Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mant_Elis

Peikiu Slaptas_Zaidejas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mant_Elis
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Slaptas_Zaidejas
3. Administratoriaus nusižengimas: Surenge masinio Dm eventa curio prizas buvo 60k, likus 4 zmonems administratorius liepe mesti visiems kauliuka ir kuris ismes daugiausia laimes priza ismetus daugiausia man, vienas is evento zaideju visus mus isaude ligonineje paprasius prizo Slaptas_Zaidejas atsijunge ir dingo.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/cpmIH2M 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

viskas buvo kitaip surengiau masini dm ir galvojau,kad viskas bus oki bet jūs visi pradėjos šaudyt su gunais ir kai sakiau meskit kauliuka taip tu laimėjai,bet pradėjot mane šaudyt ir nušovėt šiuo poelgiu parodėt man nepagarbą,kaip evento rengėjui todėl tu ir negavai tų pinigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 57 minutes(-čių), Slaptas_Zaidejas rašė:

viskas buvo kitaip surengiau masini dm ir galvojau,kad viskas bus oki bet jūs visi pradėjos šaudyt su gunais ir kai sakiau meskit kauliuka taip tu laimėjai,bet pradėjot mane šaudyt ir nušovėt šiuo poelgiu parodėt man nepagarbą,kaip evento rengėjui todėl tu ir negavai tų pinigų.

Aš ir paminiu kad buvome visi nušauti vieno asmens 😉 o sakini"pradėjot mane šaudyti" visiškai išreiškiai neteisingai nes buvo vienas šaulys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Mant_Elis rašė:

Aš ir paminiu kad buvome visi nušauti vieno asmens 😉 o sakini"pradėjot mane šaudyti" visiškai išreiškiai neteisingai nes buvo vienas šaulys :)

Buvo ne veinas tai... 

Aš tiksliai, bet buvo 2-3 nepamenu jų nick tai... 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau pamatyti evento pradžios/pabaigos nuotraukas. Ir @Slaptas_Zaidejas norėčiau pamatyt vizualius įrodymus dėl ko nusprendei nutraukti eventą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Norėčiau pamatyti evento pradžios/pabaigos nuotraukas. Ir @Slaptas_Zaidejas norėčiau pamatyt vizualius įrodymus dėl ko nusprendei nutraukti eventą. 

va matosi video,kaip visi šaudosi nors aš sakiau su rankom tai kitus killinau su komanda

bet baigiau video ankščiau ir nesimato,kai mane nužudė.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PSPq3pL.png
Evento dalyviai nesilaikė taisyklių, todėl administratorius ir nutraukė eventą.

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...