Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Josh_Makar

Josh_Makar lban Black_Bacardis

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Josh_Makar
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Black_Bacardis
3. Užblokavimo priežastis?: Trugdymas naujokui intergruotis į serverį. Kill.
4. Papildomi komentarai: Trūktų įrodymų, bet matosi, jog žaidėjas Minde_Likas paklausė "Ką tu" tuomet galbūt naujokas į jį ir šaudė, o Black_Bacardis policininkas, turi sudrausminti jį su komandomis /ant. Tuomet matosi, jog pradėjo į jį šaudyti Black'as ir nužudė, tokiu atvėju naujokas turėtų būti vežamas į kaleimą už nusižengimą, bet ivyko viskas kitaip, todėl ir kaltinu Black_Bacardi už naujoko sužeidimą/trugdymą intergruotis į serverį. "Ne pirmas kart" Ardadijaus broli.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)0b5caa1bb58e8f65508bab6f5807f132662.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis mane Daužė pastoviai su nuomos Masina tai,sakiau Viena kart Pasikrauki,arba mirsi,3kartus nenustojo,tai persirengiau i paprastus rubus ir pasiiemiau Deagle,ir nušoviau ji.

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Policija skirta tam, kad gintų, saugotų ir padėtų, tai turėtų būti visų policininku autoriteru. 

Visų pirma, nuo kada policininkas gali grasinti žaidėjui, o ypač naujokui? Policininkai realybeje, kur matai tokius?

Visų antra - Nemoki naudotis /darbokomandos? /ant, /tazeris? Ir nuvažiuoti toliau? Ar daryti kaip leidžia taisyklės?

Prieš darydamas kažka žaidėjams, siūlyčiau pagalvoti, kas bus tada jei būsi pats pagautas? Į tą patį ban, laivą.

Priežastis ir veiksmai yra aiškus, nuosprendį tikrina prižiūrėtojai, ačiū, bet tokia realybe žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai darau savo,Persirengiau,pasiemiau dgl ir nušoviau,Nes nenoriu naujoku sodint,nes neleidžia Taisykles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apskritai tu negali trugdyti naujokams, atsigaukite ponas. Pačiam reikia tas taisykles skaityti, o ne kitiems siūlyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ponas,aš žinau taisykles,kadangi Naujokas mane tranke,nusiteleportavau i tpvip,jis atsiteleportavo,ir vėl daužė mano mašina,Tai vėliau Padėjau Teisėsaugai,gaudyt Bėgli,tai atvažavo,daužė mane,kaip Nužudžiau Bėgli tai aš nuvažiavau Prie ligoninės,laukti kol išeis iš Saugos žonos,Ir prie Valdžios namu pradėjo manė trankyt tai ir persirengiau i Paprastus rubus,ir pasiėmiau Deagle,ir nušoviau ji,Kadangi Esu nekaltas,ir nenorėjau jo vešti i kaleima,tai nušoviau ir ėjau Naikint Narkotikus,ir vėliau Važiavau Pilt Degalu,nespėjau nuvažiuot ir Gavau Ban 24h,Norėčiau kad gaučiau Unban @Arminas_Elegy.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 54 minutes(-čių), Black_Bacardis rašė:

Ponas,aš žinau taisykles,kadangi Naujokas mane tranke,nusiteleportavau i tpvip,jis atsiteleportavo,ir vėl daužė mano mašina,Tai vėliau Padėjau Teisėsaugai,gaudyt Bėgli,tai atvažavo,daužė mane,kaip Nužudžiau Bėgli tai aš nuvažiavau Prie ligoninės,laukti kol išeis iš Saugos žonos,Ir prie Valdžios namu pradėjo manė trankyt tai ir persirengiau i Paprastus rubus,ir pasiėmiau Deagle,ir nušoviau ji,Kadangi Esu nekaltas,ir nenorėjau jo vešti i kaleima,tai nušoviau ir ėjau Naikint Narkotikus,ir vėliau Važiavau Pilt Degalu,nespėjau nuvažiuot ir Gavau Ban 24h,Norėčiau kad gaučiau Unban @Arminas_Elegy.

 

Nefreepostink, nes kartoji savo 1 bei antrajį teiginius. Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo Apeliacija Atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...