Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gang_Robis

[Reikia kompiuterio]

Rekomenduoti pranešimai

Koki kompa patartumet pasiimt, ir ar geriau paciam susidet, ar nusipirkt tuos sudetus biudzetinius

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu niekur nesikraustai t.y, PC visada namie, niekur nesiveži ir t.t, tai tik galingą GAMING stacionarų PC susidėta pačiam, nei rebuilt ar šiaip randomus, PADORI kaina nuo 1k eurų, norint turėti tikrą žaidimų PC. O jeigu vežiuojiesi tai tik loptop ASUS/DELL žaidimų kompiuterius, kurių NORMALI kaina prasideda nuo 700eurų su padoriais spec'ais. Kaip minėjo Dangis tai PC Build Lietuva, ten yra tikrų as'ų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Mobis_Cancel rašė:

Jeigu niekur nesikraustai t.y, PC visada namie, niekur nesiveži ir t.t, tai tik galingą GAMING stacionarų PC susidėta pačiam, nei rebuilt ar šiaip randomus, PADORI kaina nuo 1k eurų, norint turėti tikrą žaidimų PC. O jeigu vežiuojiesi tai tik loptop ASUS/DELL žaidimų kompiuterius, kurių NORMALI kaina prasideda nuo 700eurų su padoriais spec'ais. Kaip minėjo Dangis tai PC Build Lietuva, ten yra tikrų as'ų.

as ne geimeris seni :Dd man kad sampas be lagu eitu, ir kad  penkta gta pakapot vakarais. Iki poros simtu koki

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FB grupė ITDARBAI šaunius kompiuterius žaidimams surenka sakyčiau už normalią kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Gang_Robis rašė:

as ne geimeris seni :Dd man kad sampas be lagu eitu, ir kad  penkta gta pakapot vakarais. Iki poros simtu koki

 

Jei iki poros šimtu, tai tik skelbiu.lt ieškokis naudoto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Gang_Robis rašė:

as ne geimeris seni :Dd man kad sampas be lagu eitu, ir kad  penkta gta pakapot vakarais. Iki poros simtu koki

 

iki poros šimtų PC nenupirksi net norėdamas, juk sakau mažiausiai už padoru PC nesvarbu ką žaist kad pavežtu nuo 500-700e, bet čia turi nagrynėtis ir žiūrinėti, nes už 200e, nieka nenupirksi tik viena detale :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Mobis_Cancel rašė:

iki poros šimtų PC nenupirksi net norėdamas, juk sakau mažiausiai už padoru PC nesvarbu ką žaist kad pavežtu nuo 500-700e, bet čia turi nagrynėtis ir žiūrinėti, nes už 200e, nieka nenupirksi tik viena detale :D

ar jums taip ant ausu uzkrite, ar kaip yra :Ddd nereik man ten kosminio to kompo

140 euru, prasau. Tokiu panasiu ir ieskau https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pc-22-monitorius-fx6300-6x3-8ghz-8gb-7600gt-256mb-44540159.html

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...