Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


San_James

Atsiliepimas apie projektą - San_James

Rekomenduoti pranešimai

Dainuškė paklausyt skaitant mano nesąmones.

 

Sveiki, nežinau čia greičiau gal kaip blogas, o ne atsiliepimas, na bet važiuojam vistiek. Taigi šį serverį pasiūlė išbandyti vienas draugas - Augis_Buggati, seniau žaisdavau su juo ir jo broliu ryžyne. Paskui padariau pertrauką tiesiog nuo sa-mp ir prie pc beveik nebūdavau, bet po kiek laiko, pagalvojau, jog reikėtų čia užsukti ir išbandyti šį serverį, tad ir išbandžiau šį serverį nuo 2013-02-01 ir dar iki šiol truputį užsuku, nors buvau baigęs pilnai žaist 2018m pradžioje. Per tokį laiko tarpą šiame projekte daug ką mačiau ir patyriau. Na, jei nuo pat pradžios nelabai pamenu ką veikiau, bet po poros mėnesių žaidimo įstojau į “Triads” mafiją pas Karolis_Nismo(nemo), kiek pamenu tikrai būdavo daug to veiksmo, nereikėdavo visokių WH, aimų ir kitokių š, nes tiesiog nelabai jų būdavo, šaudydavom su emkėm, kalašais ir gerai visiems būdavo. Serveryje žaisdavo po 300 kažkur žaidėjų, gal ir daugiau kiekvieną dieną tai tikrai būdavo smagu ateiti į serverį ir kažką nuveikti. Dar va kaip tik vaizdo įrašas iš Karolis_Nismo valdymo laikų, kurį sukūrė Andrius_Fugeris

 

 

Na, o vėliau po mafijos buvau armijoj, kituose darbuose ir dar taip tiesiog kažką veikiau.

0f24d1e725dca5bd4be0b1c91962fc28152.png

Helovynas

141c51207423aefbefb8809b5d577a54357.png

6532fa4f8c6438156afc2fac152a0d83521.png

ae3647ef7f6cee39ee6d249db9086eb7286.png

 

Po kiek laiko atsirado LSV klanas, nuėjau pas juos, veiksmo būdavo visokio - grobimai, šaudymai teisėsaugos, klanų ir dar kitoks veiksmas, tikrai buvo įdomu žaisti, šaudytis, nes dar tuo metu nebuvo visokių WH, visokių šūdų, kurių yra dabar, t.y žmonės, net nenaudojo. Sau su SG, kalašais ar emkėm šaudydavomės ir gerai budavo.

b2ba5646a5f025d5dc1cdbae51ca10af835.png

34b7ba209d2847f34dfe410f46e76b4a707.png

 

Jau kažkiek buvau įsivažiavęs į projektą tai ir sugalvojau siekti kažko, bent jau direktoriaus pareigų. Norėjau pradžiai išbandyti lengvesnį direktorių, iš vairuotojų darbų (EP, Fūristų, Tralistų). Tuo metu vyko atranka į EP išvežiotojų direktorių, todėl ir sugalvojau pabandyti. Užpildęs anketą dirbau tralistu, aktyviai žaidžiau ir vieną dieną sulaukiau žinutės iš Eimio - kelintą valandą noriu rengti praktiką. Gavęs tokią žinutę aišku aš apsidžiaugiau, jog buvau kandidatas. Sutariau su juo laiką, kada būtų geriausia, atėjus praktikos laikui, į darbą jau buvo surinkti darbuotojai. Gerai buvo tame, nes tie darbuotojai buvo iš komandos ir dar lygtais paprasti žaidėjai, kiek pamenu tai buvo Miela, Terry ir dar keli darbuotojai, su kuriais tikrai nebuvo sunku. Praktika praėjo kiek pamenu sklandžiai, bendravau, vadovavau, nors ir buvo, kad Miela neklausė, todėl gavo įspėjimų ir buvo apraminta. Praktiką tai dar pamenu kokią vedžiau, nes taikiau ir kai tapau direktoriumi. Praktika buvo tokia, jei gerai pamenu: nuvažiavom iki telefonų, pasikrovėm juos ir pasakiau, jog po skai nuvažiuotų iki bazės iškrautų juos, važiuotų pasikrautų gps ar kažką kito(nepamenu tuo metu ką vežėm be tlf) ir vėl grįžtų į bazę, pirmas tai atlikęs laimės pinigų. Tai tokios praktikos ir užteko, buvau aktyvus, pravedžiau gana gerai praktiką, o vakare sulaukęs analizės pamačiau, jog tapau direktoriumi.

d0d28b0aabc0f3a7ba4a27d8b04fc1a0220.png

 

Tapęs direktoriumi apsidžiaugiau, pradėjau kurti temas, rinkti komandą ir tiesiog palaikyti aktyviai firmą. Direktoriavau tik pora dienų, kai vienas darbuotojas atrado (žinojo) bugą, kad padarius relogą gali vėl įkrauti į tą pačią transporto priemonę prekę - reiškia, jog gali vežti ir 100 krovinių vienu metu. Aišku aš tai pastebėjęs, pranešiau Britui asmeniškai, net nepamenu ką jis man buvo atrašęs, bet vistiek to bugo neištaisė ilgą laiką. Buvo daug darbuotojų, kurie sužinojo, aš juos vis išmesdavau, užtekdavo pasižiūrėti pasikrovimų logus ar jį pastebėti per /dpzu ir jau matydavai, kad tas žmogus bugina.

a3f2c5b72186dcae67ab81f7b2105588129.png

698733077f412f12a6ae934806009edd746.png

Neskaitant šio bugo visai gerai sekėsi vadovautis, nes būdavo ir tų darbuotojų ir veiklos gerai praeidavo, pavaduotojai taip pat gerai tvarkėsi. Per direktoriavimo laikotarpį buvau gavęs tik vieną, jei neklystu papeikimą iš Toreto, kuris bugino krovinius, bet aišku jį atmetė. Iš dalies įspėjimų irgi negavau, nes buvau tiesiog nušalintas Brito. Tai žodžiu, buvau nusistatęs, kad išbūsiu direktoriumi 6mėnesius, bet dėja nepavyko. Likus 2 savaitėm iki tų 6 mėnesių, norėjau susirinkti 20k patirties, bet trūko dar kažkiek ten man, todėl pasakiau Eimiui, kad buvau britui pranešęs apie tą bugą, o buvau ir dar nekartą, kai direktoriavau. Ir sakiau, jog noriu susirinkti 20k xp, prieš atsisakant ir klausiau ar nesupyks, jei pabuginsiu krovinius, jis sakė tik nepasigaut. Tai žodžiu susirinkau kelis dar pagalbininkus, kurie man padėjo prikrauti į vieną busiką kokius 100 krovinių, darydami visi relogus ir vis prikraudami, o aš jiems tiesiog atsilyginau pinigais.

3d00cea3952f016cc6f9c0949a500a4c627.png

a961a71e9e0dc0f615a51d20a42b7a90253.png

0d7759fb67e86026b2f07abe1b9a8680191.png

Ir likus pora dienų iki atsisakymo, Britas prisijungė ir nušalino, jog buginom krovinius, jokių banų nedavė. Bugas buvo jam praneštas per tuos 6mėn apie 3-4kartus gal ir daugiau nžn, bet po mano nušalinimo, vistiek tas bugas buvo. Tą bugą sutvarkė gal tik po 2-3mėn. Tai ir matosi kaip dirbo Britas, tiesiog ar tingėjo, ar ką, bet tikrai dar tas bugas buvo ir gyvavo, nors jis tą bugą žinojo ir kaip jis veikia.

ff7c05e764b8f54b14bf20fc7ebc3e47992.png

 

Vėliau praradus direktorių, nuėjau pas Lucchesus.

8490b539b98f69969f3f7c181d567b0d737.png

Pabuvus truputį pas Exe, pasiėmiau pavaduotoją, sutarėm, kad išbūsiu 2savaites ir perleis direktorių, bet išbuvau tik savaitę ir jis direktoriaus atsisakė. Na paskui tiesiog taip žaidžiau ir kažkaip ant galo nustojau tam tikram laikui žaisti, nepamenu tiksliai dėl ko. Parėjus po pertraukos į serverį buvau pasiėmęs dar EP pavaduotoją pas Kingstoną, bet paskui po mėnesio atsisakiau. Po tam tikro laiko su senais žaidėjais sugalvojom susikurti klaną, nes jau LSV klano nebeliko tuo metu, todėl su Aidas_Gangster, Mitchell_Nigga, Justas_Martinez ir Mart_Kingston sugalvojom susikurti klaną. Susiradę sau vietą, susikūrėm klaną ir susirinkom seną šutvę.

b7757e487d4cbfb90b525ae23302e964510.png

08119af11343b9eb7ebd3c2cfa58f021536.png

f08bcb01d2a9beb50d1cd902f546159e652.png

aea03b96b29d6f92d7ed10a9dd5ef616640.png

18c65287a6addd8ef92a364e58fbda32975.jpg

Nei mėnesio neišbuvom, nes ištrynė klanus ir sugrąžino gaujas, tai visi perejom į gaujas, tuo metu pamenu Messis, Remyga, Aidas, aš ir dar kažkas galvojom kam LSV lyderį duot, todėl sugalvojom, kad geriausia būtų pasiimt Aidui lyderį, o messiui pavaduotoją. Tai pasiėmus LSV gaują visi tiesiog iš klano perėjom į gaują ir vėl šaudydavomės, darydavom veiksmus ir kitus dalykus. Po kiek laiko Gangsteris lygtais prarado lyderį, nes prisičytino ar jis atsisakė, nepamenu. Keitėsi lyderiai ir po poros mėnesių nebuvo jokio lyderio, todėl pats pagalvojau pabandyt užpildyt ir pasiimt tą lyderį, užpildžiau anketą ir pasisekė, gavau lyderį. Antrą vietą kiek pamenu lygtais užėmė Dovidas_Kiets tai jam ir daviau pavaduotoją, kadangi dar buvo likę kažkiek senų pacanų, susirinkom visi ir vėl darėm tiesiog veiksmą. Lyderiu išbuvau mėnesį laiko, norėjau atsisakyti po GW, kurį rengė Lukusus, dėja, jis neprisijungė tą dieną, todėl jį nušalino Invis, bet vistiek atsisakiau tą dieną to lyderio. Kadangi nebuvo GP, parašiau Inviui į pm, kad perleistų lyderį Smitui, kuris buvo tuo metu mano pavaduotojas, jis paklausė kodėl, dar kiek pamenu, sakiau, nes jau atsisakiau lyderio. Jis jam permetė lyderį ir tiesiog aš jam parašiau: sėkmės renkant naują GP, jis man atrašė kažką panašaus: “sakai lyg pats norėtai”, aš jam atsakiau nu gal ir norėčiau, tuomet ir paklausė tai ar nori. Paklausiau ar rimtai sako tai jo, nes nėra daugiau dabar ką išrinkti. Aišku aš sutikau ir apsidžiaugiau su šiuo pasiūlymu.

d388a17bd7de9cc2afe10b2766e2ceaf389.png

Pabuvus kelis mėnesius GP, perėjau į DPi pareigas, nes atsisakė lygtais tuo metu Fredas ir nebeliko DPi, firmas prižiūrėjo Mart_Paul, bet taip ir prižiūrėjo, nes mechanikų direktorius nebuvo prisijungęs pora savaičių lygtais, bet pareigose buvo. Na žodžiu paskui parašiau, kad jis kažką darytų su tais direktoriais ar duotų tą DPi man ir kažką bandyčiau padaryt. Tai paėmė ir davė, o GP sutarėm, jog perleisim tuo metu emigracijų prižiūrėtojui Jonas_Nikez. Na tai pasiėmus DPi nušalinau tą mechanikų direktorių, išrinkau naują, rinkau direktorius, prižiūrėjau tuos darbus. Būdamas DPi ir nemokamu administratoriu rengiau ir renginius, dariau eventus, nes buvau atsakingas už eventų grupę. Darėm siekimus, kuriuos pradėjau su Aurimas_Ehmmett, žodžiu darėm veiklos žaidėjams, kad ir tą savaitgalį. Būdamas DPi pasikėliau administratoriaus lygį iš 1 į 3, išbuvau kažkur 5 mėnesius DPi pareigose, nes užsišokau ant vieno žmogaus ir buvau nušalintas nuo pareigų. Kiek pamenu ant John_Juske, tuo metu buvusio mapperio, užsišokau per admin chatą, nes per jį buvę direktoriai gavo į minusą pinigų, nes direktoriai atsisakius direktoriaus pareigų pasiėmė pinigus ir dar davė kitiems. Tai atsitiko keliems direktoriams, nes jie atsisakė pareigų, pasiėmė gal 10m sau, pavaduotojui vienam kiek pamenu davė 3m ir tiesiog darbuotojams išdalino. Tai tipo skaitėsi, kaip nupyzdino seifą, nors žmogus atbūna direktoriumi kokius 4mėnesius, atsisako, pasiima uždirbtus pinigus ir dar gauna į minusą pinigus, kur logika? Na tai dėl to užsišokau ant Juskės, nes čia per jį viskas buvo, kad jis čia palevas daro ir paskui pamenu, kad jis parašė į admin chatą:”viskas viską pasakei?” kažką tokio lygtais. Ir po 1h buvau nušalintas nuo pareigų, už darbo neatlikimą ir nesąžiningumą. Parašius Inviui į pm koks darbo neatlikimas, jis atrašė, kad atlikai tu darbą, bet tipo direktoriai per daug pinigų pasiėmė ir tai buvo tipo ta priežastis nušalinimo. Aišku tai buvo gryna nesąmonė, nes kaip ir sakiau, direktorius atbūna savo laiką, padalina pinigus pavaduotojui, darbuotojui ir sau pasiima daugiau pinigų, todėl direktoriai buvo nubausti. Nors seniau irgi taip vyko ir niekam nekliuvo. Na žodžiu esmė tame, kad Invis tuo metu bijojo gal prarasti tą mapperį, kad jis paplatins map darbus, nes tuo metu buvo jo map darbų įkeltų į projektą. Tiesiog, jis panorėjo, kad būčiau nušalintas ir taip pasielgė Invis, paėmė ir nušalino.

 ad3178d28e16526152bdcec7037371b3905.png 627af50f909e9ed0e677ad2344aa4eeb862.png

1ff56208422514b71920644e3e9f6ed7397.png 70d15743539293482f0cbee29784cc1f520.png

73c5bd83d6cc7cfb6a4f5d4736977e5d673.png

  • Po nušalinimo kažkaip po kelių dienų patraukiau į žalią išbandyti dar su keliais pacanais. Pažaidęs ten truputį, po kiek laiko vėl parėjau į čia, pažiūrėti kaip kas, nes ir jau Juškės nebuvo tai galvojau bus normaliau jau. Įsidarbinau pas Justea_Sony(asilą) į fūristus, pasiėmiau po kiek laiko pavaduotoją. Ir tuo metu lygtais buvo atėjęs jau Sky_Andrius į projektą, kas ten per tragedija tai.... Žodžiu jis buvo atsakingas už visą komandą, prižiūrėjimą projekto. Atėjęs į serverį kažkiek jis buvo pradžioj pakėlęs žaidėjų, nes žmonės galvojo, kad jau kažkoks progresas vyksta projekte tai buvo atėję pažiūrėti, bet tik tam laikui. Pamenu, kai Sky rengė atranką į nemokamus adminus, kažkaip bendravom ts, nes jis buvo atėjęs į mūsų kanalą, paskui kažkaip asmeniškai taip persimetėm žodžiais, kaip kas. Ir tiesiog, buvo likę pora dienų iki atrankos pasibaigimo, jis man sako pildyk, duosiu tą adminą. O aš pamenu sakau nenoriu imt, nes turėjo išrinkt 4 administratorius, o jei būtų taip mane išrinkę, būčiau užėmęs vietą. Tai aš jam ir sakiau, jog užimsiu kažkurio vietą, nenoriu, bet jis pasakė, kad duos tiesiog taip ir jokios vietos neužimsiu. Na tai užpildžiau į administratorius, tuo metu dar Ehmmettas buvo Admin prž. tai matė anketas, kas užpildė. Tai man vienas žaidėjas pranešė, kad žino, jog užpildžiau ir t.t T.y The_Deus ir sakė, kad man duos tą adminą, jei duos tai nuvers Gustą. Na aišku po tokių, kaip sakoma verkimų, sakiau jog neduotų to admino dzin. Na, kaip nekeista tuo metu lygtais Nikezas atsisakė GP ir vyko į GP atranka, jis man pasakė, jog pildyt ir duos. Tai jau užpildęs anketą žinojau, jog turėsiu GP. Tuo metu dar buvo gaujos, bet atsirado LV5, ar kuris atnaujinimas, kur permetė vėl į klanus. Tai pasišaukiau Remygą ir kitus LSV, taip pat ir LVH, sakiau, jog Invis duos kreditus klanams susikurti, na tai taip ir parėjom. Susikūrėm klanus, paskui gavau tą prižiūrėtoją ir tiesiog taip veiklą darėm.
  • Kodėl sakiau, kad Sky tragedija? Todėl, nes jį ėjo lengvai perkalbėti, na tuo metu nepatiko mums Ledas, kam ir iki dabar, tai sakėm, jog jį nušalintų nuo adminų. Sky susigalvojo priežastis, kad ten reikia pražaisti ir t.t, paėmė ir nušalino po savaitės gal. Paskui kažką HIV klanas prisidirbo, uždėjau jiems įspėjimą, bet Sky nuėmė ant kitos dienos ir pagrasino, jei uždarysiu ehmmeto klaną, tai uždarys mane. Paskui atėjo anas į kanalą, aš su juo aišku susiėdžiau, sakiau, jog uždėtas įspėjimas tvarkingai ir t.t, nes yra ir įrodymai. Jis dar kažką ten bandė maklinti, bet paėmė ir nušalino. O aišku, kad nuimtų įspėjimą ir mane nušalintų sugalvojo Ledas ir ten kiti, todėl vėl jis buvo perkalbėtas lengvai ir padarė savo. Inviui aišku parašiau, kad nesąmones daro, numečiau už ką nušalino, nors įrodymai ir t.t yra, bet jam buvo visiškai p*, tegu dirba ale Sky savo darbą.

3b4ec995c13a9ef82f48b9b4bbb930c4792.png

fb19b6e5572b120f7ae88f76a11bc2aa591.png

befcb188ee0109b463a4309972f19a33931.jpg

f1867e0a2b420cee61abfdc4dd6ab7c8238.png

4e04c890f0929cd8418884c25332d76b957.png

 

  • Na buvau nušalintas nuo prž., bet vis dar buvau fūristų pavaduotoju. Bet aišku Sky nepatiko Justė, nes kažkada jam nedavė FB ar kažko ten lygtais, jau čia pas Justę reik klaust. Ji buvo pranešus jam, kad negali būt aktyvi, nes kompas sugedo, bet jam buvo nusišvilpt paėmė ją ir nušalino nuo direktorės pareigų už neaktyvumą, už tai aišku ir aš pavaduotoją praradau. Ai, bet nušalino, ne jis pats, o Domis_Tonito, kuriam buvo liepta. Aišku Justė nesuprato ir buvo rašius pačiam Inviui ar į grupę, kad nušalino už nieką, nors buvo pranešus, kad kompas sugedo, Invis buvo atsakęs, jog turi sugrąžinti pareigas atgal. Aišku pareigos buvo nesugrąžintos ir Tonito rinko naują direktorių. Jei nebūtų buvę tokio prikolo, dabar Justė būtų ilgiausiai išbuvus direktorės pareigose, o aš pavaduotojaus, nes Justė jau buvo norėjus atsisakyti kažkada, bet sakiau, kad neatsisakytų ir laikytų pareigas. Buvom sutarę, jog ji išlaikys 1m, 1mėn ir 1d, o aš kartu su ja, na, bet dėja nepavyko. Aišku Invis nekreipė dėmesio vėl eilinį kartą, kas vyko ir jam buvo nesvarbu.
  • Po kiek laiko jau buvo ir pats Sky išmestas iš komandos, nes nesąmonių buvo pridaręs. Pats Invis buvo parašęs į pm man ir kitiems, ką dėl Sky manom, surinkau senus įrodymus, kuriuos buvau seniau nusiuntęs, kai jam buvo p*. Nusiuntęs visus įrodymus, paaiškinęs viską, atsakė dėkui ir paskui pranešė, jog buvo nušalintas nuo pareigų.
  • Važiuojant toliau, po poros mėnesių pasiėmiau vėl kitą prižiūrėtoją - Unban. Pasiėmiau taip, nes būdamas klanų prž. Sky laikais, pasiskyriau į pagalbininkus Judita_Low taip ant prikolo. O vėliau ji perėjo į Unbanus ir ji kažkaip nelabai ten norėjo būt, todėl kitaip tariant pasiūlė man. Pagalvojom, kad aš tada pasiimu tuos Unbanus, o ji Klanų prižiūrėtoją vėl, nes tuo metu nebuvo prižiūrėtojo ir nebuvo kam duoti. Parašėm Inviui ir po 5min kažkur jau sėdėjau vėl su prižiūrėtojaus pareigomis. Aišku juo ilgai neišbuvau, todėl, nes Invis nušalino vien dėl to, jog bendrauju su LSV nariais, nors sako tu bendrauk, bet nuo pareigų nušalina tai wtf?
  • Po kiek laiko PD direktoriaus pareigos atsilaisvino ir sugalvojau užpildyti, užpildžiau anketą ir pats Tonito, prieš analizę parašė ar aš čia rimtai, pasakiau, jog jo. Tai ir pasveikino tapus, na Inviui tai nepatiko, jog direktoriaus pareigas pasiėmiau ir kitą dieną nušalino, nors jau buvau per pirmą dieną kažkiek surinkęs komandos iš senų žaidėjų. Ir vėl nušalino dėl to, nes su LSV bendravau, nors sakė, jog š malsi ir prarasi, bet po tų žodžių gal 1h praėjo ir jau nebuvau direktoriumi, nors nieko nepridirbau.
  • Neskaitant PD pareigų, norėjau jau atsisakyti neužilgo administratoriaus pareigų, buvau sakęs Inviui, bet jis tiesiog paankstino reikalus ir nušalino. Po admino, vistiek kažkiek truputį dar žaidžiau ir Invis kažkurią dieną parašė - jog nežino kiek čia tiesos, kad aš kenkiu projektui, bet jei kenkiu pagalvot ar verta. O ant kitos dienos paėmė ir ištrynė mano vartotoją. Praradau vartotoją dėl to, nes serveris buvo dosinamas kito asmens, kurio nickas aišku yra iš M raidės, jį visi žino, tą nenaudėlį. Ir tiesiog vienas žaidėjas gal nurecordino, kaip pasakiau paprikolu tuoj nudosinu serverį, kai kitas nudosindavo asmuo ir viskas tuo pasibaigė. Norėjau kažkada Inviui parašyt dar į pm, dėl ko ištrynė ir ar galėtų sugrąžinti vartotoją ar bent dalį visko, bet pilnas gaviklis pas mane. Na žodžiu, jei turėčiau dar savo vartotoją normalų, gal ir užsukčiau dažniau pažaisti.
  • Realiai per tiek laiko, kaip ir sakiau visko patyriau ir pamačiau. Buvo atvejų, jog Inviui parašai dėl asmens, pateiki įrodymus ir taip kokį kitokį klausimą užduodi, apie renginį ar kažką kito, jis būdavo praignorina dalį apie asmenį ir atsako tik į tą klausimą. Buvo atvejis ir toks, kad Irma_Mantas buvo pagautas už čytus ne kartą, kai jis buvo VIP prž., bet Invis jo nešalindavo, bet atėjus Mart_Paului į valdžią, jis vėl buvo pagautas ir buvo nušalintas. Galbūt Invis bijodavo prarasti tam tikrus asmenis, kad paskui nereikėtų ieškoti kito asmens, nes užtruktų to laiko ar dar kažko, bet tiesiog sakau, link tinginio pusės būdavo jis. Dabar nežinau kaip, matyt kažką dirba, o už komandą tai vistiek dabar Tosha atsakingas ir viską jis prižiūri. Bent jau ir tuos atnaujinimus daro, nesuprantu ko čia kiti verkia, kad prasti ar nebūna išviso. Na taip visi nori didelių atnaujinimų, bet pasižiūrėkit į kitus projektus ar ten bent vyksta kokie atnaujinimai? Įskaitant tą žalią ir ryžyną, kur atnaujinimai, jau bbž kada buvo.

8178d1394b73c3888dd19d1e1088a15b90.png

daf02075aeb03922b6272b522d287fe6523.png

d652b776f30a5d16319e58378aa345d4933.png

01ecb0b68dfd4f9811f4382d082ad235435.png

f4609f5f48ca4ccc9268dbe2c9eef2aa139.png

 

  • Na tai va tiek rašliavos visokios, galėčiau dar kažką parašyt, bet manau užteks ir tiek, o pabaigai dar taip kelios nuotraukikės.

55232903970418ddba4625ab228d966022.png

c01972d90ee5de7ac3a2480996285d7a855.png

Pirmas mano rengtas brawl

475a3e44f7fcedbdd3f5e986cb0e2dfc400.png

f761feb3647fb22291412af296d37fa6638.png

  • Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:9Tėvai baisiai įdomus atsiliepimas ❤️ O dar pamačius foto iš tų laikų kai LSV ir Latins King tokia nostalgija :( Geriausias laikas buvo tie 2015,2016, metai ir praleistas laikas žaidime su LSV šaika

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai produktyvus , įdomus ir nuoširdus atsiliepimas fainai susiskaitė ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaitau ir tokia nostalgija.. O kai pamatau senus nickus ir nuotraukas iš veiksmų. Jetus kleckus ❤️ 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokio išsamaus ir įrodymais pagrįsto atsiliepimo nesu matęs. Įtikinai, jog tavo žodžiai nėra tūščios sapalynės. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas James.

Išties ilgas atsiliepimas, daug informacijos apie tavo žaidimą ir daug vaizdo medžiagos, užtrukau ilgai kol viską peržiūrėjau ir perskaičiau. Pradžia ten buvo panašiau į atsiliepimą apie projektą, nes minėjai iš kur sužinojai apie šį projektą, kada į jį atėjai ir panašiai, paskui prasidėjo tavo istorija žaidimo, tai pagalvojau irgi gerai, nes tikėjausi, kad ji nebus visas atsiliepimas, o bus po istorijos ir kažkas apie patį projektą ir t.t., bet istorija buvo visas atsiliepimas. Man galbūt ir nepatiko tai, kad nelabai galiu vertinti šį atsiliepimą kaip atsiliepimą, nes kaip ir galbūt aš minėjau ir tu tai čia yra blogas apie tavo pasiektas pareigas. Galbūt galėjai paminėti tavo mėgstamas sistemas, serverio bendruomenės bendravimą, apie įdomiausias vietas serveryje tarkim(mapp darbus), kas projekte tau labiausiai patinka, o kas ne šiuo metu ir iš seniau.
Bet žinoma patiko, kad atsiliepime daug yra vaizdo medžiagos, kad parašei savo pareigų istoriją ir ne tik pareigų, bet ir savo žaidimo istorijos įdėjai, kad paminėjai žaidėjus ir po tiek laiko juos prisimeni, be to gerai, kad viską neišmėtei, o atskirdamas parašei. Išties man patiko tas tarkim tavo parašytas atsiliepimas apie projektą, bet va galbūt galėjai jį patalpinti į blogų skiltį, o atsiliepimą apie projektą kitokį sukurti, bet išties didelis "šaunuolis", kad tiek daug parašei , viską aiškiai ir su daug informacijos parašei. 

Kalbant apie atlygį, serveryje kiek žinau esi dar nepražaidęs 20 valandų, bet tau duosiu kaip nenaujoko atlygį, nes esi tikrai nenaujokas. 

★★★★ - 55 tūkstančiai  NENAUJOKUI + 25k, nes akcija. 

Pinigus į banką nusiųsiu jei turėsi sąskaitą atsidaręs, jei ne prisijunk į serverį ir su manim susisiek. 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...