitus vadus visus užblokuokit kurie taip padarė.čia ant tiek graudu yra, kad dėl tokiu šūdų rašot papeikimus ne viena diena getinatės enforceryje kiekvienus narkus aš jum nerašau, bet kai jūs veiksmo nenorit tai sėkmės gausiu ta baną tai gausiu žinosiu, kad už tokias nesamones banina čia.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 42 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

tai jo čj tada ir praitus vadus visus užblokuokit kurie taip padarė.čia ant tiek graudu yra, kad dėl tokiu šūdų rašot papeikimus ne viena diena getinatės enforceryje kiekvienus narkus aš jum nerašau, bet kai jūs veiksmo nenorit tai sėkmės gausiu ta baną tai gausiu žinosiu, kad už tokias nesamones banina čia.

o ar aš rašau kai komandos nariai net getina šalia nark zonos :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Matt_Jace rašė:

o ar aš rašau kai komandos nariai net getina šalia nark zonos :?

šalia nark zonos dar ne taip žiauru kaip pačioj narkų zonoj, o ir patys pradėjot šituos getinimus pirmi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškas absurdas, kad taisyklių pažeidimas būtų traktuojamas kaip klaidų išnaudojimas. 

PATIKSLINSIU, KAD KLAIDŲ IŠNAUDOJIMAS BŪNA - buginimas, sistemos apėjimas ir panašiai. Šiuo atveju - banko grobimui reikia, kad būtų AKTYVŪS 8 pareigūnai, taip ir buvo. Taisyklė yra sukurta ne tam, kad tai yra "bugas", o tam, kad būtų pakankamas teisėsaugininkų skaičius, kaad būtų veiksmas.

Papraščiausiai mes nepažiūrėjome į /teisesauga ir padėjome bombą. Už tai užblokuoti yra visiškai nelogiška, nes tuomet tektų blokuoti visų klanų vadus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...