Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danielius_Diaz

Peikiu Rowland_Quradose

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Danielius_Diaz
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Rowland_Quradose
3. Administratoriaus nusižengimas: 3 Free Mute's
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/KPje1K2

P.S. Dviveidis ar tai, kad sakei jog pinigų neturi ant vipo. Nėra įžeidimas - čia mano nuomonė ir tu pats įrodai tai. Pašaliniai komentarai nereikalingi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš mano pusės nereikia jokių įrodymų, neesu nei dviveidis, nei bomžas, nusiperku pats viską, o dėl dviveidžio viską visiems į akis pasakau, todėl įsižeidžiau ir nubaudžiau, kadangi Sergio draugelis yra, tai atmutino ir jūs tiesiog nesuprantat, kad tokie dalykai yra įžeidimai. Gero vakaro, mažiau verkit ir susireikšminkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Rowland_Quradose rašė:

Iš mano pusės nereikia jokių įrodymų, neesu nei dviveidis, nei bomžas, nusiperku pats viską, o dėl dviveidžio viską visiems į akis pasakau, todėl įsižeidžiau ir nubaudžiau, kadangi Sergio draugelis yra, tai atmutino ir jūs tiesiog nesuprantat, kad tokie dalykai yra įžeidimai. Gero vakaro, mažiau verkit ir susireikšminkit.

Iš mano pusės tau niekad įrodymu nereik. Bet matau dar ir melagis esi, sako ne dviveidis, bet į TS3 atėjęs primesdavai tipo draugelį, bet admin'ą nusipirkau, sakai "Diaz'as adminas xd" ir visi kiti kas nusiperką tą patį rašai, lyg mes nematom ir čia kažkas blogo jį nusipirkti, ką čia tas turėtu reikšt, kad žmogui gaila 2.03€ ant to admin'o? Jei tu jo nusipirkt negali, nereiškia, kad kiti irgi negali. Ne esmė, kad pats RCON'A gavai ir nusipirkai UNRCON'A - juokini tiesiog. Aišku susinervinęs čia tą mute šovei, nes gavai nuo manes ir teko už kreditus nusiimt, viskas gerai neliūdėk, bus tų kreditų. Dar sakai nesusireikšminkit, kai pats mute šauni už "dviveidis" juokinga man. Bandai kažką primest serveryje, bet nelabai kažkas gaunas.  Baigiau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Danielius_Diaz rašė:

Iš mano pusės tau niekad įrodymu nereik. Bet matau dar ir melagis esi, sako ne dviveidis, bet į TS3 atėjęs primesdavai tipo draugelį, bet admin'ą nusipirkau, sakai "Diaz'as adminas xd" ir visi kiti kas nusiperką tą patį rašai, lyg mes nematom ir čia kažkas blogo jį nusipirkti, ką čia tas turėtu reikšt, kad žmogui gaila 2.03€ ant to admin'o? Jei tu jo nusipirkt negali, nereiškia, kad kiti irgi negali. Ne esmė, kad pats RCON'A gavai ir nusipirkai UNRCON'A - juokini tiesiog. Aišku susinervinęs čia tą mute šovei, nes gavai nuo manes ir teko už kreditus nusiimt, viskas gerai neliūdėk, bus tų kreditų. Dar sakai nesusireikšminkit, kai pats mute šauni už "dviveidis" juokinga man. Bandai kažką primest serveryje, bet nelabai kažkas gaunas.  Baigiau.

Kiek tau galima sakyt, apsiverk dėl tokio šūdo susireikšmint ir užsisėst jibat nh :DD Gėda seni, gėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rowland_Quradose rašė:

Kiek tau galima sakyt, apsiverk dėl tokio šūdo susireikšmint ir užsisėst jibat nh :DD Gėda seni, gėda.

Gėda, kad dėl žodžio "dviveidis" mute šovei. Tai jei kas ir susireikšmines tai tik tu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Danielius_Diaz rašė:

Gėda, kad dėl žodžio "dviveidis" mute šovei. Tai jei kas ir susireikšmines tai tik tu.

Jeigu tu neįsižeidi dėl tokio žodžio, tada ponas tikrai esate toks, nes mane tai žeidžia ir tikrai stipriai.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Rowland_Quradose rašė:

Jeigu tu neįsižeidi dėl tokio žodžio, tada ponas tikrai esate toks, nes mane tai žeidžia ir tikrai stipriai.

Nereik tokiu būt ir nežeis. Nežinau, kodėl tu visokius vėjus žaidime rašai, gal tiesiog dėmesio trūksta arba sunku tau. Nebeatrašysiu aš tau daugiau, nes su nemastančiais neturiu apie ką kalbėt. Tiesiog parodai ant kiek silpna ta tavo psichologija, kad rašyt tokius vėjus. Vsio juokinga dėl žaidimo man čia su tavim aiškintis. Kai protelis subręs biški - pakalbėsim.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13DkEEI.png
 Administratoriui draudžiama be priežasties ar įrodymų /uztildyti, /atitildyti, /ikalinti, /islaisvinti [2 įspėjimai]

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...