Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vazon_Pirull

Atsiliepimas apie serverį - Vazon_Pirul

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki esu Vazon_Pirul serve žinomas kaip vazonas,, esu iš kuršienu turbūt visi žinom ta bairi kas y kuršienus man yra 17metu, dar po kol kas esu moksleivis bet planuoju stoti y Lietuvos karo bei policijos akademija 

Laisvalaikiu žaidziu sampa 

Kartais atsialaiduoju 

Bei dirbu pas tėvą garaže prie mašinų 

•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•`•~•~•

Las-venturas tai šis servas kuris tave sušildo šaltais ir darganotais rudens vakarais ir atvėsina karšta vasaros naktį Projekte esu jau daugiau kaip 5 metai ir kas vienus metus man keičiasi nuomone y gerąją puse...

|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|~|

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

≫ Šioje skiltyje galite sukurti naują temą pavadinimu "Atsiliepimas apie serverį - Vardas_Pavardė" ir joje išdėstyti savo nuomonę apie šį serverį (t.y. kas jums patinka, o kas ne). Tai padarę jūs galite gauti atlygį! 

Kol nebus pakeistas temos pavadinimas, atlygio duoti negalėsiu @Vazon_Pirull

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Vazon. Matosi, kad viską darei atmestinai, net nesistengei, tai koks tikslas tada buvo tau rašyti atsiliepimą apie projektą kuris net nėra panašus į atsiliepimą apie projektą. Daugiau nei puse atsiliepimo sudarė prisistatymas apie tave, o kita dalis labai trumpas prisistatymas apie projektą jei tai galima pavadinti. Galėjai pasistengti ir tikrai daugiau parašyti apie projektą, o ne tiesiog, kad parašyti. Mačiau naudojai simbolius kaip skirtukus, jie kaip tik atrodė ne į temą, galėjai tiesiog nueiti į nuotraukų skiltį ir susirasti forumo linijų temą ir ten būtum radęs daug skirtukų kurie bent kažkiek būtų pagražinę tavo temą. Į šį atsiliepimą ilgą laiką neatsakiau, nes buvai pažeidęs skilties taisykles ties temos pavadinimu, bet mano dėka tai buvo pataisyta. 

Gauni mažiau nei 1 žvaigždutę tai - 10 tūkstančių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...