Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frank_Jabit

peikiamas spec pajėgu direktorius Gandzia_Sampp

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:  Arma_Info
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Gandzia_Sampp
3. Jūsų kaltinimai:  bendradarbiavimas su karo tipo klanais
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki visu pirma aš nebendradarbiaujiu su jokiais klanais,bet ačiu jum už pirma papeikimą labai malonu. Jei bendradarbiaučiai tai manau pas mane daug butu buve klaniškiu bet taisykles aš žinau ir ju laikausi. Na bet šita dalyką paliekam Direktorių prižiurėtojui ir jis viska nuspres. Plius jis dirba mediku ir mums reikėjo jo paslaugu kad siulytu gyvybes na bet tai nuspres gerbiams Dp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, prisidedu prie gandžia. Nes nenoriu jog šiaip sau ispėjima gautu geras žmogus, aš važiuodamas iš tpk link narnku paradau mašina, poto pamačiau jog jie ant greičio važiavo. Šokau aš ant mašinos, ir jie to nepastebėjo nes greitis buvo didelis, ir atvaręs į narkus šaudžiau į visus ir į tssg ir į klaninius kame problemos aš nesuprantu ? 

 

Papildau. Jug Buffalo mašina yra tikrai greita, tai skriejant virš 200km/h į narkotikų zoną . Nemanau jog jie tai pastebėtu :) 

  • Haha 12
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Rico_Gonzales rašė:

Sveikas, prisidedu prie gandžia. Nes nenoriu jog šiaip sau ispėjima gautu geras žmogus, aš važiuodamas iš tpk link narnku paradau mašina, poto pamačiau jog jie ant greičio važiavo. Šokau aš ant mašinos, ir jie to nepastebėjo nes greitis buvo didelis, ir atvaręs į narkus šaudžiau į visus ir į tssg ir į klaninius kame problemos aš nesuprantu ? 

 

Papildau. Jug Buffalo mašina yra tikrai greita, tai skriejant virš 200km/h į narkotikų zoną . Nemanau jog jie tai pastebėtu :) 

Ilgai galvojai pretekstą? :D
Faktas, kad nėra gerai kai klanų narys bendradarbiauja su teisėsauga :D
Su teisėsauga gali bendradarbiauti medikas ir mechanikas, kai yra su darbine apranga ir nesišaudo. 
 

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 valandas(-ų), Rico_Gonzales rašė:

Sveikas, prisidedu prie gandžia. Nes nenoriu jog šiaip sau ispėjima gautu geras žmogus, aš važiuodamas iš tpk link narnku paradau mašina, poto pamačiau jog jie ant greičio važiavo. Šokau aš ant mašinos, ir jie to nepastebėjo nes greitis buvo didelis, ir atvaręs į narkus šaudžiau į visus ir į tssg ir į klaninius kame problemos aš nesuprantu ? 

 

Papildau. Jug Buffalo mašina yra tikrai greita, tai skriejant virš 200km/h į narkotikų zoną . Nemanau jog jie tai pastebėtu :) 

Eiktuuu, tavęs tokio nepastebėt ant tssg mašinytės būtų neįmanoma :) Puikiai matėsi, jog susitarę buvot. Nieko jų tu nelesei. Kaip Arma parašė kad į b-listą keliausi tada pradėjai lest tssg, taip kad neatmazink buvo ryşys buvo. Negražu taip elgtis :D Tiek tavo atžvilgiu tiek gerbiamūjų pareigūnų.  TEISĖSAUGA- GĖDA- PATYS KRENTAT, IMAT KLANO NARIUS IR VISTIEK KRENTAT. GĖDA!!

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13DkEEI.png

Teisėsaugos valdžiai nederėtų bendradarbiauti su savo priešininkais, todėl buvo pašnekėta su valdžios nariu. Supažindinta su padarytom klaidom ir tikimasi, kad ateityje tokių klaidų nebematysiu. Norėčiau, kad būtų žiūrima atsakingiau į teisėsaugos darbo kokybe ir užuot imantis karo tipo klanų pagalbos veiksmuose - tobulinti savo darbuotojų darbo kokybe. Direktorius gauna žodinį įspėjimą kadangi tai yra pirmasis jo papeikimas. Norėčiau, kad ateičiai būtų į tai atsižiūrima ir tokių klaidų nebedaroma.
Ačiū už pranešimą.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...