Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Llucy_Suarez

Sergio_Llull[Lucy_Suarez] uzblokavo Dvl_Blood

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Lucy_Suarez
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: dvl_Blood
3. Užblokavimo priežastis?: cytinimas
4. Papildomi komentarai: makrosas tas pats, vfx skilty pilna ten prikures su tuo paciu makrosu kai lesa, dar ant 1:00 bando cbugint bet zmones trukdo :D:D:D 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu na ahk pas mane pats apakęs. Į klavišų garsa įsiklausyk ;) gero vakaro @Max_Tosha žiūrėk ir į šaudyma ir į garsus kaip per pele spaudau ir klaviatura maigau. @Treyus_Stevensas kietas esu ne ? :D @Hot_Anonymous o taves ,labai noriu sulaukt persimest glow dm :D pažiūrėsim ar nebūsi atgrubnagis , kuris tik atsitūpias šaudo. Gero vakaro mielieji !!!

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Dvll_Blood rašė:

nu na ahk pas mane pats apakęs. Į klavišų garsa įsiklausyk ;) gero vakaro @Max_Tosha žiūrėk ir į šaudyma ir į garsus kaip per pele spaudau ir klaviatura maigau. @Treyus_Stevensas kietas esu ne ? :D @Hot_Anonymous o taves ,labai noriu sulaukt persimest glow dm :D pažiūrėsim ar nebūsi atgrubnagis , kuris tik atsitūpias šaudo. Gero vakaro mielieji !!!

 

kas is tu mygtuku kai tu A ir D spaudineji(vien tik is ju garsai girdis, o kad alta ar ctrl laikai tai ph nu) ai jo ir gerulis extra brashke

  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Llucy_Suarez rašė:

kas is tu mygtuku kai tu A ir D spaudineji(vien tik is ju garsai girdis, o kad alta ar ctrl laikai tai ph nu) ai jo ir gerulis extra brashke

:D čia tada kažkas panašaus irgi į extra :D  taii kur rodo mygtukuose , mygtukuose kazkaip nemaciau kad alta buciau paspaudes protingas esi, ar ctrl man juokas ima iš tavęs neateinu į klana verki ,kad čytinu , žnk žemo lygio esi Modestai :) , gero vakaro laukiam toshos sprendimo , komentaru nereikia! Čia va panasus cbuginimas i mano 😂

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Skiriamas RCON užblokavimas.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...