Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 40 / 300

Versija: LV 7.4.1

Mark_Smith

Atsiliepimas apie projektą - Mark_Smith

Rekomenduoti pranešimai

PRISISTATYMA

Sveiki visi skaitantys šį atsiliepimą! Pirmiausiai noriu prisistatyti, esu Lukas man yra 21metai, gyvenu Kaune. Mėgstu laisvalaikiu žaisti krepšinį, ledo ritulį, futbolą, bei kai yra laiko kompiuterinius žaidimus. Aš žmogus linkęs ištiesti pagalbos ranką tiems kuriems jos reikia. Esu paslaugus, draugiškas, mėgstu bendrauti.

 

KOL PASIRINKAU BŪTENT JUS?

Šitas projektas manyčiau išsiskiria, savo sistemomis. Kituose serveriuose tokių sistemų net per gražiausius sapnus nerasi, vien dėl šitos priežasties rinkausi jus! Bet svarbiausiai turbūt kokia serverio administracija ar paslaugi, draugiška, padeda naujokams? Mano manymu administracija stengiasi padėti visiems serverio žaidėjams, ar jie naujokai ar ne! Tad labai jiems už tai dėkoju!

ŽAIDĖJŲ DRAUGIŠKUMAS

Kai tik užsiregistravau, gavau žinutę nuo Robertas_Bond. Jis manes paklausė ar jums reikalinga pagalba? Jis turbūt žinojo, kad aš šitame serveryje pirmą kartą ir nelabai gaudausi sistemose. Robertas man labai padėjo, išsprendė mano kiekvieną klausimą! Labai noriu padėkoti jam už tai AČIŪ @Robertas_Bond Buvau sutikęs, ir nelabai malonių žmonių kurie mane ižeidinėja, ir tokių kurie norėjo mane i nusikalstamą veiklą įtraukti, bet aš ignoravau juos, nenorėjau kažkam pakenkti.

PIRMASIS DARBAS

Pirmasis darbas buvo kelių prižiūrėtojai, nuo to laiko kai įsidarbinau niekur kitur nedirbau, nes jis man labai patiko! Tik labai dažnai atsiranda /kurivykis, mažai galima užsidirbti! Man tai pat Robertas patarė eiti į tolimūjų reisų vairuotojus, nes ten didelė alga! Tai aš jo manau ir paklausysiu.

DISCORD TEAMSPEAK3 PROGRAMĖLĖS

Buvau užsukęs į jūsų discord, teamspeak programėles. Pirmas įspūdis buvo, kad labai malonūs žmonės, nei keiksmų nei įžeidinėjimų. Labai modernus discord serveris.

MĖGSTAMIAUSIOS VEIKLOS

Mano mėgstamiausia veikla turbūt, žvejoti. Kai vienas žvejoji, gal ir nelabai įdomu, bet kai prasideda žvejybos varžybos 5min, tai apima toks jausmas varžytis, bei siekti laimėjimo. Dar kolkas laimėjęs niekada nesu :) Bet bandysiu siekti.

ĮDOMIAUSIOS VIETOS SERVERYJE

Dangoraižis turbūt labiausiai mane nustebinanti vieta, kai užsiregistravau pažiūrėjau /gps > kitos vietos > dangoraižis. Galvoju, koks dar dangoraižis, bet kai nuvažiavau tada nustebau. Dar įdomiausia vieta bažnyčia, su šratasvaidžiu, bažnyčia tai kaip bažnyčia ::D, bet šratasvaidis tai atsipalaidavimas, pasišaudymas su kitais prieš sunkų darbą!

TIKSLAS

Mano tikslas serveryje visų pirmą nebūti pačiam naujoku, visų antrą jiems padėti, tai paremti juos serverio valiuta. Nes kai aš gavau pinigų iš @Hennessy_Vro AČIŪ JAM,  tada man šovė tokia mintis, kad ir aš noriu paremti naujokus.

PADĖKOJIMAS ŽAIDĖJAMS, ADMINISTRACIJAI!

Visų pirma noriu administracijai padėkoti už įdėtas pastangas į šį projektą. Žaidėjams noriu padėkoti, kad žaidžiate Las-Venturas serveryje, ir kad renkatės mus!

 

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į servery , gerai praleisk pas mus laiką :)

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...