Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lucy_Suarez

Lucy_Suarez uzblokavo John_Duke

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Lucy_Suarez
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: john_duke
3. Užblokavimo priežastis?: cytinimas
4. Papildomi komentarai: Akivaizdžiai matos kai viską pataiko(aimas), makros(auto cbugas) cbugina beleka visalaik apkaba ip1sa ir siaip visokius su8us saudo jei reik daugiau galiu irodymu pridet
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

 

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D makros sako nu nebejuokink zmogeli pasižėk į chatą kaip c raidę spaminu, o apie aimą vpš nėra bazaro nes kai su tankistu ėjau slidinu specialiai su sg nes zinojau kad jis nepadrožia į slide.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jack_Stafford rašė:

Vidijo is mano perspektyvos anksciau ir dabar,
 

 

Ir ką tu čia norėjai šitam video parodyt kad nušoviau tave ar ką nesuprantu? :D Ar tavęs neįmanoma nušaut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, John_Duke rašė:

:D makros sako nu nebejuokink zmogeli pasižėk į chatą kaip c raidę spaminu, o apie aimą vpš nėra bazaro nes kai su tankistu ėjau slidinu specialiai su sg nes zinojau kad jis nepadrožia į slide.

įkelk iš savo perspektyvos slideri tu, toks dymeris patapes reiktu pradėt filmuot kai viską pataikai, ne?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

įkelk iš savo perspektyvos slideri tu, toks dymeris patapes reiktu pradėt filmuot kai viską pataikai, ne?

Kai šaudžiaus nefilmavau, bet tą tavo makros tuoj į sieną padrošiu ir atsiusiu :DD  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

įkelk iš savo perspektyvos slideri tu, toks dymeris patapes reiktu pradėt filmuot kai viską pataikai, ne?

 turėk tą mano cbugą makrose tu

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, John_Duke rašė:

 turėk tą mano cbugą makrose tu

ctrl laikai ir a su d spaudineji? lol savo vidose dar labiau prisigavai, nebeatsakineju. Tosha nuspres;D

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lucy_Suarez rašė:

ctrl laikai ir a su d spaudineji? lol savo vidose dar labiau prisigavai, nebeatsakineju. Tosha nuspres;D

Ten evente konkrečiai nenufilmavau kaip šaudau bet va šrate nufilmavau kad dmeris esu(is rusu parėjęs ane lucy?), gero žiūrėjimo. O apie kazkokį ctrl labiau nusišnekėt šnd negalėjai :D 

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, John_Duke rašė:

Ten evente konkrečiai nenufilmavau kaip šaudau bet va šrate nufilmavau kad dmeris esu, gero žiūrėjimo. O apie kazkokį ctrl labiau nusišnekėt šnd negalėjai :D 

 

 

makros cbug ctrl holdin only(0:28), toliau extra(1:10) nes siaip kyla i virsu dyglas jei nezinojai, sveikinu dar labiau pasigavus. Viso video net nesiruosiu ziuret nes kadras totaliai prisigawes:D:D 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

makros cbug ctrl holdin only(0:28), toliau extra(1:10) nes siaip kyla i virsu dyglas jei nezinojai, sveikinu dar labiau pasigavus. Viso video net nesiruosiu ziuret nes kadras totaliai prisigawes:D:D 

Blaivykis tu makrosr extra aime ka dar naudoju? :DDDDDDD ble juokingas esi nebegaliu nera bazaro krc 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Neteko VIP statuso.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...