Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 27 / 300

Versija: LV 7.3.8

Dkdksja

[VFX] ČITERIS (GDM) EXTRA AND EDIT AIMBOT

Rekomenduoti pranešimai

:P grožėkitės sampcaco "apėjimu" 😕 

• Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

tik tiek galiu pasakyt kad cia fake cac, ir dar k/d toks nes ismeta uz sampcac neturejima? lol nice try

https://youtu.be/hfOJyVjttmE dydis atitinka

tikro sampcac dydis, gerai varai dymeri

Gerai varai Larsonai. @Lucy_Suarez Pats su fake sampcacu saudai tada dar cia kazka saka tylim ir pas akiu daktara apsilankom ok?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Gerai varai Larsonai. @Lucy_Suarez Pats su fake sampcacu saudai tada dar cia kazka saka tylim ir pas akiu daktara apsilankom ok?

nuo kada skyboxui nereik cleo? :DDDD, po hp baro skaičiai, įdomu kaip jam cleo nereik? hmm, mistika

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

nuo kada skyboxui nereik cleo? :DDDD, po hp baro skaičiai, įdomu kaip jam cleo nereik? hmm, mistika

o kartais ner serve ten hp skaiciu?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Eimis_Toshiba rašė:

o kartais ner serve ten hp skaiciu?

nėra, kiek laiko šaudaus, tai nėra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Dwayne_Stevenson rašė:

nu ir ka kad cia numetei;Ddd ir siaaip nuo rez priklauso sampcac dydis meile:* o pas larsona akivaizdus fake’as, o skaiciukai yra pas mane ant asi, o skyboxas i modloaderi imestas ir nereik jokio cleo lol, gl next time

• Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Lucy_Suarez :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pats pasigavai ka tik, dar video uzprivatinai. Su cleo failais pisi su "Cac". :DDDDDDDDD normaliai prigautas bahas

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

nerodo video man? ir siaaip nuo rez priklauso sampcac dydis meile:* o pas larsona akivaizdus fake’as, o skaiciukai yra pas mane ant asi, o skyboxas i modloaderi imestas ir nereik jokio cleo lol, gl next time

tavo žiniai kaip būni su sampcac :DD , neveikia jokie .cs failai, taipogi ir su jokiais fixais neina žaist :DD , patikėk išmėgintas dalykas, o dabar jau jasnas tai dachuje :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Lucy_Suarez rašė:

tik tiek galiu pasakyt kad cia fake cac, ir dar k/d toks nes ismeta uz sampcac neturejima? lol nice try

tas jausmas kai nuo rezoliucijos raidės mažėja arba didėja protinguoliukas esi , tai ko ten ta vidosa ištryniai ? :D pasitriochint bijojai ? 😕 DYMERIS :) 

P.s Tai čia irgi fake tada taip išeina dymeri :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-12-30 at 14:46, Lucy_Suarez rašė:

nu ir ka kad cia numetei;Ddd ir siaaip nuo rez priklauso sampcac dydis meile:* o pas larsona akivaizdus fake’as, o skaiciukai yra pas mane ant asi, o skyboxas i modloaderi imestas ir nereik jokio cleo lol, gl next time

Hallo hallo hallo , noriu paklausti, kur tu radai asi faila jei kiekvienam video kiek žiuriu glowo forume net nera apie tokį .asi faila aprašyta tai manyčiau akivaizdu jog dėl šito dalyko gali meluoti :) , ir man labai įdomu kaip skyboxas atsirado pas tave žaidime , jo neužtenka vien įkelti į modloaderi , o dėl to žmogelio su neaiškiu nicku , taip tu teisybę parašiai , kad dydis keičiasi nuo rezo, bet dydis taip pat priklauso ir nu kompiuterio nustatytos raiškos , pvz ant 10windowsu juos gali rasti settingsuose , o šiaip aš net bijau eiti į serveri dar gausiu bana :D :(  čiau meilės ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes(-čių), Hatsu_Kunitaro rašė:

Hallo hallo hallo , noriu paklausti, kur tu radai asi faila jei kiekvienam video kiek žiuriu glowo forume net nera apie tokį .asi faila aprašyta tai manyčiau akivaizdu jog dėl šito dalyko gali meluoti :) , ir man labai įdomu kaip skyboxas atsirado pas tave žaidime , jo neužtenka vien įkelti į modloaderi , o dėl to žmogelio su neaiškiu nicku , taip tu teisybę parašiai , kad dydis keičiasi nuo rezo, bet dydis taip pat priklauso ir nu kompiuterio nustatytos raiškos , pvz ant 10windowsu juos gali rasti settingsuose , o šiaip aš net bijau eiti į serveri dar gausiu bana :D :(  čiau meilės ❤️ 

@Andrew_Shelkovnikov viska suranda, aciu jam. geros dienos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-12-30 at 13:51, Dkdksja rašė:

:P grožėkitės sampcaco "apėjimu" 😕 

numeskit kas šita gta 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą