Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marley_Holmez

Prisistatau - Marley_Holmez

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Edgaras.
2. Kiek jums metų?: 13.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Zarasai.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 7.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Krepšinis, kompiuteriniai žaidimai, geografija.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Krepšinis.
8. Jūsų zodiako ženklas: Dvinys.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Norvegija.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: 2 broliai, vienam 7 kitam 11.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neradau nuotraukos 😕.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:  Veiksmo, fantastikos filmai: Mechanikas, Džokeris, Midvėjaus mūšis.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):  reoukas, hiphopas, relax.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Geografija, Dailė.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Siekti savo tikslu.
16. Apibūdinkite savo charakterį:  Esu draugiškas, palaikantis, atsakingas, siekiantis to, ko nori.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):  Gerbiu tuos žmones, kurie viska sako tiesiai šviesiai i akys be jokio melo ir t.t.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės)Nepripažįstu ir labai nemėgstu dviveidžiu žmoniu, savanaudžiu, pasikėlusiu ,,vierhu"
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:  Užsiemu sportu, mokslais, kompiuteriniais žaidimais. Kokie mano tikslai serveryje? Paprasti, susirasti išties gera darba kuris man patiktu, užsidirbti pinigu, nusipirkti versla, nama, na ir aišku suteikt pagalba naujokam, kai visa tai pasieksiu :D 
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Na aišku, kadangi aš dabar esu paauglys tai manau pagrindinis tikslas baikti Gimnazija gerais pažymiais ir istoti i koki nors universiteta :D 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://imgur.com/a/l7Xt4Dq

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, šaunu jog prisistatai. Jeigu reikės kokios pagalbos, kreipkis! ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, o man 11 metų ;) Gal norėtum artimiau susipažinti? Nueitume kur nors nuošaliau kavutės atsigerti ir šiaip apie sanpa pakalbėti 😍😍😍

  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Labas, o man 11 metų ;) Gal norėtum artimiau susipažinti? Nueitume kur nors nuošaliau kavutės atsigerti ir šiaip apie sanpa pakalbėti 😍😍😍

Ne, Dėkuj :DD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zdarowa, malonu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...