Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dangis_Nepramusix

Peikiu Ernys_Myq Pd pavaduotoja.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Dangis_Nepramusinek
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Ernys_Myq
3. Jūsų kaltinimai:  
Pareigūnai privalo vykti į atgrobimus, kuriuos organizuoja Ginklų prekeiviai arba Klanai. Atgrobinėjant negalima naudoti teleportacijos (išskyrus: žr. Taksi 9.), pasigydymo (išskyrus: žr. Medikai 9.), darbo komandų grobiamo pastato viduje (išskyrus pašalinius asmenis). Toliau žiūrėti „Grobimas“.

 Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano pavaduotojas peikiamas, todėl turiu pilną teise čia rašyti. Pateik /pavaduotojai lentelės nuotrauką prieš grobimą,nes panašu, kad per jūsų grobimą jis dar buvo be pavaduotojo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Edgaras_Nesakysiu rašė:

Mano pavaduotojas peikiamas, todėl turiu pilną teise čia rašyti. Pateik /pavaduotojai lentelės nuotrauką prieš grobimą,nes panašu, kad per jūsų grobimą jis dar buvo be pavaduotojo. 

Forume paskirtas, prirašytas forume: 

 

Nemano bėdos kad dar nebuvo uždetas žaidime pavaduotojas, ispirka sumokėjo ernys_myq.

Pavaduotojas: Ernys_Myq (2020/02/14) [0/2]

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Dangis_Nepramusix rašė:

Forume paskirtas, prirašytas forume: 

 

Nemano bėdos kad dar nebuvo uždetas žaidime pavaduotojas, ispirka sumokėjo ernys_myq.

Pavaduotojas: Ernys_Myq (2020/02/14) [0/2]

Cmon... Kur logika žmogau? Kaip jums sunkiau yra tai man net sunku suvokti tai. Pagalvok logiškai kaip jam paskelbti tarkim, kad atgrobtas pastatas jeigu neturi net komandų? Skelbti per /vis ar /pran ir paskui dar už tai užsidirbti įspėjimus? Nu sorry bet jūsų suvokimas yra graudus. 

Ir be to, žaidimas pagrįstas ne forume, o pačiame serveryje,tai tiek žinių. 

Kol nebus nuotraukos su /pavaduotojai lentele tol nieko nepešit. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Edgaras_Nesakysiu rašė:

Cmon... Kur logika žmogau? Kaip jums sunkiau yra tai man net sunku suvokti tai. Pagalvok logiškai kaip jam paskelbti tarkim, kad atgrobtas pastatas jeigu neturi net komandų? Skelbti per /vis ar /pran ir paskui dar už tai užsidirbti įspėjimus? Nu sorry bet jūsų suvokimas yra graudus. 

Ir be to, žaidimas pagrįstas ne forume, o pačiame serveryje,tai tiek žinių. 

Kol nebus nuotraukos su /pavaduotojai lentele tol nieko nepešit. :)

Paskelbt galėjo ir trevoras, nes visa laika važinėjo į grobima. o jūsų gerbiamasis pavaduotojais su kitais teisesaugos nariais iš krovinėjo gp fura. o dėl pavaduotojo tai nemano bėdos, dpi forume priraše kad pavaduotojas jis reiškes pavas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Dangis_Nepramusix rašė:

Paskelbt galėjo ir trevoras, nes visa laika važinėjo į grobima. o jūsų gerbiamasis pavaduotojais su kitais teisesaugos nariais iš krovinėjo gp fura. o dėl pavaduotojo tai nemano bėdos, dpi forume priraše kad pavaduotojas jis reiškes pavas.

Beviltiška čia jau man ką ir sakyti vistiek tavo smegenelės to neišneš. Laukiam DPį atstovo atsakymo. Gero vakaro. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Dangirai. Visiškai bevertis papeikimas. Tuo metu, dar nebuvau pavaduotojas. Jeigu būčiau juo buvęs, išpirką būčiau sumokėjęs jau tada, kai nebevykom į atgrobiamą pastatą. Bet kadangi juo nebuvau, išpirką palikau sumokėti Trevor_Verrosa, bet kadangi tas kaip visada išpirkų nemoka ir palieka jas mokėti Slashui, sumokėjau aš. Išpirka sumokėta, kuomet man parašyta. Pavaduotoju tapau vėliau, todėl ir neprivalau atsakyti už tai, kas tuomet buvo Pavaduotojumi per /pavaduotojai online. Net nuotraukos su aktyvia valdžia žaidime negali įkelti. Tai gal dabar papeikimus rašysi, kai išvis valdžios žaidime nebus ir jūs grobsit pastatą ? Žinau, kad be papeikimų ir kenkimo daugiau neturi veiklos, bet siūlyčiau eiti ten, toli

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PSPq3pL.png
Žaidėjas tuo metu dar nebuvo pavaduotojas, bet neatmetu fakto, kad teisėsaugos darbuotojas užuot vykęs atgrobti pastato - iškraudinėjo ginklų prekeivių fūros kas nėra gerai. Ačiū už pranešimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...