Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

#Diskutuok!|Žemė plokščia ar apvali? Kokia jūsų teorija?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, švenčių ritmu judantys žaidėjai, žiūrėdamas YouTube užtikau vieną filmuką, kuris mane privertė suabejoti, jog gyvenu, judu ir miegu ant apvalaus rutuliulo, gal iš tiesų mūsų žemė yra plokščia? Nors ne, taip manyti būtų kvaila, žemė apvali. 

Klausimas: Žemė plokščia ar apvali? Kokia jūsų teorija? 

Filmukas, kuris privertė suabejoti: 

Sėkmės diskutuojant! 

Kiekvienas argumentuotas komentaras bus įvertintas reakcija. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visos planetos šiaip apvalios, bet būtent Žemė - plokščia :D

Aš laikausi teorijos, kad mūsų planeta apvali.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, tačiau yra kvaila manyti, kad žemę yra plokščia nu nebent Jus išmetė tėvai kaip buvote mažas, tačiau cmon... :D 

Jei Jūs manote, kad plokščia - kodėl žmonės dar neesa suradę to paskutinio taško t.y galo žemės? NES TOKIO NĖRA, nes žemę yra APVALI

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra viena didele apgaule NASA tokia net neegzistuoja daro netikrus ten filmukus hollywoode ar kaip ten ir jums kyša į smegenis š aš pats turiu pažįstamų iš ten tai sakė, kad tai tik apgaulė ir žemę yra plokščia nežinau norit tikėkit norit ne tai net nėra įrodyta niekas nebuvo dar kosmose, nes tai fiziškai neįmanoma yra padaryti norit tikėkit norit ne, bet čia tiesa.

  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Deivis_Civo rašė:

Čia yra viena didele apgaule NASA tokia net neegzistuoja daro netikrus ten filmukus hollywoode ar kaip ten ir jums kyša į smegenis š aš pats turiu pažįstamų iš ten tai sakė, kad tai tik apgaulė ir žemę yra plokščia nežinau norit tikėkit norit ne tai net nėra įrodyta niekas nebuvo dar kosmose, nes tai fiziškai neįmanoma yra padaryti norit tikėkit norit ne, bet čia tiesa.

Gerai, bet tada man paaiškink: kodėl kitos planetos yra apvalios? - gal aplamai gyvenimas yra didelė apgaulė ir tai yra kaip žaidimas kuris buvo sukurtas kažko viršiau mūsų? 😂,
Kodėl dar niekas nesurado tos pabaigos? Edit* suradau nuotrauka😮 flat-earth-1054350_960_720.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zeme“

givas pavizdis as wisiskai tiku kad zeme ira ploksti ir ka jus ce bispridielcikai komentuojat vapse is medzio iskrite kurie galwojat ka givenam apwaloj zemej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu Žemė yra apvali, nes sakykim laivo iš toli matyti negali, nes Žemė APVALI. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Tadas_Crazy rašė:

Gerai, bet tada man paaiškink: kodėl kitos planetos yra apvalios? - gal aplamai gyvenimas yra didelė apgaulė ir tai yra kaip žaidimas kuris buvo sukurtas kažko viršiau mūsų? 😂,
Kodėl dar niekas nesurado tos pabaigos? Edit* suradau nuotrauka😮 flat-earth-1054350_960_720.jpg

Tai dar viena neteisybė iš kur žinai, kad kitos planetos egzistuoja ir jos apvalios? Ar pats per filmą matei? Jokių kitų planetų ir kosmoso net nėra jei pakiltum į viršu atsirastum dievo namuose ir daugiau nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net mintis neateina, jog žemės yra plokščia. Žemės yra apvali, pasaulio centre yra gravitacija ar kažkas panašau, tas, kas mus laiko prie žemės. Esu girdėjęs ir matęs, jog ruskiai ar kas ten, bandė prisikasti prie žemės centro, kuo arčiau, bet ižgirdę kažkokius neaiškius garsus, užkasę milžinišką duobę. Ale, jiems girdėjosi dvasių balsai, manau jog tai melas. Xd  

 

Kitas dalykas, youtube.com yra plati video platforma, kur darantys visokius challenge, parodo, kad ir balipno kylimą į atmosfera, juk matosi visas apvalus pasaulis. 

Yra per daug faktų, teigiančių, jog pasaulis nėra plokščias.

 

P.S Las-Venturas.LT plokščias tai čia jo, kaip ir Gta San Andreas kurėjai? :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žemė yra kvadratinių kadangi nors paviršiaus pasirengę lava o žemės viduri yra riešutas esat valgė ten years toks riešutas kadangi tad riešutas ira stiprus o žemė irgi ira stipri tai viskas yra taip pat o žemės lava ira tie cosas kur esat valgė mokyklose? Tie Estrella chips hot 100℅℅ tai va ten jie 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi flat-earthers leido raketą paskaičiuotą pagal "plokščios žemės" formulę, kuri nukrito ten po poros minučių, nieko nepasiekus :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...