Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


LokyG

Atciliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Aš pasirinkau šį serveri, nes man nepatinka užsienietiški serveriai jose jokio įdomumo, o lietuvos serveriuose kiekviena diena kraujyje įtampa verda. Šiame serveryje beveik niekados nebuna nuobodu gali čia sukti visokias varkes. Nuo pačių pirmų dienų aš jaučiau susižavėjima šiam serveriui man jis begalo patiko, visados atrasdavau ką nors naujo. Šio serverio patirtis gali praversti ateityje pvz kaip dabar žmones pildo į direktorius arba pavaduotojus jau šiek tiek žinos, kaip parašyti darbo cv. Tik norėtusi jog čia butu daugiau darbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Grizli. Iškart ką pastebėjau, kad tavo temos blogas pavadinimas, tad konkurso prizas bus mažinamas iki 30k. 
Atsiliepimas toks lengvai parašytas, laiko daug nesugaišta aš taip manau. Reikėjo daugiau argumentų kodėl tau projektas patinka, kas tau čia patinka, įdomiausia veikla/darbas ir panašiai, nes rašei, kad yra ką veikti ir t.t tai ir galėjai parašyti tą veiklą, ką tu dažniausiai darai ir panašiai. galėjai iš atlygio temos panaudoti mano pasiūlymus ir būtų atsiliepimas buvęs geresnis, galėjai nepatingėti, Bet vistiek smagu, kad nepatingėjai ir parašei.

★ - 25 tūkstančiai NAUJOKUI +45k, nes akcija ir +30k, nes konkurse dalyvavai, bendrai gauni - 100 tūkstančių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...