Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Waylon_Jennings

Atsiliepimas apie projektą - Waylon_Jennings

Rekomenduoti pranešimai

83872213ecaf37a7de9976271d846d69829.gif

f6nqkZx.png

P R I S I S T A T Y M A S

Laba diena, mano vardas Paulius, man yra 17 metų. Pagrindiniai mano pomėgiai tai būtų : laiko leidimas su draugais, futbolas, krepšinis, kompiuteriniai žaidimai. Kalbant apie kompiuterinius žaidimus, pirmenybę duodu SA:MP žaidimui, kaip neturiu labai ką veikt sulošiu CS:GO . Esu bendraujantis žmogus, mėgstu kalbėtis, tartis su kitais žmonėmis įvairiais klausimais kurie yra man kilę ar kitiems, tačiau ne visada apie problemas kalbu, o ir pajuokauti mėgstu. Dar viena savybė, tai savikritiškumas, kuris padeda judėti, nestovėti vietoje, progresuoti.

• P I R M I • Į S P U D Ž I A I • T I K • P R I S I J U N G U S • Į  • S E R V E R Į.

Taigi, pradėkime prisijungiau į serverį, ir pradėjo žaisti. parašiau į /adminams ir suteikė pagalba @Frankis_Electro ir padėjo apsiprasti serveryje padavė man 10.000$ iš naujokų fondo buvau tikrai nustebęs, kad gavau pinigu. Paskuj jis mane nuvežė į keletą svarbiausių vietų, ir liepė nusipirkti tam tikrus dalykus, ir galu galė jis man padėjo ir palinkėjo Sėkmės ir pasakė dar papildoma dalyką kaip užsidirbti serveryje pinigu.

• N U O M O N Ė • A P I E • P A T Į • P R O J E K T Ą •

Serveryje galima atrasti kokybiškų, bei unikalių sistemų. Šis serveris pasižymi išskirtinėmis sistemos, kurios mane labai greit užkabino, serveryje galima sutikti puikių administratorių, kurie visada padės bet kokiais klausimas į /adminams ir ne tik.

I Š • K U R • S U Ž I N O J A U • A P I E • S E R V E R Į •

Patį projektą sužinojau iš draugų tiesiog sakydavo ateik pabandyk ir tikrai manau pradėsi žaisti. Naa aš pagalvojau daugumą draugų išėjo tai kodėl aš negaliu išeiti ir pats pabandžiau ir tikrai man čia patiko.

P.S: Radai klaidų į pm forume

f6nqkZx.png

 

  • Patinka 8
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Pauliau! Sveikas atvykęs pas mus. Gražaus žaidimo!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuuu, nenuostabu, kad @Frankis_Electro, Tau suteikė pagalbos, jeigu čia pažaisi ilgiau, tai pats suprasi su kuriais galima pakalbėti normaliai, su kuriais gali paprikolinti, kiek skaičiau pajuokauti mėgsti, o su kuriais geriau nebendrauti. Šiaip labai smagu matyti naują veidą, jeigu kažkada reiktų kažkokios pagalbos, gali parašyti. Būtinai padėsiu, ar atsakysiu į kažkokį klausimą!! 🎉😊

 

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus prisistatymas. Sveikas atvykęs, bei sėkmės tau :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, sėkmės projekte 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs gangsteri, sėkmės tau čia serveryje !

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Pauliau. Smagu, kad parašei atsiliepimą apie projektą, pasinaudojai proga užsidirbti pinigų ir pnš., be to dar smagiau, kad esi naujokas ir nebijojai rašyti atsiliepimą apie projektą. Atsiliepimas trumpas. bet viskas atsiliepime yra aišku ir labai patiko, kad nevyniojai žodžių ne į temą ar apie kažką kas būtų ne į temą, o aiškiai parašei kas tau patinka projekte, pirmi žingsniai serveryje bei dar patiko, kad parašei trumpą prisistatymą apie save, nes žaidėjai labiau gali tave pažinti. Taipogi patiko temos dizainas, nepadaryta „vaivorykštė“, 1 dominuojanti spalva. Be to gerai, kad atsiliepimą suskirstei skiltimis ir skilčių pavadinimus paryškinai ir padidinai, nes taip gražiau tema atrodo ir lengviau pagauni kampą apie ką eina kalbą. Žinoma galbūt galėjai parašyti savo planus projekte, ką žadi daryti, kokių pareigų norėtum pasiekti ir panašiai, bet galbūt dar esi visiškai šviežias veidas projekte ir pats dar nesusidaręs tikslų. 

Tau skiriu atlygį -  ★★★ - 70 tūkstančių  NAUJOKUI +40k 8 gimtadienio proga

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...