Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Kill_Pill

Prisistatau - Kill_Pill

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Pavelas
2. Kiek jums metų?: 15-liką
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Jonava.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 9-tokas.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Na pokol kas nelankau jokių būreliu ar kažko papildomo savo gyvenime ,dėl to turiu daug laisvo laiko ir mėgstu pasedėti prie kompiuterio tuo pačių pakapoti ir sampuka , na beabėjo nesu nolifer'is ir išeinu į kiemą pabūnu su šaikele , paprikolinam vedu paprasta gyvenimo būda nieko įspudingo kaip ir dauguma čia esančių manau taip pat panašiai gyvena.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: kaip minėjau pokol kas nieko nelankau bet ateityje aišku manau ,kad lankysiu kažka .
8. Jūsų zodiako ženklas: Dvyniai
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Ukraina.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?:  Turiu sesutė jai yra 17-liką , ir turiu broliuką jam neseniai suėjo metukai.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką:  Turiu du kačiukus bei žuvytes bet nefotografuoju aš jų nemėgsta jie selfiu :D
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:  Veiksmo,komedija,siaubas,kažkiek fantastikos gal , geriausiu kaip ir neturiu.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Trap'as , kažkiek senųjų laikų dainos gal ir šeip priklauso pagal nuotaika.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: turbūt nėra tokios.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Mano gyvenimo tikslas yra , užbaigti mokykla įgauti profesija ir pradėti uždirbti savo pirmuosius pinigus , pagyvent dėl saves kažkiek aišku su panelė , o vėliau praėjus kažkiek laiko įkurti šeima ir gyventi laimingai bei tuo pačiu norėčiau įdėti į šį pasaulį kažka įdomaus ,kad tai įeitu į istorija bet dėl šito abėjoju bet kaip sakant jeigu sieksi savo tikslų tai ir pasieksi tai kaip sakant pagyvensim pažiurėsim.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu lengvo būdo ,bei ramaus charakterio , jautrus , labai lengva sunervuoti mane , kaip su manim elgiasi žmogus taip ir aš su juo elgsiuosi.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):  Tie kurie tarkim gaunant tas pačias pareigas nepasikėlia ir nekelia saves į aukštumas , tie kuriuos metai nekeičia ir jie lieka tokie patys žmonės ,tie kurie nepriduoda , tie kurie su tavimi pasiryže eiti iki galo ,tie kurie visad taves gali išklausyti ir patarti  ir tie nekalba už nugaros o kalba tiesiai į akis.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Tie kurie viska ožina , tie kurie priduoda , tie kurie dėl naudos sau gali pradėti nardyti ir tt.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:  aš nesu užsibrėžės kažkokiu tais tikslų , šiuo metu esu medikų direktorius ir man to pilnai užtenka aišku visa laika neišgalėsiu prabūti šiuo direktoriumi dėl to ir turėsiu keisti bet šiuo metų tikslų nėra žaidžiu malonumui ir tiek.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?:  15-tam klausime viskas parašyta.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Kaip tikras gangsteris turiu turėti gangsterio ft.

Pavelas Komkovas nuotrauka.

  • Patinka 4
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Da viens is Jonavos, nu bratyska tykrai mldc, ka tu gero

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Rowland_Quradose rašė:

Da viens is Jonavos, nu bratyska tykrai mldc, ka tu gero

da viens aišku , nieko beleka tu ka gero

 

prieš 5 valandas(-ų), Visma_Wtf rašė:

Sveikas, malonu susipažinti ;)

Sveikas man irgi malonu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Hugo_Winston rašė:

iš ruklos gal?(;

iš jonavos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Mldc treyway blood'as Jonavos. Susimatysim kada gangsteri.  

stobaliai seni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas draugeli sekmės gyvenime. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ted_Bass rašė:

Sveikas draugeli sekmės gyvenime. ;)

Sveikas , dėkui tau irgi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nū sveiks sveiks, ne per velai susimastei kažką pradėt lankyt?  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Arminas_Carleone rašė:

Nū sveiks sveiks, ne per velai susimastei kažką pradėt lankyt?  :D

tai ,kad nea niekad nėra per vėlu , bėje laba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...