Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edgaras_Nesakysiu

Edgaras_Nesakysiu užblokavo Turbo_Max

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Edgaras_Nesakysiu
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Turbo_Max
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.
4. Papildomi komentarai: Lagina? nežaisk arba daryk relogą. Įkelti dar turėtų ir @Ernys_Myq papildomų įrodymų, kaip jau iš ankščiau nesiėmė jam HP.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia gal ir man truputį lagina, bet nu gyvybės ir t.t nesiima nei mašinai nei jam, ir ts tuo metu Alutis rėkia, kad niekas jam nesiima :D 

 

 

prieš 1 minutę, Turbo_Max rašė:

Labai jau atsiprašau, jo nekrove objektu, tai galėjot iškickint nereikėjo iškart banint 

 

Pats žinai, kaip būna, kai objektų nekrauna. Be to, nebuvo taip, kad tau jų nekrovė 10 sekundžių. Visą minutę tau jų nekrovė, nes Rička jau anksčiau rašė, kad tave ištraukė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai jau atsiprašau, jo nekrove objektu, tai galėjot iškickint nereikėjo iškart banint 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Turbo_Max rašė:

 

Minute laiko nekrauna objektų, pastrigęs esi ir vistiek nedarai relogo? Tai yra vadinama pikniaudžiavimu. 

P. S kietesnis už tave 😊

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepastebėjau, kad mane buvo kas ištrauke ir kurioj vietoj aš čia pinkaudžiavau ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Turbo_Max rašė:

Nepastebėjau, kad mane buvo kas ištrauke ir kurioj vietoj aš čia pinkaudžiavau ? 

Tavo pačio video matosi, kaip esi užtrigęs ir šaudasi ir dar nušauni teisėsaugininką, o į tave šaudome 2-4 teisėsaugininkai ir nesiima gyvybės ir dar sakai kur čia pikniaudžiavimas? :D nu sorry, bet graudus tavo suvokimas.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Edgaras_Nesakysiu rašė:

Tavo pačio video matosi, kaip esi užtrigęs ir šaudasi ir dar nušauni teisėsaugininką, o į tave šaudome 2-4 teisėsaugininkai ir nesiima gyvybės ir dar sakai kur čia pikniaudžiavimas? :D nu sorry, bet graudus tavo suvokimas.. 

Ta pati galiu pasakyt apie tavo banedus :)

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu matei, kad tau uzsibugine, tai Kodel tu nesustojai  ir nepadarei relogo, o grobei teisesaugos narius, ir begai?

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Neteko VIP, administratoriaus statuso. Akivaizdus piktnaudžiavimas.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...