Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dwayne_Stevenson

Dwayne_Stevenson užblokavo Deddosouru_Lolicon

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Deddosouru_Lolicon
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai:Tas pats shit kas čia

Tik čia dar aiškiau matosi, nes parašo žinutę kai reikia laikyt įspaudus Y. Nu nebent jis turi 8 rankas tada srr tikrai. Dar fps unlockas matosi. Jeigu truks įrodymų dėl šito čiūvo galėsiu dar įmest, nes šitus veikėjus kažkur stebėjau apie 1h tai turiu medžiagos prisirinkęs.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visu pirma, jis rusas visu antra jis nemoka musu LT ir visa kita hujnia, zmogu mokiau kad Y laikant raide jis gali pagauti raide :) o jis ja visada, atleidzia ir neuzkimba jam zuvis, rase man i sms ka reiskia sitie kodel as nepagaunu ir t.t pakviesk angla, brazila, itala ir pabandyk su juo pagauti zuvies. :) bei ant keybinderio buvau nusistates zvejoti .:) ++ aiskiai, matosi kad zmogus klausia ar yra kokia fish (zuvies) kad ja gaunant, uztrukta ir t.t kad jos negalima zvejoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Liom_Himbetron rašė:

visu pirma, jis rusas visu antra jis nemoka musu LT ir visa kita hujnia, zmogu mokiau kad Y laikant raide jis gali pagauti raide :) o jis ja visada, atleidzia ir neuzkimba jam zuvis, rase man i sms ka reiskia sitie kodel as nepagaunu ir t.t pakviesk angla, brazila, itala ir pabandyk su juo pagauti zuvies. :) bei ant keybinderio buvau nusistates zvejoti .:) ++ aiskiai, matosi kad zmogus klausia ar yra kokia fish (zuvies) kad ja gaunant, uztrukta ir t.t kad jos negalima zvejoti.

Tai gali pasakyt kaip jis laikydamas Y raidę parašė žinutę???? ir kodėl bazarinot apie scriptus ten kažkokius tavam bannede? :) Ai dar bėje turiu video kai klausei @Jonas_Slash kaip įjungt šita scripta čia berodos vakar ar prieš kelias dienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Dwayne_Stevenson rašė:

Tai gali pasakyt kaip jis laikydamas Y raidę parašė žinutę????

atskiras rasymo chatas? chat++? keybinderis? pas ji internal bei external 2.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Tai gali pasakyt kaip jis laikydamas Y raidę parašė žinutę???? ir kodėl bazarinot apie scriptus ten kažkokius tavam bannede? :) Ai dar bėje turiu video kai klausei @Jonas_Slash kaip įjungt šita scripta čia berodos vakar ar prieš kelias dienas.

klausiau, taip pas slasha senas fish botas kuris neatitinka lv :) gali klaust neklauses.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Liom_Himbetron rašė:

klausiau, taip pas slasha senas fish botas kuris neatitinka lv :) gali klaust neklauses.

Jeigu neatitiktų tai būtum net neklausęs kaip įjungt, o paklausei ir po kelių minučių jau sau ramus žvėjoji :) https://imgur.com/a/hpgkO5u

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Dwayne_Stevenson Taip klausė , ir ką tu man? Nereikėjo google translate kad išsiverstum ką parašė? Galiu sukurt tau beleką tik duok žinia. Būčiau ant stacionaraus parodyčiau kaip veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo Apeliacija Priimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...