Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Media_Tech

Media_Tech užblokavo Lucy_Suarez

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Media_Tech
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lucy_Suarez
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: FPS Unlock
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 10
  • Naudinga! 3
  • Haha 2
  • Sutrikęs 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Max_Tosha tikrink logus as sakau neturejau tiek fpsu, galiu visa vidosa numest kiek man fpsu tam jizzeke;D;D;dd ir kad nieko nepasikeite(galiu ikelt saudyma su fps unlocku ir be jo, nes saudymas totaliai skirias, ir labiau smooth zaidimas su unlocku) ai ir jo sitam vidose net nesisaudziau;D kur ilgesnis vidosas?
ir cia su pacia serverio sistema yra hu*ne ir rodo blogą fps, pvz sampfuncsai rodo geriausiai, galiu per bandicama, per visas platformas pafilmuot ir rodyt fps'ą, jog jis man nekyla iki 200+, tai vienas iš variantų arba mano blogas gta kurį katik pats susidėjau, ir su kuriuo niekam nepakenkiau, arba pati serverio kaltė, kuri blogai rodo fps'ą ir pakyla iš lempos.

0:18 po apacia, 0:29 virsuj vidoso paziurekit ir kazkur mano tuo paciu laikotarpiu, tai man stabiliai desiniam kampe rodo 99-100 ir visiskai niekas nepasikeicia

o jacui rodo kitaip, rodo kad įmuša 200+ fps'ų viena sekundė, tai jei čia ir mano gta kaltė, nors labai abėjotina, duokit pasitaisyt, pasikeisiu tą gta, nenorėjau pakenkti kažkam😀, visgi 2019 metų šaulys ar galėtu čytint?(;

dar du bannedai

  • Patinka 5
  • Haha 11
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar keletas video

Iš mūsų pusės - keista jog mums nesibugina fps, dar pasakyk kad reikia turet 100fps

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Media_Tech rašė:

Dar keletas video

Iš mūsų pusės - keista jog mums nesibugina fps, dar pasakyk kad reikia turet 100fps

 

tai pas myq kompas is 90tuju kad sampa ant 60 fps traukia;D

ir jo bl unlokas kai sedi su 99-100, tau rodo 101-102 pakyla iki 400 o man stabiliai islieka ir niekas nesikeicia;Ddd

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 3
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...