Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rytis_Gta

Sergio_Llull užblokavo Jason_Stathams

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Rytis_Gta [Sergio_Llull]
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jason_Stathams
3. Užblokavimo priežastis?: Čytas - AIM
4. Papildomi komentarai: Iš tokio atstumo neįmanoma padaryti tokia žala, + bandėm su Sergio !
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://imgur.com/a/iV3iAha

O5zE2u1.png

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tokiais įrodymais admin draudimą iš karto. Pas mane nieko visiškai nėra gta defaultas, tegul pateikia video medžiagą kaip šaudžiau, fotoshopinta gali nuotrauka būti išvis :) sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jason_Stathams rašė:

Su tokiais įrodymais admin draudimą iš karto. Pas mane nieko visiškai nėra gta defaultas, tegul pateikia video medžiagą kaip šaudžiau, fotoshopinta gali nuotrauka būti išvis :) sėkmės.

Galės Tosha tikrint per logus koks atstumas ir žala ! Sėkmės

P.S. pridedu kad neįmanomą iš tokio atstumo ! 

https://imgur.com/a/2kvKdE1

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fotkės niekada neužteko ir neužteks, video turi daryti, neaišku kas tuo metu vyko. Viso gero.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar supratau ką Elegy turi omenyje. Neužtenka tik fotkės, aš net nenusituokiu apie tą čia atstumą žalą, bet čia aplamai sistema. Gal rašė, kad tokia žala padariau, bet video tai nėra, jūs man parodykit video, kad buvo tokia žala padaryta, gal rašo 50 žala, o nusiėmė tik vos gyvybių... Su fotke išvis nuo kada leidžiama banint? Čia totalus free banas, pateiksiu dar video iš savo perspektyvos neužilgo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tik išbandyta su max draw distance pataikom tik iš 42 metrų ir žala 8 šaunant bet kur. Nuėjus toliau SG net nekabina. Ačiū.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Jason_Stathams rašė:

Dabar supratau ką Elegy turi omenyje. Neužtenka tik fotkės, aš net nenusituokiu apie tą čia atstumą žalą, bet čia aplamai sistema. Gal rašė, kad tokia žala padariau, bet video tai nėra, jūs man parodykit video, kad buvo tokia žala padaryta, gal rašo 50 žala, o nusiėmė tik vos gyvybių... Su fotke išvis nuo kada leidžiama banint? Čia totalus free banas, pateiksiu dar video iš savo perspektyvos neužilgo.

https://imgur.com/a/7fURvGK

Nenutuokiu kaip tu galėjai padaryt iš tokio atstumo, bandem su maximaliu atstumu kuris buvo 40 metru, žingsnis atgal SG net nebekabino manęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir gal nerašykit vyrukai, kad kiti šaudyt nemoka, nes tragedija esat, pažiūrėkit

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jason_Stathams rašė:

Ir gal nerašykit vyrukai, kad kiti šaudyt nemoka, nes tragedija esat, pažiūrėkit

 

Seni, o taip ne į tema šitas tavo video? Čia vpš iš dienos ištrauktas, kas žino ką tu per dieną prisirašei?

  • Patinka 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...