Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danielius_Diaz

Prisistatau - Danielius_Diaz!

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Danieliau, smagu jog ir mane paminėjai, tai ką linkiu visakeriopos sėkmės gyvenime, bei sporte! Tai pat mldc čiūvelis matosi :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 57 minutes(-čių), Vyckele_Durele rašė:

Sveikass!! Gera čia tokį šoviai ;) Malonu būt patagintam :)

Sveikas Vyciokai! Nebloga, nebloga.😁 

prieš 47 minutes(-čių), Pablito_Escobaras rašė:

Sveikas, diazai. Ką galiu pasakyti, kad tokių žmonių kaip tu serveryje pažįstu vos kelis (tiksliau 2) :D Esi draugiškas, visada žinantis kada pajuokauti ir kada kalbama rimtai, bėdoje nepaliksi, o ir varkę kokią možna prasukti kartu :D Vienu žodžiu, tai esi mldc, diedai. Lauksiu kol laikysi trv 💪

Sveikas Pablai. Gerą žinoti, kad esu tavo draugas, ir turi gerą nuomonę apie mane. Pažadu, kad paiimsiu TRV postą, ačiū už tavo palaikymą, jis man labai daug reiškia. Tikiuosi ateityje pabendrausime daug daugiau. Ačiū Pablai! 😁👊

prieš 40 minutes(-čių), John_Duke rašė:

Sveikas, daugiau pabendravus  supratau, kad tikrai mldc čiuvelis esi ir nuoširdus, sėkmės sporte, bei linkiu pasiekti fūristų valdžios :D.

Sveikas, jo pradžioje biški nesutarėm, bet daugiau pabendravus matosi, kad esi neblogas čiūvelis. Ačiū už tavo gerą nuomonę apie mane ir palaikymą sporte ir tikėjimą mano tikslu. 😁😅

@Visma_Wtf Sveikas Visma, ačiū už linkėjimus, tavo nuomone ir palaikymą. ☺️

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ech Danieliau reketuoji cia su nuomonem :D kiek teke bendraut tai esi protingas vaikis prikolnas toks ir is saves ir is kito pasipizdavoji mldc kolega gerbiu ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors ši tema ne tam, tačiau who cares? 

Asmenybė, kuri nesivaiko savo įsitikinimų bei nėra nusistačiusi tam tikrų standartų. Bendrą kalbą randa su visais. Labai geras bruožas kaip jaunam žmogui. Su tokiu žmogumi tikrai norėčiau bendrauti, to ir tikiuosi. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Nors ši tema ne tam, tačiau who cares? 

Asmenybė, kuri nesivaiko savo įsitikinimų bei nėra nusistačiusi tam tikrų standartų. Bendrą kalbą randa su visais. Labai geras bruožas kaip jaunam žmogui. Su tokiu žmogumi tikrai norėčiau bendrauti, to ir tikiuosi. 

Ačiū Laurynai, visada iš taves išgirstu gerą žodį apie mane. Tu man irgi atrodai labai komunikabilus ir kupinas įdėjų, visada argumentuoji savo atsakymus. Visada galime pabendrauti, ir manau ateityje tikrai pabendrausime daug daugiau. Ačiū už tavo nuomone ir palaikymą!

prieš 22 minutes(-čių), Vincent_Alo rašė:

ech Danieliau reketuoji cia su nuomonem :D kiek teke bendraut tai esi protingas vaikis prikolnas toks ir is saves ir is kito pasipizdavoji mldc kolega gerbiu ;)

Hahaha... 😅😂 Ačiū kolega už tavo nuomone apie mane. Tu taip pat puikus kolega, subrendęs ir prikolnas, palaikai tvarka darbe.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau kaip tikrinau tavo atsiliepimą(atlygiui) jau mačiau, kad greit čia pritapsi ir būsi aktyvus ir geras žaidėjas, nes nu tam pačiam atsiliepime įdėjai nemažai pastangų, aprašei jį, kas rodo, kad domėsi juo nuo pats pradžių ir jis tau patinka ir tuo buvau įsitikinęs, kad pasiliksi ilgai čia žaisti.

Neesi iš tų žaidėjų kurie mėgsta pyktis, "stumti" ar panašiai. Draugiškas ir linksmas žmogus esi. Be to jei neklystų nori kažko pasiekti TRV firmoje, o tiksliau manau nori pasiekti valdžios kėdės, ar klystu? :D Sėkmės tau :) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Danielius_Diaz rašė:

1. Jūsų tikrasis vardas: Danielius.
2. Kiek jums metų?: 17.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Telšių apskritis.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Mokausi (šeip tai nichuja), vasaromis daug dirbu, mėgstu būti su draugais, sportuoti, valgyti:), laisvu laiku prie pc pakimarint.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Karatė, imtynės, boksą kažkiek savamoksliškai, salė, "calisthenics" (tai reiškia dirbimas su savo kūno svoriu, atsispaudimai, prisitraukimai ir t.t.).
8. Jūsų zodiako ženklas: Dvinys.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Airija manau.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu brolį ir sesę dvynukai. Abiems po 14 metų.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu šunį, vardas Meškis. http://imgur.com/a/STBSK8U .
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Veiksmo, apie sportą pagrinde. Anime. Iš filmų tai geriausi matyti: Krikštatėvis visos dalys, Transporteris, Rokis, Kredas, Kirtis dešine, Undisputed visos dalys. 5-oji Banga, daug kitų. Anime: Narutas, Dragon Ball, Tokyo Ghoul, Kiss x Sis, Baki, One Piece, One punch man ir daug kitų.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Repas.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno Kultūra, Anglu (nes miegoti galiu).
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Neįsivaizduoju, yra tikslai kuriuos įgivendinsiu netolimoje ateityje tai: Po 3-4mėn. Išsilaikysiu teises, mašinai pinigai senai atidėti iš darbų per vasarą, tai tik išsilaikius teises, iškarto nusipirksiu mašina, jei įdomu kokia tai ko gero BMW E39 530D. Pabaigti mokslus, atitarnauti. O tolimesni planai sukurti šeima, gauti gerai apmokamą darbą.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Turiu tvirtą charakterį ir stipria valią bei užsispyrimą, jei kažką užsibrėžiu visada stengiuosi tai pasiekti. Esu prikolnas ir linksmas kai būnu su draugais ir to reikia, paprastai mėgstu būti rimtas. Sprendimus beveik visada priimu teisingus ir atsakingai. Kiek savikritiškas, kartais principingas ir sureikšminu. Komunikabilus, žodžiu niekada nepritrūkstu, įdėju visada turiu. Dažnokai neapsisprendęs, kaip geriau, kaip blogiau, bet visada priimu teisingą sprendimą ilgiau pagalvojęs. Disciplinuotas ir darbštus, nežinau kodėl, bet esu darboholikas (juokiuosi), samp'as išugdė čj, vos tik gavęs menkiausia progą užsidirbti būtinai ja pasinaudoju. Visą vasarą dirbu nuo pat pirmos mokslų pabaigos dienos iki rugpjūčio 30d. Taip pat esu nuoširdus ir nedviveidis, šiltai bendrauju, kai su manimi elgiasi taip pat kaip aš su kitais. Niekada nepaliksiu žmogaus bėdoje, jei jam reikalinga pagalba, visada pasisiūlau padėti. Kartais griežtas.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Nuoširdžius, atvirus, tikrus, kurie sako nors ir man nepatinkančią tiesą, bet ne melą. Patikimus, linksmus, prikolnus, nedviveidžius.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Melagių, savanaudžių, dviveidžių, pavydžių, tokių kuriems tik pašiepti ar įžeisti.  
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu fūristu, bei esu furistų prižiūrėtojas. Tikslų daug vienas iš jų - pasiekti fūristų pavaduotojo postą, tikiu, kad man pavyks ir greit pasieksiu tai. Kiti tikslai, furistų direktorius, išbandyti visus darbus. Noriu, kad žmonės serveryje matytų, jog esu draugiškas ir nuoširdus.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Sukurti šeimą, gauti gerai apmokamą darbą, visada užsiimti sportu.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): http://imgur.com/a/AWgnILs

P.S. (Fotkinuosi retai, tai fotkės nėra naujos. Nuotraukos ten kur be veido tam, kad susidaryti nuomone apie stilių +/- . Greitu metu nuotraukas atnaujinsiu į kokybiškesnes ir naujesnes.). Atsispaudimų ir prisitraukimų video primečiau, kad nebūtu komentarų "neužsiimi tu ten jokiu sportu ir panašiai" . Jei kažkam kyla klausimų tokių kaip, "jei jau toks sportininkas esi, kodėl tiek pražaidi serveryje" , tai esu gipse jau 4 sav. ir 4d. po 5 sav. išiims ir nebepražaisiu tiek daug. Jei kažkam aš negražus ar panašiai, tai man p.x, nes mama sakė, kad gražus:)). Pildžiau per telefoną, jei nerodys fotkių ir video praneškit , rytoj patikrinsiu per PC. Atsiprašau jei bus klaidų, su 1 ranka sunku rašyti. Snapchat: danis7369, IG: donciuks73.

Būtu smagu išgirsti nuomonę iš žmonių kurie čia pažymėti: @Matthew_Moreno, @Sergio_Llull, @Frankis_Electro, @Judita_Low, @Rytis_Gta, @Zygis_Inferno, @John_Duke, @Smile_Nice, @Ereshkigal_Edelweiss, @Vincent_Alo, @Visma_Wtf, @Edgar_King, @Zygeta, @Kayla_Keksas, @Vyckele_Durele, @Black_Vrs, @Louis_Morello, @Ernys_Myq, @Andriuhha_Nike, @Armani_Jeans, @Laurynas_Joma, @Denis_Snow, @Josh_Makar, @Pablito_Escobaras, @Robertas_Bond, @Demon_Slayer, @Martin_Busato, @Turbo_Daniel, @Ignas_Mohito,  ir dar daug kitų kurių šiuo metu nepamenu.

Turbūt nesu mačiūs geresnio prisistatymo,tiesiog wow,spaudžiu like!

  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Jason_Stathams rašė:

Nu hz iš kairės tave į pavėsį padėčiau vaikas ;)

Viskas tuom ir pasakyta dėjėjau tu. Nebesidaryk gėdos ir nerašynėk nesamonių.

92bc6f47c56a4a1cf4f0b08028376d1e567.jpeg

prieš 45 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Jau kaip tikrinau tavo atsiliepimą(atlygiui) jau mačiau, kad greit čia pritapsi ir būsi aktyvus ir geras žaidėjas, nes nu tam pačiam atsiliepime įdėjai nemažai pastangų, aprašei jį, kas rodo, kad domėsi juo nuo pats pradžių ir jis tau patinka ir tuo buvau įsitikinęs, kad pasiliksi ilgai čia žaisti.

Neesi iš tų žaidėjų kurie mėgsta pyktis, "stumti" ar panašiai. Draugiškas ir linksmas žmogus esi. Be to jei neklystų nori kažko pasiekti TRV firmoje, o tiksliau manau nori pasiekti valdžios kėdės, ar klystu? :D Sėkmės tau :) 

Sveikas Franki, neklysti, pasistengiau savo atsiliepime tikrai ir serveris buvo man įdomus nuo pat pirmųjų žaidimo dienu. Apie valdžia neklysti. Ačiū Franki už tavo nuomone ir pagalba nuo pat pirmųjų dienų. Ateityje pabendrausime tikrai artimiau. Išlik tokiu geru administratoriumi. Sėkmės ir tau. ☺️

@Zygeta Ačiū labai, tavo pasakymas, man daug reiškia.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas! malonu susipažint :) P.S. kuris Diaz labiau patinka? :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Evaldas_Dakas rašė:

Sveikas! malonu susipažint :) P.S. kuris Diaz labiau patinka? :D

Sveikas! Man taip pat malonu. 😁

prieš 17 minutes(-čių), Jason_Stathams rašė:

Nesupratau ką tu tuom norėjai pasakyt kai pats ožys esi ? Realiai pagal tikras panetkes jūs čia visi ožiai, nes esat parašę po papeikimą. Aš pažiūrėčiau ar būtum toks mandras ir realiam gyvenime parodytum man šitą nuotrauką vaikas :) Pats pusę jibalos savo keli, nes kita pusę ožio numintą pasileidęs ta barzdą iki keliu ;)

Norėjau pasakyti, kad nežadu su tavim konfliktuot. Gero vakaro.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ei ei ei, o prie ko čia aš? Vos keleta dienų po porą žinučių susirašėm, nebent kažko nepamenu :D

Pastebėjimas- marškinius blogai lygini.. Yra kur tobulėt

O šiaip.. A ką žinau.. Tipo, nu.. Tikrai nežinau, ką apie tave pasakyt, nu per mažai bendravom.. Nesusidarau nuomonės apie žmogų iškarto.. Pirma reik pažint žmogų normaliai, kad kažką galima būtų rašyt.. Galiu dabar tik tokį pašalinio pastebėjimą parašyt ir tiek, kas manau, ir taip aišku, ir taip kartosis.. Pats prisistatymas visai nieko :))

Klausimas - kurį hiphopo stilių mėgsti?

Panašesnį į :

ar

ar dar kažką ir t.t.? (tikrai būtų įdomu sužinot, numesk kokį playlist ar bent pora dainų, nebent, kaip ir aš, visokį mėgsti) (nenoriu per daug ilgo komentaro palikt, o kažkodėl neleidžia sumažint į linkus..)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Ignas_Mohito rašė:

Ei ei ei, o prie ko čia aš? Vos keleta dienų po porą žinučių susirašėm, nebent kažko nepamenu :D

Pastebėjimas- marškinius blogai lygini.. Yra kur tobulėt

O šiaip.. A ką žinau.. Tipo, nu.. Tikrai nežinau, ką apie tave pasakyt, nu per mažai bendravom.. Nesusidarau nuomonės apie žmogų iškarto.. Pirma reik pažint žmogų normaliai, kad kažką galima būtų rašyt.. Galiu dabar tik tokį pašalinio pastebėjimą parašyt ir tiek, kas manau, ir taip aišku, ir taip kartosis.. Pats prisistatymas visai nieko :))

Klausimas - kurį hiphopo stilių mėgsti?

Panašesnį į :

ar

ar dar kažką ir t.t.? (tikrai būtų įdomu sužinot, numesk kokį playlist ar bent pora dainų, nebent, kaip ir aš, visokį mėgsti) (nenoriu per daug ilgo komentaro palikt, o kažkodėl neleidžia sumažint į linkus..)

Sveikas Ignai kažkiek bendravome, gal nepameni pasakojai, kad barake gyveni ir dingo elektra. 😂 Sergio pasakojo dar biški kažką ten. Sakau gal kartais kažką nugirdai apie mane ir spėjai susidaryti nuomonę. Bet jei ne - ateityje parašysi, kai daugiau pabendrausime. Mėgstu visokio tipo muziką, viskas sueina, bet pagrinde repas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarof Daniau, Gipsiau :D nu mldc, kad nepabijojai prisistatyt

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-01-14 at 11:00, Ignas_Mohito rašė:

Aš ur klausiu, kokio rapo? Repo stilių yra dahują... 

Visokio, štai keletas:

Ir daug kitų...

 

@Zygimantas_Hard Zdarof Daniau, Gipsiau :D nu mldc, kad nepabijojai prisistatyt.

Sveikas Žygimantai, dėkui 😁. Nėra čia ko bijot 😉.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Danieliau :D. Smagu matyti tavo prisistatymą, vienu metu turėjom menką pyktį, bet šiaip, pakalbėjus ts pasirodei visai neblogas čiuvas. Smagu, kad žaidi čia ir tikiuosi, kad čia būsi dar ilgai. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Malonu susipažinti, linkiu sėkmės tiek žaidime tiek realiame gyvenime.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs :P

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nekantrauju susitikti gyvai

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Max_Tosha rašė:

Nekantrauju susitikti gyvai

Būtinai Artūriukai 😉... Planuose senai numatyta, vasara nebe už kalnų, tai ne už kalnų ir susitiksim. 😁

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...