Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danielius_Diaz

Prisistatau - Danielius_Diaz!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Danielius.
2. Kiek jums metų?: 17.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Telšių apskritis.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Mokausi (šeip tai nichuja), vasaromis daug dirbu, mėgstu būti su draugais, sportuoti, valgyti:), laisvu laiku prie pc pakimarint.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Karatė, imtynės, boksą kažkiek savamoksliškai, salė, "calisthenics" (tai reiškia dirbimas su savo kūno svoriu, atsispaudimai, prisitraukimai ir t.t.).
8. Jūsų zodiako ženklas: Dvinys.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Airija manau.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu brolį ir sesę dvynukai. Abiems po 14 metų.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu šunį, vardas Meškis. http://imgur.com/a/STBSK8U .
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Veiksmo, apie sportą pagrinde. Anime. Iš filmų tai geriausi matyti: Krikštatėvis visos dalys, Transporteris, Rokis, Kredas, Kirtis dešine, Undisputed visos dalys. 5-oji Banga, daug kitų. Anime: Narutas, Dragon Ball, Tokyo Ghoul, Kiss x Sis, Baki, One Piece, One punch man ir daug kitų.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Repas.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno Kultūra, Anglu (nes miegoti galiu).
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Neįsivaizduoju, yra tikslai kuriuos įgivendinsiu netolimoje ateityje tai: Po 3-4mėn. Išsilaikysiu teises, mašinai pinigai senai atidėti iš darbų per vasarą, tai tik išsilaikius teises, iškarto nusipirksiu mašina, jei įdomu kokia tai ko gero BMW E39 530D. Pabaigti mokslus, atitarnauti. O tolimesni planai sukurti šeima, gauti gerai apmokamą darbą.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Turiu tvirtą charakterį ir stipria valią bei užsispyrimą, jei kažką užsibrėžiu visada stengiuosi tai pasiekti. Esu prikolnas ir linksmas kai būnu su draugais ir to reikia, paprastai mėgstu būti rimtas. Sprendimus beveik visada priimu teisingus ir atsakingai. Kiek savikritiškas, kartais principingas ir sureikšminu. Komunikabilus, žodžiu niekada nepritrūkstu, įdėju visada turiu. Dažnokai neapsisprendęs, kaip geriau, kaip blogiau, bet visada priimu teisingą sprendimą ilgiau pagalvojęs. Disciplinuotas ir darbštus, nežinau kodėl, bet esu darboholikas (juokiuosi), samp'as išugdė čj, vos tik gavęs menkiausia progą užsidirbti būtinai ja pasinaudoju. Visą vasarą dirbu nuo pat pirmos mokslų pabaigos dienos iki rugpjūčio 30d. Taip pat esu nuoširdus ir nedviveidis, šiltai bendrauju, kai su manimi elgiasi taip pat kaip aš su kitais. Niekada nepaliksiu žmogaus bėdoje, jei jam reikalinga pagalba, visada pasisiūlau padėti. Kartais griežtas.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Nuoširdžius, atvirus, tikrus, kurie sako nors ir man nepatinkančią tiesą, bet ne melą. Patikimus, linksmus, prikolnus, nedviveidžius.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Melagių, savanaudžių, dviveidžių, pavydžių, tokių kuriems tik pašiepti ar įžeisti.  
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu fūristu, bei esu furistų prižiūrėtojas. Tikslų daug vienas iš jų - pasiekti fūristų pavaduotojo postą, tikiu, kad man pavyks ir greit pasieksiu tai. Kiti tikslai, furistų direktorius, išbandyti visus darbus. Noriu, kad žmonės serveryje matytų, jog esu draugiškas ir nuoširdus.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Sukurti šeimą, gauti gerai apmokamą darbą, visada užsiimti sportu.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): http://imgur.com/a/AWgnILs

P.S. (Fotkinuosi retai, tai fotkės nėra naujos. Nuotraukos ten kur be veido tam, kad susidaryti nuomone apie stilių +/- . Greitu metu nuotraukas atnaujinsiu į kokybiškesnes ir naujesnes.). Atsispaudimų ir prisitraukimų video primečiau, kad nebūtu komentarų "neužsiimi tu ten jokiu sportu ir panašiai" . Jei kažkam kyla klausimų tokių kaip, "jei jau toks sportininkas esi, kodėl tiek pražaidi serveryje" , tai esu gipse jau 4 sav. ir 4d. po 5 sav. išiims ir nebepražaisiu tiek daug. Jei kažkam aš negražus ar panašiai, tai man p.x, nes mama sakė, kad gražus:)). Atsiprašau jei bus klaidų, su 1 ranka sunku rašyti.

Snapchat: danis7369.

IG: donciuks73.

Būtu smagu išgirsti nuomonę iš žmonių kurie čia pažymėti: @Matthew_Moreno, @Sergio_Llull, @Frankis_Electro, @Judita_Low, @Rytis_Gta, @Zygis_Inferno, @John_Duke, @Smile_Nice, @Ereshkigal_Edelweiss, @Vincent_Alo, @Visma_Wtf, @Edgar_King, @Zygeta, @Kayla_Keksas, @Vyckele_Durele, @Black_Vrs, @Louis_Morello, @Ernys_Myq, @Andriuhha_Nike, @Armani_Jeans, @Laurynas_Joma, @Denis_Snow, @Josh_Makar, @Pablito_Escobaras, @Robertas_Bond, @Demon_Slayer, @Martin_Busato, @Turbo_Daniel, @Ignas_Mohito,  ir dar daug kitų kurių šiuo metu nepamenu.

  • Patinka 14
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Kayla_Keksas Pažiūrėk į antakius uhh vežlius. Šiaip cool, kad prisistatei, jei reiks kokios pagalbos rašyk padėsiu tikrai! 😉🤭🤤

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia čj ne publikai, o Jasonui šitas prisistatymas. Eis kamputyje verks dabar. Mldc seni, jau seniau viska apie tave žinojau. Sėkmės. Ai kada 900min?

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Danieliau, šaunu kad prisistatiai.Sekmės tau visakeriopos, gyvenime siek savo, užsibrėžtų tikslų !

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks jausmas, kad į pažinčių klub,ą atėjai, malonu.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Mode_Wtf rašė:

@Kayla_Keksas Pažiūrėk į antakius uhh vežlius. Šiaip cool, kad prisistatei, jei reiks kokios pagalbos rašyk padėsiu tikrai! 😉🤭🤤

Kažkodėl visada žmonės atkreipia dėmesį į mano antakius.😅😂 Ačiū, jei kažko reikės, būtinai kreipsiuos. 😁

prieš 1 valandą, Sergio_Llull rašė:

Čia čj ne publikai, o Jasonui šitas prisistatymas. Eis kamputyje verks dabar. Mldc seni, jau seniau viska apie tave žinojau. Sėkmės. Ai kada 900min?

:DDDDDDDD Nuo labo ryto juokini Nojau. Ačiū seniuk už palaikymą ir tavo prikoliukus, su tavimi visada norisi juoktis. Tos 900min su tavim kaip 90min, izi čia, greit imsim vėl 😉.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), James_Withley rašė:

Sveikas Danieliau, šaunu kad prisistatiai.Sekmės tau visakeriopos, gyvenime siek savo, užsibrėžtų tikslų !

Sveikas James'ai, ačiū tau už linkėjimus, linkiu to paties! 😉

@Jeo_Vega Sveikas Vega 😂. Man taip pat malonu.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas mano meile, puiku jog prisistatiai, molonu susipažinti 2 kartą😄, sėkmės projekte!

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Matthew_Moreno rašė:

Sveikas mano meile, puiku jog prisistatiai, molonu susipažinti 2 kartą😄, sėkmės projekte!

Ačiū mažiukai, man taip pat malonu, laukiu tavo prisistatymo. 😉😁 Susimatysime žaidime!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Danieliau, susipažinom kelios dienos atgal bet sueinam ganetinai neblogai, labai draugiškas čiūvakas, bendraujantis, keista jog per trumpa laika galima susibendrauti bei gerai pasitikėti

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, malonu susipažinti, puikus prisistatymas!

Pagirimas, dėl sporto! Palinkesiu didžiausios sėkmės gyvenime, bei serveryje!!! 👊👌

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Danieliau! Whoa! kūl, kad prisistatei ir netyčia mane paminėjai.😂 yes, sutinku su kitais sakiusiais kad tu šilto bendravimo žmogeliukas ir šiaip mldc.😂 sėkmės visame kame ir kreipkis jei reikės pagalbos. myl.❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Danieliau. Nu jau labai kjut toks atrodai. Šiaip esi žiauriai maladiec žmogus, lengvai su tavim bendraujasi, esi paprastas, kaip sakant kaip su tavim bendrauja taip tu su jais. Didžiausios sėkmės tau gyvenime ir serveryje. 🥳💪🐼

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Rytis_Gta rašė:

Sveikas Danieliau, susipažinom kelios dienos atgal bet sueinam ganetinai neblogai, labai draugiškas čiūvakas, bendraujantis, keista jog per trumpa laika galima susibendrauti bei gerai pasitikėti

Sveikas Ryti, jo tavo tiesa bendraujame trumpą laiko tarpą, bet sueinam labai gerai, toks jausmas, kad kokie metai jau tave pažystų. Esi tikrai patikimas, nedviveidis ir nuoširdus žmogus. Ačiū už tavo nuomonę.

prieš 11 minutes(-čių), Armani_Jeans rašė:

Labas, malonu susipažinti, puikus prisistatymas!

Pagirimas, dėl sporto! Bei didžiausios sėkmės gyvenime, bei serveryje!!! 👊👌

Labas Armani, man taip pat malonu, ačiū tau. Ačiū stengiuosi pranokti save kasdien!😉👊

prieš 8 minutes(-čių), Kayla_Keksas rašė:

Labas, Danieliau! Whoa! kūl, kad prisistatei ir netyčia mane paminėjai.😂 yes, sutinku su kitais sakiusiais kad tu šilto bendravimo žmogeliukas ir šiaip mldc.😂 sėkmės visame kame ir kreipkis jei reikės pagalbos. myl.❤️

Labas Kotryna! Ne netyčia, tu ten jau senai numatyta. 😂 Ačiū už jūsų visų gerą nuomonę apie mane. 😅 Būtinai kreipsiuosi jei kažko reikės. Ačiū už tavo atsakymą Kotrynute! ❤️

prieš 8 minutes(-čių), Judita_Low rašė:

Labas, Danieliau. Nu jau labai kjut toks atrodai. Šiaip esi žiauriai maladiec žmogus, lengvai su tavim bendraujasi, esi paprastas, kaip sakant kaip su tavim bendrauja taip tu su jais. Didžiausios sėkmės tau gyvenime ir serveryje. 🥳💪🐼

Labas Juditaaaa! Nu ačiukas, net nusišypsojau. 😅😝🥰 Labai džiaugiuosi, kad turi tokia gerą nuomonę apie mane, esu išties paprastas ir nuoširdus. 😉 Ačiū Judita! ❤️

Chėbra, baigėsi reakcijų limitas, užmesiu kai atsistatys!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmą kartą susipažinom per vrs, kaip pas mane į klaną atėjai, dar visiškas naujokas buvai kiek pamenu, o dabar jau visas servo vierchas :D mldc kiek teko bendrauti, sėkmės siekiant trv posto.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 35 minutes(-čių), Matt_Jace rašė:

Pirmą kartą susipažinom per vrs, kaip pas mane į klaną atėjai, dar visiškas naujokas buvai kiek pamenu, o dabar jau visas servo vierchas :D mldc kiek teko bendrauti, sėkmės siekiant trv posto.

Ačiū Jace'ai, laukiau tavo atsakymo, malonu, kad prisimeni mane nuo pirmųjų mano žaidimo dienų, puiku, kad turi gerą nuomone apie mane.😁 Ačiū, būtinai pasieksiu savo tikslą. 😉

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip su šita persona įmanoma apie daug ką pašnekėti ir pabendrauti. Amžius neatitinka bendravimo, tikrai iškalbus ir šaunus žmogus su kuriuo kaip ir sakiau yra apie daug ką pašnekėti. :) Sėkmės tau, senyzai.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyti - draugiškumo įsikūnijimas 😁. Visad maloniai bendrauji, nelinkęs į konfliktus, be to, dažnai padedi. Linkiu, kad tai atsigręžtų į tave ir pasiektum visus savo gyvenimo tikslus bei daugiau traumų nebegautum. 

P.S.: labai gražus šuo 😅.
P.P.S.: iš kur tiek valios sportui turi? Pagirtina 😊.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Algis_Pabartys rašė:

Zdaravenka, kaip ir normalus žmogus esi, smagu pabazarint, tik gaila, kad klanas liepia šaudyt.. 

Zdarova Algi, ačiū už tavo nuomone. Klanas yra klanas, smagu, kad paduodat veiksmo, tuoj išims langetę, duosiu ir jūm veiksmo.

prieš 20 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

Šiaip su šita persona įmanoma apie daug ką pašnekėti ir pabendrauti. Amžius neatitinka bendravimo, tikrai iškalbus ir šaunus žmogus su kuriuo kaip ir sakiau yra apie daug ką pašnekėti. :) Sėkmės tau, senyzai.

Ačiū Arnai, manau labai tiksliai mane apibūdinai, kartais tikrai jaučiu, kad pasakau protingus žodžius smagu, kad ir kiti tai pastebi. Būtinai dar daug padiskutuosime apie viską. Dar kartą ačiū seniukas. 😁❤️

prieš 11 minutes(-čių), Ereshkigal_Edelweiss rašė:

Ką galiu pasakyti - draugiškumo įsikūnijimas 😁. Visad maloniai bendrauji, nelinkęs į konfliktus, be to, dažnai padedi. Linkiu, kad tai atsigręžtų į tave ir pasiektum visus savo gyvenimo tikslus bei daugiau traumų nebegautum. 

P.S.: labai gražus šuo 😅.
P.P.S.: iš kur tiek valios sportui turi? Pagirtina 😊.

Ačiūūū Egle! (Eres). ❤️ Nuostabu, kad tokia šilta ir maloni tavo nuomonė apie mane, džiugu žinoti, kad padedu. Tu taip pat visada labai maloni, smagu su tavimi pabendrauti tiek žaidime, tiek ts3 programoje, irgi visada padedi. myl. ❤️😉 Šuo dėkoja. 😅 Valia net nežinau iškur, man tiesiog galvoje tokia psichologija: nori nenori, bet reikia ir privalai tai padaryti.😝

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia be pasakysi , šaunaus tipo žmogus , kuris nenusuktu nugaros , jei būčiau nelaimėje , suprastų ir išklausytų , kai visada to reikėtų , nepavestu ir pasitiketu. Žmogus nepasikeles , savęs neaaukština ir gerbia visus tuos , kurie yra geri žmonės neieskantys naudos ir nėra šiukšles. Bendrauju dar už laido palaikom ryšy per snapchat programėlę tikiuosi , kad netolimoje ateityje susipažinimas gyvai ir artimiau tiek su tavim tiek su @Sergio_Llull vasarą gal prie Bonkos. 

Ką žinau ką čia dar apie tave pasakyti , būk toks koks dabar mldc esi , siek savo tikslo , nepasikeisk į bloga pusę ir džiaugiuosi , kad toks žmogus , kaip tu atėjo man į kelia

Tai va žmonės imkit pavyzdys iš Danieliaus 

Niekada nekelkite savęs aukštyn , nes galite greitai kristi žemyn

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Zygis_Inferno rašė:

Ką čia be pasakysi , šaunaus tipo žmogus , kuris nenusuktu nugaros , jei būčiau nelaimėje , suprastų ir išklausytų , kai visada to reikėtų , nepavestu ir pasitiketu. Žmogus nepasikeles , savęs neaaukština ir gerbia visus tuos , kurie yra geri žmonės neieskantys naudos ir nėra šiukšles. Bendrauju dar už laido palaikom ryšy per snapchat programėlę tikiuosi , kad netolimoje ateityje susipažinimas gyvai ir artimiau tiek su tavim tiek su @Sergio_Llull vasarą gal prie Bonkos. 

Ką žinau ką čia dar apie tave pasakyti , būk toks koks dabar mldc esi , siek savo tikslo , nepasikeisk į bloga pusę ir džiaugiuosi , kad toks žmogus , kaip tu atėjo man į kelia

Tai va žmonės imkit pavyzdys iš Danieliaus 

Niekada nekelkite savęs aukštyn , nes galite greitai kristi žemyn

Ačiūūū Žygiukai!!! Nežinau, net ką pasakyti... 😝😁😅 Labai nuoširdžiai aprašei jau čia mane. Labai džiaugiuosi, kad turi susidaręs apie mane tokia šaunia nuomonę, ir džiaugiuosi, kad esu tavo draugas. Stengsiuosi ir toliau tobulėti, bei siekti savo tikslų. 

Vasarą tikrai susimatysime, kogero turėsiu teises ir mašiną, tikrai susibėgsime, dar pasiimsim Nojų ir gerai praleisim laiką.

Susimatysime žaidime, bei ts3 programoje. ☺️😉

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikass!! Gera čia tokį šoviai ;) Malonu būt patagintam :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, diazai. Ką galiu pasakyti, kad tokių žmonių kaip tu serveryje pažįstu vos kelis (tiksliau 2) :D Esi draugiškas, visada žinantis kada pajuokauti ir kada kalbama rimtai, bėdoje nepaliksi, o ir varkę kokią možna prasukti kartu :D Vienu žodžiu, tai esi mldc, diedai. Lauksiu kol laikysi trv 💪

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, daugiau pabendravus  supratau, kad tikrai mldc čiuvelis esi ir nuoširdus, sėkmės sporte, bei linkiu pasiekti fūristų valdžios :D.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...