Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

IV lygis, aukščiau tik dangus

Rekomenduoti pranešimai

 IV lygis, aukščiau tik dangus

Las-Venturas.LT yra pilnas galimybių serveris, kokybė čia yra viena iš vertybių. Akivaizdu, norint, jog projektas būtų kokybiškas, reikia puikiai sustyguotos komandos. Kartais neužtenka turėti tik 3 lygių administratorių komandą, reikia kažko daugiau, pavyzdžiui: 4 lygio administratoriaus. Kaip žinoma šioje pozicijoje nėra buvę labai daug asmenų, tačiau ką jūs darytumėte jeigu taptumėte 4 lygio administratoriu?

SAVO ARGUMENTUOTAS NUOMONĖS PATEIKITE KOMENTARUOSE!

It-Boy.gif

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu šiuo metu vertingiausias šių pareigų yra @Jack_Montecarlo . Jau šiuo metu turi aukščiausias pareigas kokias tik gali turėti komandos narys (DPį, Administratorių prižiūrėtojas) ir mano akimis jis puikiai su jomis susitvarko. Yra subrendęs žmogus. Man asmeniškai patinka jo mąstymas ir beveik visi priimti sprendimai. Būtų puikus IV lygio administratorius.

  • Naudinga! 1
  • Haha 10
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš manau tinkamiausias žmogus būtų @Robertas_Bond visada padeda žmogelis, ar eventą suorganizuoti, ar dar kokios pagalbos kai reikia. Plius tylus žmogus, nesireiškia kur nereikia, nepuola į akis ir nebando primesti kažko. Tiesiog tyliai ramiai atlieka savo darbą, todėl manau ir jei taptų lV lygio adminu, ir toliau puikiai atliktų savo darbą

  • Patinka 9
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniausias komandos narys @Robertas_Bond visalaik padeda naujokams eventai, jei paprašai pagalbos visalaik padės. 

  • Patinka 7
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie kokius jūs @Jack_Montecarlo kalbat? Kuris tik atėjęs į servą be jokių sunkumų gavo geriausią verslą serve ir pns for free, jis nieko nematęs serveryje :D ir tikrai manau nenusipelnęs ir per daug iškeltas į viršų yra. Žinoma @Robertas_Bond labiausiai nusipelnęs.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), John_Duke rašė:

Apie kokius jūs @Jack_Montecarlo kalbat? Kuris tik atėjęs į servą be jokių sunkumų gavo geriausią verslą serve ir pns for free, jis nieko nematęs serveryje :D ir tikrai manau nenusipelnęs ir per daug iškeltas į viršų yra. Žinoma @Robertas_Bond labiausiai nusipelnęs.

Kiekvieno nuomonė skirtinga, tik tereikia ją išmokti priimti. :) Taip, sutinku, kad @Robertas_Bond taip pat būtų neblogas pasirinkimas šioms pareigoms, bet mano asmeninė nuomonė yra kitokia. :)

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), John_Duke rašė:

Apie kokius jūs @Jack_Montecarlo kalbat? Kuris tik atėjęs į servą be jokių sunkumų gavo geriausią verslą serve ir pns for free, jis nieko nematęs serveryje :D ir tikrai manau nenusipelnęs ir per daug iškeltas į viršų yra. Žinoma @Robertas_Bond labiausiai nusipelnęs.

Labas. Stenkis, buk atsakingas, dirbk kokybiškai ir tu galėsi pasiekti tai ko nori. Atėjau į serverį kai jis startavo šiaip.  

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Jack_Montecarlo rašė:

Labas. Stenkis, buk atsakingas, dirbk kokybiškai ir tu galėsi pasiekti tai ko nori. Atėjau į serverį kai jis startavo šiaip.  

Atėjai gal ir kai startavo, bet kiek žaidei per tą laiką klausimas?Nieko asmeniško čia tiesiog pasakiau savo nuomonę, nepyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, John_Duke rašė:

Atėjai gal ir kai startavo, bet kiek žaidei per tą laiką klausimas?Nieko asmeniško čia tiesiog pasakiau savo nuomonę, nepyk.

Per visa savo žaidimo laiką buvau padaręs pertrauka du kartus. O tu tikiesi, kad sedėsiu prie kompo non stopu beveik 8 metus? Nelogiška. Nepykstu, viskas ok tiesiog siūlau nepult daryt išvadų nežinant faktų.

 

P.s. asmeniškai kalbant - mano akimis dar nėra komandoje žaidėjų kurie yra verti tokių pareigų. Vieniem reikia stengtis ir tobulėti, kitiem reikia taisyti jau padarytas klaidas. Manau kai kas nors iš komandos pasieks pakankama kokybės lygį tada pagrindinė administracija pati į tai atsižvelgs ir spręs kas to yra vertas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na pagal kriterijus, gali bet kas juom tapti, čia kaip Artūras užsimanys, kuris aktyviausias, darbščiausias ties darbais, rodo iniciatyva savo, komandos darbą, ji atlieka visiškai užtikrintai.Anyway čia jūgi ne koks adminas nemokamas 3lvl kuriu, tikrai ne visi turi.

Na aš neesu užtikrintas kas gaus šias pareigas, gali visi komandos nariai, bet į šias pareigas vienas žmogus skiriamas.Mano atžvilgių yra tiktais du Žmonės, apie kuriuos mažai girdėjęs esu, bet su darbu kiekiais kiek matau, pastoviai viskas atliekama idealiai.Kas tas idealiai?Viskas patikrinama laiku, nepraleidžiama yra ir duodami žodiniai ispėjimai, o ne baudžiama griežtai iškarto.Jugi visi turime šansu pasitaisyti.

IV Lygio administratoriaus poste, manau turėtu būti arba: @Jack_Montecarlo arba @Robertas_Bond, vienas seniausių komandos narių, Jack nesenai atėjo, bet su savo pasitikėjimu, užsidegimų, bei patirtimi turi net du prižiūrėtojus + nemokamas administratorius, ir atlieka pareigas puikiai, viska spėjama ištikrinti laikų.Dar taip neesu matęs, kad viskas būtų ištikrinta, iš ten kur žaidžiau ankščiau žmogus turėdamas pareigas, nesugebėdavo atlikti jo iki pat galo, tad čia su tiek žaidėju tiesiog wow super.Galvokit ką norit, bet aš tikiuosi iš šių dviejų žmonių matyti šiose pareigose.Didžiausias ir sunkiausias pasirinkimas eis administracijai, kas bus tas bus.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

i would say @Robertas_Bond Pasitikėjimas didelis, ir manau būtu tikrai gan neblogas administratorius iš mano pusės.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka jus kalbat gi @Matthew_Moreno pacas turi gaut :D gi naktinis cyteriu gaudytojas + aktyvumas ahuenas 

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Robertas_Bond pameni mano postą būsenose? xdddd Bondas vienintelis , tie visi Modės Montės toliau serve bachurus primeta ( daugiau apie monte cia ) arba kelia ridą .

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Back to old school @The_Deus 

Nieks dar neprarasta. :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai juokingas temos pavadinimas, kad projekto komanda aukštinama su dangumi :D Manau čia tik žaidimas ir reikia žaisti bei mėgautis juo, o ne svajoti apie pareigas, kurios žaidimo praktiškai nepakeičia, nes komandos narys turi išlikti lygiavertis.

Jeigu tapčiau aš, tiesiog atlikčiau pareigas, kurios yra man paskirtos ir toliau mėgaučiausi žaidimu. 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Robertas_Bond, @The_Deus, @Barry_Thorne, mano nuomone geriausi kandidatai į šį postą. Senai (Man atrodo 2018) kai tik bandžiau žaisti serveryje ne su šia paskyra kur žaidžiu dabar, ir dar nieko nežinojau apie Las-Venturas.lt serverį, paprašiau pagalbos per /adminams. @The_Deusiš karto atsikėlė pas mane, pagydė, aprodė serverį, suteikė šiokia tokia finansinę pagalbą, papasakojo, kad pražaidus 7h, galima gauti lagaminą būnant naujoku. Po to jis išsikėlė kitur pas kitą naujoką atrodo. Nuolat matydavau serveryje, ir visad padedanti naujokams. Tą pačia ir kitą dieną man taip pat padėjo labai malonus administratorius @Barry_Thorne. Irgi padėjo, pagetino man atrodo ten kur prašiau, davė šiek tiek pinigų, ir sakė kreipkis /sms, jei reikės kokios pagalbos, jei gerai pamenu. Po to buvau nustojęs žaisti. Ir nusprendžiau (2019) vėl pradėti žaisti ir šį syk rimtai be pertraukų ir nesamonių. Tai va, kai gryžau Deuso išvis nebematau, Barry karts užmatau. Jeigu jie to nori ir turi laiko, manau jie to verti. Labai geras moderatorius ir kolega, bei autoritetas kitiems @Robertas_Bond, nuoširdžiai bendrauja, padeda kai reikia, nesvarbu tu turi 10.000XP, 100,000XP, ar 1,000,000XP su visais bendrauja vienodai, manau jis irgi yra to vertas.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip, manau, kad rinkčiausi @Jack_Montecarlo. Žaidime jį pažystu jau labai ilgą laiko tarpą, jis čia praleidęs labai daug ir jūsų komentarai, kad jis čia ne ilgai yra neteisingi. Montecarlo, yra geras ir kaip žaidėjas ir kaip Administratorius. Nors jis nepasižymi dideliu aktyvumu, tačiau, nors jūs to kartais ir nematote, jis į šį projektą įdeda tikrai daug. Ne tik savo Prižiūrėtojo darbu, tačiau jis pateikia tikrai ir gerų ir daug įdėjų, iš kurių keletą jau turime serveryje. Jis yra sukalbamas žmogus, kuris savęs neišsikelia aukščiau, kaip dėja, tenka pripažinti, kartais išsikelia kiti komandos nariai. Aiškus, nieko iš komandos negalėtume palyginti su mūsų mylimu @The_Deus, kuris, mano nuomone, buvo pats geriausias IV lygio administratorius. Tačiau, Montecarlo, bent iš dalies, galėtų būti tuo, kas pakeistų Deusiuką ir dar labiau suteiktų serveriui gyvavimo, rengdamas visokius kuponų ir panašius vakarus. 

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau puikiai su pareigoms susitvarkyt ir @Edas_Bmw

 

 @Edas_Bmw_Atsarginis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Labai juokingas temos pavadinimas, kad projekto komanda aukštinama su dangumi :D Manau čia tik žaidimas ir reikia žaisti bei mėgautis juo, o ne svajoti apie pareigas, kurios žaidimo praktiškai nepakeičia, nes komandos narys turi išlikti lygiavertis.

Jeigu tapčiau aš, tiesiog atlikčiau pareigas, kurios yra man paskirtos ir toliau mėgaučiausi žaidimu. 

Gražiai rimuojas ir tiek. 

Žaidėjai užsibrėžia tikslus, kuriuos nori pasiekti. Vienas iš tikslų gali būti Komanda. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Laurynas_Joma rašė:

Gražiai rimuojas ir tiek. 

Žaidėjai užsibrėžia tikslus, kuriuos nori pasiekti. Vienas iš tikslų gali būti Komanda. :)

Per daug nesiginčysiu, bet komanda yra tavo įvertinimas už darbą dėl serverio nesitikint kažkokio atlygio, šiuo atveju komandos.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias mano manymu buvo - Karolis_Emkis, paskui The_Deus, vienas gebėjo surinkti didelį kiekį žaidėjų, palaikė tvarką ir taip tiesiog kažką rengdavo. Kitas, būdamas nemokamu administratoriumi padėjo naujokams ir pakilęs aukščiau, vis tiek teikė pagalbą, taip pat rengdavo eventus. Kai kurie rašo, kad Jack'as vertas, na, aš taip nemanau, bent jau iš to bendravimo(no offense), kokį pastebėjau forume ar tam serverį, nors ir nelabai lankausi. Dėl darbo nieko nesakau, nes žmogus gal ir susitvarko puikiai su pareigomis, bet aš jo nestebiu 24/7 tai tiksliai nežinau. Toliau Robertas, šiuo metu yra seniausias komandos narys, kurį dauguma žmonių irgi užtaria. Į serverį kiek užeidavau tai mačiau gal pora kartų, galvojau gal neaktyvus, tuoj praras pareigas, bet jei turi - reiškiasi visgi rodosi serverį. Na, nežinau kaip jis dirba, bet jei dauguma taip jį užtaria - gal jis ir yra vertas tokių pareigų, nes bent jis labai nesireiškia ir yra linkęs link tylesnės pusės.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kazinau krc paziurejus kas dabar komandoje tai niekas nenusipelnes o tie kurie uztaria montecarlo (no offence) - jeigu zmogus susikrauna pareigu kiek tik gali nereiskia kad jis/ji yra tinkami nes gale dienos siais laikais matyt kad nera kam pareigas duot. Deusas su emkiu tikri OG 4 lvl, serveriui reikia žmogaus kuris yra galima sakyt serverio siela ir yra neutralus o ne kento kuris nemoka priimti kritikos busenose ir visada turi atmaza. 

  • Patinka 6
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

kazinau krc paziurejus kas dabar komandoje tai niekas nenusipelnes o tie kurie uztaria montecarlo (no offence) - jeigu zmogus susikrauna pareigu kiek tik gali nereiskia kad jis/ji yra tinkami nes gale dienos siais laikais matyt kad nera kam pareigas duot. Deusas su emkiu tikri OG 4 lvl, serveriui reikia žmogaus kuris yra galima sakyt serverio siela ir yra neutralus o ne kento kuris nemoka priimti kritikos busenose ir visada turi atmaza. 

Labas, šimtas metų. Pradėkime nuo pradžių.
Aš nesusikroviau, o gavau pasiūlymą prisiimti administratorių prižiūrėtojo pareigas. Aš nekaltas, kad nėra kam duoti pareigų serveryje jei žaidėjai yra linkę į nesamonių darymus ir pnš. Nemačiau, kaip Deusas buvo pareigose todėl negaliu apie tai nieko sakyti. 
Visu Antra. Serverio siela? Sorry, tai yra pareigos kuriose turi aukoti savo laiką žaidėjam, kad jiem būtų įdomiau žaisti taippat mėgaudamasis tuo pats. Žiūrėkime į tai iš profesionalios pusės - esi paprastas žaidėjas su papildomom atsakomybėm. Gerai, kalbėkim tavo kalba - neprivalai būti "serverio siela" norint turėti tokias pareigas, nes čia tik administratorius su aukštesniu lygiu, daugiau galimybių dalinti resursam ir tiek.
Visu trečia. Taip, tai yra mano charakterio minusas, kad "atmazinu" po kekviena kritika ar kokia kitokia kritika. Buvau taip augintas, kad netylėt jei kas apkalbinėja nežinodami tiesos, diskutuot aiškintis ir t.t. Daugeliui buvo aiškinama "nekreipk dėmesio, ignoruok, praleisk pro pirštus" bet aš ne toks, ir taip, gal tai nėra kartais gerai, bet neketinu keisto šito faktoriaus ir visa turėsiu ką pasakyti kai kažkas kažka apie mane kalba. Bėje, nesu "kentas" kaip tavo fantazija mane atvaizduoja, tai prašau manęs tuom nevadinti. Ačiū.

Nesiverčiu į 4lygio pareigas, o jei žaidėjai kurie ŽAIDŽIA serveryje ir mato mano darbus ir sako, kad atlieku juos gerai, tai vadinasi darau kažką tinkamo jei atsiliepimai yra teigiami. Sutikau pasiimti administratoriaus prižiūrėtojaus pareigas, nes man asmeniškai vien DPi buvo permažai, ir žinau, kad galiu apsiimti daugiau darbų ir aš matau iš žaidėjų, kad tai atlieku gerai. 

Žinau kas yra konstruktyvi kritika ir kur yra tiesiog nuomonės svaidymas nežinant faktų todėl pasiūlyčiau pasidomėti ir atskirti kas tai yra. Žinau apie ką tu kalbi "būsenos" ir pnš, tuo metu taip, šviežias komandos narys ir pasikarščiavau, bet gavus pastabą iš pagrindinės administracijos - padariau išvadas kurios pagerino mano darbo kokybę. 

Ačiū už dėmesį, Jack.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...