Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Gediminas_Gamers

Atsiliepimas apie projektą - Gediminas_Gamers

Rekomenduoti pranešimai

Aš esu Gediminas. Man yra 14 metu ir aš gyvenu Kapsuke. Man šiame serveryje patinka, kad visi adminai yra draugiski ir aktyvū.Man nelabai patinka, kad čia sunku gauti patirties taškų. O šeip viskas serveryje ok. Serverio megstamiausia vieta:Sala. Mano tikslas šiame serveryje yra gauti visus retus daiktus. Ir aš žaisiu kol surinksiu retus daiktus. Ir šis serveris yra beveik kaip visi Lietuvos serveriai. Aš manau, kad šitas serveris pats geriausias kuri esu žaidęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pakeisk temos pavadinimą ir atlygis bus suteiktas ir įvertintas šitame pranešime.

≫ Šioje skiltyje galite sukurti naują temą pavadinimu "Atsiliepimas apie serverį - Vardas_Pavardė" ir joje išdėstyti savo nuomonę apie šį serverį (t.y. kas jums patinka, o kas ne). Tai padarę jūs galite gauti atlygį! @Gediminas_Gamers

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Gediminai. Tavo atsiliepime labai viskas suspausta, viską sutalpinti bandei į kelis sakinius, o galėjai viską aiškiau aprašyti ir parašyti daugiau savo nuomonę apie projektą. Trūko daug ko atsiliepime, trūko ir tavo pastangų. 

Tu gauni mažiau nei 1 žvaigždutė - 20 tūkstančių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...