Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Marius_Benz

LAS-VENTURAS forumo parašas Kovo 11-osios proga !

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kadangi nieks nepakūrė tokios Lietuvos šventės parašo, jog kiekvienas forumo narys galėtų užsidėti bei švęsti bent tokiu būdu - nutariau aš.

Leidžiu užsimesti parašą bei avatarą kiekvienam LV žaidėjui.

xaEWD8N.png

ooDjrra.png

Qcpt8kd.png

  • Patinka 10
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai jau paprasta viskas. parašas nelabai suderintas su šrifto spalvomis, sunkiai įmatomas. Reiktu daugiau padirbėt, trūkstą įgūdžių 😕

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tekstas viska gadina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, galbūt jo ir yra prasti, per daug prikišau visko, nesižiūri. Dėkoju už kritiką, pakursiu kažkada gal dar)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, Mariau... Pagaliau blyn padarei. Savaitgali no grįžęs užsidėsiu BŪTINAI!! 🤠🇱🇹

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Ačiū, Mariau... Pagaliau blyn padarei. Savaitgali no grįžęs užsidėsiu BŪTINAI!! 🤠🇱🇹

Puikiai žinau, jog sugebu geriau. Nieko nelindo į galvą kaip padaryt. Next time maybe it be better

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

keisk fonta o ne kiekvienam darbe ta pati naudok, tiek princu tiek cia, zaisk su spalvom nedaryk taip blyskiai todel ir nesiziuri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Marius_Benz rašė:

Puikiai žinau, jog sugebu geriau. Nieko nelindo į galvą kaip padaryt. Next time maybe it be better

Seni, neklysta tie, kurie nedirba. Aišku, kad kiekvieną kartą darydamas, paskutinis Tavo darbas bus pats geriausias, bet aš vertinu tai, kas ten pavaizduota. O ten labai daug pavaizduota ir tarp jų LV, nu aš nežinau suprantu, bet man šitas darbas iš LV GFX'eriu. Vienas iš geriausių. Bet faktas, kad galėjai ir geriau, prisiminus Tavo darbus, tai čia lašelis jūroje. Bet man vis tiek geras 🤠

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...