Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vincent_Alo

beda su Samp

Rekomenduoti pranešimai

1. Kokios pagalbos reikia?: pagalba del sa-mp
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: na kiekviena kart ijungus samp jis po kokiu 10-15sek nusimazina ismeta dekstop bet vel paspaudus ji padidint daugiau tokie dalykai nebepasikartoja gal kas buvo su tuo susidure ir zino kaip issprest?
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Vincentai. Man irgi taip buvo, ir vykdavo kokius 5 kartus. Bent aš pats suleisdavau ekraną, suleisdavau programas kurios yra ant ekrano, truputį palaukiu ir grįžtu į žaidimą ir nebenusileisdavo žaidimas, galbūt tau irgi padės tai, bet kitą kart kaip kompiuterį įjungsi ir vėl jungsi sa-mp tas pats galimais bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Frankis_Electro rašė:

Labas, Vincentai. Man irgi taip buvo, ir vykdavo kokius 5 kartus. Bent aš pats suleisdavau ekraną, suleisdavau programas kurios yra ant ekrano, truputį palaukiu ir grįžtu į žaidimą ir nebenusileisdavo žaidimas, galbūt tau irgi padės tai, bet kitą kart kaip kompiuterį įjungsi ir vėl jungsi sa-mp tas pats galimais bus.

matai dzin tos programos nesvarbu kokia samp versija naudoju 1kart nusimazina zaidimas ir viskas cia aisku nepatogu kai vedant slaptazodi taip nutinka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...