Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Frankis_Electro (Nemokamas Admin./Forumo Mod./Pagalbos Centro administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

Frankis_Electro (Nemokamas Administratorius/Forumo Moderatorius/Pagalbos Centro Administratorius)
(2020-01-19)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Prie projekto komandos prisidėjau 2020 metų sausio 19 dieną. Manau aš juo tapau, nes stengiausi gerinti žaidėjų žaidimą, stengiausi žaidėjams padėti, daviau jiems veiklos(event'ų). Aktyviai reiškiausi forume tiek serveryje, nebijojau parodyti savęs ir tai ką aš sugebu. Ir žinoma dariau tai kas man patinka. 

Šioje temoje Jūs galite parašyti apie mane nuomonę, kaip apie komandos narį atsakingą už III lygio Nemokamo Administratoriaus, Forumo Moderatoriaus ir Pagalbos Centro administratoriaus pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai, parašyti ką manyje įžvelgiate įdomaus, kokie mano darbai projekte jums patinka(o). Žinoma ko tikitės iš manęs, ką norėtumėt. kad daryčiau kitaip. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, kantrus, draugiškas. Sunkiai dirbai ir gavai ko nusipelnei. Sėkmės.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 58 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. (Jūsų pasakojimas - NEBŪTINA)

 

Šiaip galvojau esi kažkiek kūrybingesnis ir labiau įdedantis pastangų į visokių temų kūrimą, bet čia tiesiog copy/paste padarei metų senumo Toshos sukurtą tekstą :D (realiai galėtumėt ir patys jau savo tekstus susigalvot, o ne naudot šabloną, kurį pateikė kaip pavyzdį). Šiaip džiaugiuosi už tave, kad pagaliau atsižvelgė į tavo pastangas ir priėmė į komandą, sėkmės siekiant tolesnių tikslų.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), James_Makar rašė:

Šiaip galvojau esi kažkiek kūrybingesnis ir labiau įdedantis pastangų į visokių temų kūrimą, bet čia tiesiog copy/paste padarei metų senumo Toshos sukurtą tekstą :D (realiai galėtumėt ir patys jau savo tekstus susigalvot, o ne naudot šabloną, kurį pateikė kaip pavyzdį). Šiaip džiaugiuosi už tave, kad pagaliau atsižvelgė į tavo pastangas ir priėmė į komandą, sėkmės siekiant tolesnių tikslų.

Nieko daug tokioje temoje ir neprigalvosi, o su temos grožiu ir kt. manau esu išradingas, nes stengiuosi naudoti skirtukus, simbolius ir pnš. Redagavau temą be to, ir dėkui tau už nuomonę :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus žmogus, ir nemokamas administratorius, pastoviai teikia pagalba, eventus veda, na tikrai viskas puikų, neturiu prie ko prikibti, tikiuosi per ateinančius metus, irgi būti nemokamas administratorius.Tu man esi autoritetas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aktyvus, saunus administratorius, serveryje daug idomu ir geru eventu padaro x)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo tavo žaidimo pradžios stebėjau tavo veikla. Atėjai ir iš karto tapai mūsų Laikraščių generolu iš kurio buvo aiškiai matyt noras kažko pasiekti ir pagyvinti forumo veiklą tinklapio nariams. Visada būdavai pagarbus, gal šiek tiek ir kuklus, bet kiek pastebėjau tavo nuoširdumas atsipirko. Šiuo metu esi komandos narys (komandos naujokėlis). Tavo darbas serveryje, event'ų rengimas ir aplamai pagalbą žaidėjams yra nuostabi. Negalvok, kad būnant Nemokamu Administratoriu pasiekiai viršų, kadangi su tavo pastangom esu užtikrintas, kad gali pakilti dar aukščiau. Linkiu tau sėkmės darbuose ir nenuvilk visų kas tiki tavimi. :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taip pat turėjau galimybę tave stebėti, net šiek tiek pabendrauti. Prisijungus prie projekto iškart supratau, jog kažką bandai pasiekti ir akivaizdžiai matėsi, jog Komandos. Tik nesuprantu kam reikėjo meluoti, ar čia tavo kuklumas toks didelis, realiai tas mane užpisdavo. Tačiau esi dar jaunas, dariau lygiai tokias pačias klaidas kaip ir tu, darau ir dabar. Tikiu, jog su laiku viskas pasikeis, pribrinksi, kolkas apmaudu sakyti, netikiu, jog esi pasiruošęs pasiekti kažką daugiau nei tik nemokamas administratorius. 

P.S Gerai atlieki savo kaip nemokamo administratoriaus pareigą.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš pradžių atrodei keistokas, bet kaip gavai pareigas pradėjom labiau bendrauti tai visai nieko toks, galima ir paprikolint ir rimtai pašnekėt MLDC

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, kantrus, draugiškas. Sunkiai dirbai ir gavai ko nusipelnei. Sėkmės.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...