Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Ar tu priklausomas nuo Las-Venturas.LT

Ar kada nors esate nenuėję į darbą ar švietimo įstaigą vien todėl, kad norėjote pažaisti Las-Venturas.LT?  

39 nariai balsavo

  1. 1. Ar kada nors esate nenuėję į darbą ar švietimo įstaigą vien todėl, kad norėjote pažaisti Las-Venturas.LT?



Rekomenduoti pranešimai

Darant daug veiklų, labai lengva išvystyti savo priklausomybę. Ne išimtis ir kompiuteriniai žaidimai, šios apklausos atveju - Las-Venturas.LT projektas.

giphy-downsized-large.gif

 

Išsivysčius priklausomybei, norimas „narkotikas“ labai dažnai virsta prioritetu, neatsižvelgiant į galimas pasekmes. Todėl nusprendžiau užduoti projekto lankytojams klausimą: Ar kada nors esate nenuėję į darbą ar švietimo įstaigą vien todėl, kad norėjote pažaisti Las-Venturas.LT?

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne, bet paspaudžiau taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neteko dar dėl to nenueiti kažkur, kur reikėjo ar norėjau. Tačiau, sutinku, kad SA:MP ir kiti mūsų žaidžiami žaidimai sukelia tam tikrą priklausomybę. Ir nemanau, kad daugelis gali tai paneigti, kadangi kiekvieną dieną žaidžiame, visi sėdime ir stebime kas vyksta forume, žaidime. Kiti paaukoja ir po 700-1000 minučių praktiškai kas antrą dieną, kas mano nuomone, tikrai nėra normalu. Taip užsisėdime prie tų kompiuterių, kad pamirštam, jog aplinkui mus taipogi yra daug veiklos ir savo laiką galėtume skirti realiam gyvenimui, ne žaidimams. Pats turiu draugę, su kuria gyvenu, turiu darbą, turiu planų, tačiau kartais pastebiu, kad žaidimams skiriu daugiau laiko, nei aplinkui mane esantiems žmonėms. Taip jau yra ir šis įprotis tikrai daro daug žalos visiems mums. 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvienas žmogus renkasi, kaip jis pats nori ir ką nori veikti per savo laisvalaikį. Nieko nematau blogo, kai žmogus, kuris neturi ką veikti žaidžia prie kompiuterio, įvairiausius žaidimus. Bet jeigu jau ir laisvo laiko neužtenka, tada tai jau yra žalą, man asmeniškai niekada nėra buvę, nors ir labai daug praleisdavau anksčiau, dabar tiesiog tapo laisvo laiko praleidimu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Since 2012m. Man šis žaidimas kaip liga kurios neįmanoma išgydyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidžiu tik gereusia srw las venturas mieste , neturiu gyvenimo tai tiek žinių

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...