Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jeo_Vega

Peikiu gerb. Teisėsaugos valdžią

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Jeo_Vega
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Teisėsaugos valdžia
3. Jūsų kaltinimai: Nesugeba adekvačiai priimti papeikimų:) p.s Pd direktorius nesugeba nei papeikimų temos sukurt, tas pats ir su specais, nu gal nebereik tos temos, bet ką žn tada, kažkoks šūdas, kaip sakoma, gal jau atsimerk gerbiamas DPi
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/141-esu-nubaustas-už-nieką/
https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/143-esu-nubaustas-už-nieką/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas, nesiruošiu nei aš nei Media dėti įspėjimų, o tuo labiau išmesti iš firmos darbuotojo, kuris pirmą kartą nusižengė. Kitas dalykas patys žaidėjai kalti, jeigu numeta tik nuotrauką kuria peržiūrėjus dar galima ginčytis dėl vienos ar kitos  situacijos. Norit nubausti teisėsaugos narį? Filmuokit video kuriame viskas matysis nuo A iki Z kuo aiškiausiai ir teisėsaugininkas bus nubaustas. Filmuojam mes puse game, būkit malonus ir jūs nepatingėkit normalių įrodymų pareikti rašydami papeikimus. Kitas dalykas, kam perkurti temas jei viskas su jomis gerai ir esam gavę praeitų direktorių leidimus jas naudoti? Daugiau žaidime sėdėk, o ne forume akys draskyk mažvaiki. Nepatinka kažkas? Nyk ne tik iš game, bet ir iš forumo.  Ir galui pasakysiu tiek, laisvas kaip triusikų guma.

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kzn, neturiu zodziu apie toki neigalu papeikima, geros dienos.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlau šitos nušalinti nuo pareigų, nemoka bendraut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimus priėmu atsižvelgus kaip darbuotojas reguoja į tai, jeigu gailisi duodu antrą šansą, papeikimų temos nereikia, nes yra sukurta "Esu nubaustas už nieka" tema, visi pildo ten ir visiem paprasčiau. tema baigta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei darbuotojas nusižengė smulkiai, galima su juo pašnekėti ir žodiniu įspėjimu. Jei tai kartojasi - reikia bausti stipriau. Yra vieta ir galimybė žaidėjam rašyti nusiskundimus apie firmos darbuotojus. Mano nuomone atskiroje skiltyje rašyti papeikimą yra patogiau nes galima sudaryti diskusiją tarp peikiančio ir peikiamo ko pasekoje lengviau sudaryti sprendimą. Ateičiai siūlau rašyti papeikimus dėl tikrų nusižengimų.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...