Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Kill_Pill

Nuomonė/Kill_Pill

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi skaitantys šia tema esu naujas šio serverio žaidejas bet jau pasirodes šiame serveryje gerai ir sugalvojau ,kad visi kuriasi šias temas kodel gi ir man nepasidarius pasidare smalsu išgirsti kitu nuomone apie mane nesu tas žmogus kuris įsižeidžia taip ,kad galit lietis pilnai teigiamai ,neigiamai kaip norit žodžiu visiems linkiu linksmu švenčiu ;)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hello my brother from another mother. Mldc esi seniukas, laikaisi pažadų, ir nepisi proto man kad lemo negražinu. :D o šiaip tai smagu su tavim pabazarint ir t.t. 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Sergio_Llull rašė:

Hello my brother from another mother. Mldc esi seniukas, laikaisi pažadų, ir nepisi proto man kad lemo negražinu. :D o šiaip tai smagu su tavim pabazarint ir t.t. 

Kada lemas mano? :Ddddd

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malaci esi, gerai dauzai dm servuose, po savaites pisi kai dymeris, malonu pakalbet, darbstus ir t.t

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Pit_Viper rašė:

Malaci esi, gerai dauzai dm servuose, po savaites pisi kai dymeris, malonu pakalbet, darbstus ir t.t

Obana direktoriau zdarowa malonu girdet 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Belekai mldc, bratanas. Prikolnas, draugiškas, rimtas, dymeris. Progresuoja ant šaudymo greičiau nei aš. Belekai gerai freestylina. Talentingas bahuriukas, niekad nebūna nuobodu su tokiu. ❤️

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Minde_Vega rašė:

Belekai mldc, bratanas. Prikolnas, draugiškas, rimtas, dymeris. Progresuoja ant šaudymo greičiau nei aš. Belekai gerai freestylina. Talentingas bahuriukas, niekad nebūna nuobodu su tokiu. ❤️

Salamaleikum bratishka , labai malonu linksmu švenčiu ❤️

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...