Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

IV lygis, aukščiau tik dangus

Rekomenduoti pranešimai

Prašysiu nekiršinti komandos narių ir nekelti šio klausimo, kas vertas, o kas ne. IV lygio administratorius yra nuoseklios savanorystės projekte žaidėjams, komandai, pagr. administracijai procesas paremtas abiejų pagr. administratorių pasitikėjimu. Tai ne pareiga. Tai ne privilegija. Tai yra aukščiausias galimas įvertinimas komandos nariui.

Todėl savo balsą atiduodu už @Sky_Andrius

giphy.gif

  • Patinka 1
  • Naudinga! 3
  • Haha 4
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Labas, šimtas metų. Pradėkime nuo pradžių.
Aš nesusikroviau, o gavau pasiūlymą prisiimti administratorių prižiūrėtojo pareigas. Aš nekaltas, kad nėra kam duoti pareigų serveryje jei žaidėjai yra linkę į nesamonių darymus ir pnš. Nemačiau, kaip Deusas buvo pareigose todėl negaliu apie tai nieko sakyti. 
Visu Antra. Serverio siela? Sorry, tai yra pareigos kuriose turi aukoti savo laiką žaidėjam, kad jiem būtų įdomiau žaisti taippat mėgaudamasis tuo pats. Žiūrėkime į tai iš profesionalios pusės - esi paprastas žaidėjas su papildomom atsakomybėm. Gerai, kalbėkim tavo kalba - neprivalai būti "serverio siela" norint turėti tokias pareigas, nes čia tik administratorius su aukštesniu lygiu, daugiau galimybių dalinti resursam ir tiek.
Visu trečia. Taip, tai yra mano charakterio minusas, kad "atmazinu" po kekviena kritika ar kokia kitokia kritika. Buvau taip augintas, kad netylėt jei kas apkalbinėja nežinodami tiesos, diskutuot aiškintis ir t.t. Daugeliui buvo aiškinama "nekreipk dėmesio, ignoruok, praleisk pro pirštus" bet aš ne toks, ir taip, gal tai nėra kartais gerai, bet neketinu keisto šito faktoriaus ir visa turėsiu ką pasakyti kai kažkas kažka apie mane kalba. Bėje, nesu "kentas" kaip tavo fantazija mane atvaizduoja, tai prašau manęs tuom nevadinti. Ačiū.

Nesiverčiu į 4lygio pareigas, o jei žaidėjai kurie ŽAIDŽIA serveryje ir mato mano darbus ir sako, kad atlieku juos gerai, tai vadinasi darau kažką tinkamo jei atsiliepimai yra teigiami. Sutikau pasiimti administratoriaus prižiūrėtojaus pareigas, nes man asmeniškai vien DPi buvo permažai, ir žinau, kad galiu apsiimti daugiau darbų ir aš matau iš žaidėjų, kad tai atlieku gerai. 

Žinau kas yra konstruktyvi kritika ir kur yra tiesiog nuomonės svaidymas nežinant faktų todėl pasiūlyčiau pasidomėti ir atskirti kas tai yra. Žinau apie ką tu kalbi "būsenos" ir pnš, tuo metu taip, šviežias komandos narys ir pasikarščiavau, bet gavus pastabą iš pagrindinės administracijos - padariau išvadas kurios pagerino mano darbo kokybę. 

Ačiū už dėmesį, Jack.

tu man primeni zvejyba, uzmeciau masala ir pakibai ant mano posto :D nereikejo net rasyt jokiu pasiaiskinimu is tavo puses. +parodyk vieta kur tave pavadinau kentu nes man atrodo kalbejau aplamai apie visus. O del serverio sielos tai pagalvok kas nutiko su liepsna (myliu liepsna jei skaitai pasiilgau) ir pasiskaityk pats ka parasei savo poste (4lvl reikia zmogaus kuris turi daug laiko ir megaujasi zaidimu) paskui dar rasai kad per mazai pareigu buvo tai pasiemei dar daugiau. Tai cia galima sakyt negali megautis zaidimu nes per mazai pareigu :D kritika gali buti nuomones svaidymas, nors ir nebezaidziu serveryje bet atejus I foruma ir matyt tokius pribombasus is valdzios nekoks vaizdas ypac naujokui :) 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

tu man primeni zvejyba, uzmeciau masala ir pakibai ant mano posto :D nereikejo net rasyt jokiu pasiaiskinimu is tavo puses. +parodyk vieta kur tave pavadinau kentu nes man atrodo kalbejau aplamai apie visus. O del serverio sielos tai pagalvok kas nutiko su liepsna (myliu liepsna jei skaitai pasiilgau) ir pasiskaityk pats ka parasei savo poste (4lvl reikia zmogaus kuris turi daug laiko ir megaujasi zaidimu) paskui dar rasai kad per mazai pareigu buvo tai pasiemei dar daugiau. Tai cia galima sakyt negali megautis zaidimu nes per mazai pareigu :D kritika gali buti nuomones svaidymas, nors ir nebezaidziu serveryje bet atejus I foruma ir matyt tokius pribombasus is valdzios nekoks vaizdas ypac naujokui :) 

Aš žinau ka parašiau, man to kartoti nereikia. Mūsų nuomonės aiškiai skiriasi. Nei tu, nei aš nesame naujokai soo keep it simple

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiausias ir tinkamiausias kandidatas į IV lygį yra vienas ir vienintelis @Robertas_Bond kuris nėra išsikėlęs savęs aukščiau nei dangus, padeda, nesireiškia visur per daug.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas jausmas kai klausia KĄ VEIKTUMĖT SU IV lygio administratoriumi, o tuo tarpu kiti siūlo asmenis į šį postą. Turbūt didesnio freepost konkurso neįmanoma surengti. O tam, kad negauti ĮSPĖJIMO nuo NUOSTABIŲJŲ projekto MODERATORIŲ atsakysiu, ką veikčiau su IV lygio administratoriumi - surengčiau eventą iš kreditų.

 

 

 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...