Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Ko prašėte Las-Venturas.LT Kalėdų senelio?

Rekomenduoti pranešimai

 

Jau visą gruodį Las-Venturas.LT projekte vyrauja kalėdinė atmosfera ir veikia nemažai kalėdinių sistemų (plačiau).
Viena iš jų - Kalėdų Senelio paštas, kuris pradėjo veikti gruodžio 9 d., įsižiebus pagrindinei miesto eglei Kalėdų miestelyje (C legendos ženklas žemėlapyje). Jame galite parašyti savo laišką ir 10 žaidėjų norai atsitiktiniu būdu bus atrenkami ir pildomi šventiniu laikotarpiu.

CeJqd5D.png

Jeigu dar neparašėte laiško Kalėdų seneliui, skatinu tai padaryti ir pasidalinti savo svajonėmis šioje temoje.
Kalėdos - stebuklų metas, galbūt svajonės išsipildys? :) 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tai visai netikėta sistema man bent jau šiame serveryje. Prašiau Kalėdų senelio 1lygio administratoriaus kad galėčiau daugiau teikti pagalbos serveryje ir tuo pačiu išmokti daugiau dalykų bej komandų esant 1lygio administratoriumi. Jei nepasiseks tai bent gauti 500k serverio valiutos manau mano Kalėdų žinutė pasieks Kalėdų senelį ir suteiks proga bej galimybė naujokui suteikti dovana. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ten sakydavome ankšćiau? "Jei pasakysi savo norą kitiems, kurį skiriai seneliuk, dėl savo naudos, noras nebegalioja ir neišipildo" Paprašiau atrodo to, ko nieks dar neprašė, bet, kad noras neišnyktų, tai susiję tai su transporto tobulinimu! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Jack_Algrooth rašė:

nu tai prašiau sk jeigu ką

 Svajonė lik sveika ir nepaliesta net per Kalėdas. :D

Prašiau Verslo, aš protingas, už verslą daugiausiai gali gauti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamiršau paminėt, kad pats paprašiau, jog visiškai pašalintų TeamSpeak ir būtų pilnavertiškai naudojamas Discord.

 

Spėju, jei įgyvendins mano norą, per naujuosius metus į šampaną mesit degantį norą, kad sudegčiau aš pats :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamiršau per visas 16 paskyrų parašyti, bet norėčiau SandKing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Admino ir premiumo😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

JOG PASAULYJE IR LAS VENTURE BUTU TAIKAAAA!!!!!! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Pamiršau paminėt, kad pats paprašiau, jog visiškai pašalintų TeamSpeak ir būtų pilnavertiškai naudojamas Discord.

 

Spėju, jei įgyvendins mano norą, per naujuosius metus į šampaną mesit degantį norą, kad sudegčiau aš pats :D

Ne gerai padarei, ne gerai. Pvz. man pats pc pradeda freezint, kai paleidžiu discord, o pažaist tai jau nieko neišeitų :D

Savo noro neatskleisiu, nes poto neišsipildys 🤞

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Pablito_Escobaras rašė:

Ne gerai padarei, ne gerai. Pvz. man pats pc pradeda freezint, kai paleidžiu discord, o pažaist tai jau nieko neišeitų :D

Savo noro neatskleisiu, nes poto neišsipildys 🤞

Man tai panašiai su TeamSpeak. Ir šiaip Discord turi vieną pliusą - ten ir Skype ir TeamSpeak sudėjus. Todėl galima būtų atsisakyti ne tik TeamSpeak, bet ir kitos atgyvenos - Skype, nes ne paslaptis, kad įvairiems projekto reikalams jis taip pat naudojamas. 

Tai toks dalykas būtų labai patogus + tiems, kas stringa vietoj dviejų procesų įjungtas vienas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko neprašiau, tačiau norėčiau, jog serverio žaidėjai labai tarpusavyje nesipyktu ir gyventų taikų gyvenimą! 😁

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau draugiškos bendruomenės

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noras toks "Ate pasaulį aš išvažiuoju" Šeip cj nieko gero neprašiau viską turiu ko reikia 😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau /tverslas ir 500krd ant vip

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...