Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Stanke_Vic

Atsiliepimas Stanke_Vic

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki As esu Stanke_Vic Zaidziu serveryje gan ilga laika, man jis patinka, bet kartais ir nelabai. Patinka todel nes serveryje buna daug zaideju prisijungusiu, buna daug atranku, smagu dirbti su gerai sutarencias kolegomis, ir panasiai. Kodel nepatinka? Nepatinka, nes kai keikurie adminai banina uz nieka. Bet vis dar ka pastebiu kad serveryje yra klaidu, bugu. Pvz: Kai zaidejas saudo sratasvaidyje ir adminas daro /pas ar kaip ten, tai adminui rodo kad jis cbugindamas nespaudzia c raides nors yra visai kitaip. Dar patinka tas, jog yra daug darbo tr. priemoniu bei paciu darbu. Pasiulyciau ydeti I servery daugiau masinu nusipirkti, prideti darbu, bei payvairinti serverio aplinka. Tikiuosi, kad panasus norai bus yvykdyti ir gal taip pritrauksime daugiau zaideju I servery.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Stanke. Šaunu, kad nepatingėjai ir parašei atsiliepimą apie projektą. Pasakysiu tiesiai šviesiai - atsiliepimas man nepatik , nes viskas "belenkaip" išmėtytą, parašyt. Galėjai atskiromis skiltimis parašyti pvz: dalykai kurie patinka ir kurie nepatinka, atskirti juos. Rašei, kad "bugų" yra ir t.t tai juos gali pranešti forume ir manau sutvarkys, o dėl adminų tai jie būna nubausti kurie pažeidžia taisykles , o žaidėjas būna atblokuotas. Trūko daugiau informacijos, kas tau patinka, kas ne, ko sieki projekte, koks darbas/veikla įdomiausias(ia) ir panašiai. Galėjai labiau papildyti savo atsiliepimą ir būtų žymiai buvę geriau, nes  būtų įdomiau skaityti ir galbūt jei dar būtum suskirstęs skiltimis būtų dar geriau. Manau galėjai geriau, galbūt patingėjai ar paskubėjai. 

★ - 15 tūkstančių  NENAUJOKUI +15k, nes vyksta akcija. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...