Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dwayne_Stevenson

Peikiu Jack_Montecarlo

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Stevenson
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Jack_Montecarlo
3. Administratoriaus nusižengimas: Pats neapsisprendęs esi Montecarlo free įspėjimą uždėjai.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: ČIA PRIIMTA UŽ ĮŽEIDIMĄ"ŠEŠTOKAS"

 

O ČIA ATMESTA UŽ ĮŽEIDIMĄ"ŠEŠTOKAS"

 

  • Patinka 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei nori, galiu ir Arnio papeikimą priimt. :D

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Jack_Montecarlo rašė:

jei nori, galiu ir Arnio papeikimą priimt. :D

:DDD Priimk jeigu tau geriau pasidarys, o man tai įžeidimas. Čia tas pats kaip Edui pasakyčiau Kilimas :) už tai dedama mute kiek žinau.

dar ir šita priimei mldc, kad getinimas per susišaudymą kai vpš į mane 4-7sec jau nebešaudė normaliai nu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei taip ir toliau, tai ikvepsi oro ir jau puse servo isizeis.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jack_Montecarlo rašė:

Jei taip ir toliau, tai ikvepsi oro ir jau puse servo isizeis.

Tai gal tada pašalinam iš vis tą taisyklę, kad mutint už įžeidimus? ir ramu bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprasau, kad isiterpiau 

bet montecarlo buvo atmetes toki pati papeikima tik, kad as rasiau ne sestokas, o "sesiolikmeti" ir gavau mute.

Tik nezinau kodel dingo administratoriaus pateikti irodymai temoje :DDD

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Adidas_Ricka rašė:

Atsiprasau, kad isiterpiau 

bet montecarlo buvo atmetes toki pati papeikima tik, kad as rasiau ne sestokas, o "sesiolikmeti" ir gavau mute.

Tik nezinau kodel dingo administratoriaus pateikti irodymai temoje :DDD

 

kadangi su manim susytas sis ppk. dingo todel kad @Global_Moderatorius mate mano poste izeidima ir istryne posta ir gavau isp, nors to izeidimo nebuvo tai @Max_Tosha patikrino ir nueme isp, o posto negrazino. Ir tu nerasei "sesiolikmeti" nereik apsimest.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Jack_Montecarlo Nuimk tą įspėjimą ir bus viskas normaliai arba dar tada Arnio priimk papeikimą kur man parašė ir visų kitų, nes nenoriu aš čia su tavim pyktis dėl to, kad daraisi panašus į Mister_Tedis su savo nesamonėm.Nu bent jau tą taisyklę išsiverkiau su Žuku kur iš saugių zonų negalima išsivest tai bent tiek gerai dėl taves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

@Jack_Montecarlo Nuimk tą įspėjimą ir bus viskas normaliai arba dar tada Arnio priimk papeikimą kur man parašė ir visų kitų, nes nenoriu aš čia su tavim pyktis dėl to, kad daraisi panašus į Mister_Tedis su savo nesamonėm.Nu bent jau tą taisyklę išsiverkiau su Žuku kur iš saugių zonų negalima išsivest tai bent tiek gerai dėl taves.

Darausi panašus į mister Tedi? Nebesvaik gal tu. Nesu "marozas" kaip daugelis serverio žaidėjų todėl nesitapatinu prie jūsų, ir jau darausi kaip Tedis? Nenusišnekėk, ačiū. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Jack_Montecarlo rašė:

Darausi panašus į mister Tedi? Nebesvaik gal tu. Nesu "marozas" kaip daugelis serverio žaidėjų todėl nesitapatinu prie jūsų, ir jau darausi kaip Tedis? Nenusišnekėk, ačiū. 

Jo tikrai nesidarai vienus papeikimus priimi kitus atmeti arba tu pats nežiūrai ką priimi, ką atmeti. Gryna korupcija tik pradėjau nepatikt tau pisai free įspėjimą admino :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Mobis_Cancel rašė:

kadangi su manim susytas sis ppk. dingo todel kad @Global_Moderatorius mate mano poste izeidima ir istryne posta ir gavau isp, nors to izeidimo nebuvo tai @Max_Tosha patikrino ir nueme isp, o posto negrazino. Ir tu nerasei "sesiolikmeti" nereik apsimest.

MELAGIS MELAGIS !!!

https://www.part.lt/perziura/91e868540a1d0ae7219e17629c4f8b34119.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Jo tikrai nesidarai vienus papeikimus priimi kitus atmeti arba tu pats nežiūrai ką priimi, ką atmeti. Gryna korupcija tik pradėjau nepatikt tau pisai free įspėjimą admino :D

Nebepuliuok. Vienur priimu, kitur atmetu nes žiūrima į situaciją kur tikrai stengiamasi įžeisti o kur tiesiog nesamones rašo. Gerai, dabar visus bausiu dėl menkiausio "įžeidimo" patys išsiprovokuojat.

 

Rakinu temą, nes tiek nereikšmingų dalykų prirašėt kad šlykštu darosi. Tosha pažiūrės ir parašys sprendimą. Laisvi.

  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįžvelgiu prižiūrėtojo nusižengimo. Serverio prižiūrėtojas jau išsakė savo poziciją. Nepalaikome patyčių kultūros projekte, bet ir neleisime tuo visiškai piktnaudžiauti. Visi žodžiai, kuriais yra išsakoma nepagarba, siekiama pažeminti ar pašiepti kitą žaidėją yra ir turi būti laikomi įžeidimu.

Žodis „šeštokas“ savaime tikrai nėra įžeidimas. Tačiau pateiktose situacijose matyti, kad atitinkamas pašiepimas ar (ir) įžeidimas buvo pateiktas skirtingai, todėl ir prižiūrėtojo vertinimas išsiskyrė. Serverio prižiūrėtojas visados gali spręsti situaciją savo nuožiūra atsižvelgdamas į esamas projekto taisykles. O, jas peržengus ar neteisingai taikant, jam galima asmeniškai priminti.

Galbūt, kai bendruomenė nesielgs zonos paniatkėm, o ir taip pat nepuls dėl kiekvieno šūdnieko lieti prakaito. Prisimindama, kad tai tik žaidimas – problema išnyks.

Gražaus vakaro.

  • Patinka 5
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...