Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arnis_Deep

Peikiu Frankis_Electro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arnis_Deep
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Frankis_Electro
3. Administratoriaus nusižengimas: /kill komanda be tikslo.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/Ldyj00g

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, tikslas buvo, toks, kad buvai diskvalifikuotas iš event'o 2 kartus.

Dariau Bulių kautynių event'ą, ir pirmą kart kaip diskvalifikavau tu man pradėjai atsiprašinėti į /ats, atleidau ir daviau antrą progą. Antrą kart irgi nepasitaisei irgi buvai diskvalifikuotas.

Pirmą kartą diskvalifikavau, nes pradėjai važinėti nors nebuvo leistina.
Antrą kartą diskvalifikavau, nes neklausei organizatoriaus(manęs), prašiau klausytis, tu neklausei, taisyklėse buvo parašyta , kad šaudytis draudžiama, tu sakei šaudysi tai dėl saugumo ir taisyklių nesilaikimo tave diskvalifikavau nužudydamas. Tai kokia priežastis šio papeikimo? Kad nervai nelaiko ar kaip?

Įrodymai, kad darau event'ą, tavo ir mano nuotraukose laikas skiriasi nedaug, o jei patikrintų logus pamatytų, kad atsiprašinėjai manęs ir, kad dalyvavai event'e. 

https://imgur.com/a/3lhT6HJ

Per /timestamp matosi, nes aš laiką ir kitą pašalinęs esu, nes dariau nuotraukas per fotoaparatą ir pamiršau vėl įsijungti. Be to laikas skiriasi 1 minute kažkur, 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vis nesuprantu už ką buvau diskvalifikuotas? Ką blogo padariau? Kada aš sakiau kad šaudysiuos? Tiesiog nužudei iš neapyktanos, manau viskas tuom pasakyta:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Arnis_Deep rašė:

Vis nesuprantu už ką buvau diskvalifikuotas? Ką blogo padariau? Kada aš sakiau kad šaudysiuos? Tiesiog nužudei iš neapyktanos, manau viskas tuom pasakyta:)

Su tavim pykčių nebuvo niekados, kokia neapykanta? :D Nefilmuoju viso savo žaidimo, nes žaidžiu, kad praleisčiau linksmai laiką , o ne visą laiką ant įtampos būčiau. Tu rašei, tai nereikia čia dabar neigti ir savęs laikyti auka, kam meluoti? Be to su draugeliu man grasinot netiesiogiai, bet davėt suprast, kam taip pergyveni dėl to nužudymo  tikriausiai nesuprasiu 

O4IllfT.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...