Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 45 / 300

Versija: LV 7.4.0

Max_Tosha

Renkamas Klanų prižiūrėtojas

Rekomenduoti pranešimai

0u2At.png

Mūsų projekto komanda vadovaujasi tikslu – siekti kokybiško ir malonaus žaidimo kiekvienam žaidėjui. Atitinkamai elgiamės tiek komandos viduje, tiek išorėje reprezentuodami ir atstovaudami projekto komandą. Esame atvira grupė, kuri yra atskaitinga projekto bendruomenei.

FEZggoI.png

Renkamas Klanų prižiūrėtojas

Projekto komandai metas turėti Klanų prižiūrėtoją, kuris būtų sukaupęs patirties Klanuose; gebėtų vadovauti Klanams; gebėtų prižiūrėti Klanus; skatintų naujų Klanų kūrimąsi ir esamų Klanų viešpatavimą. Projekto komanda ieško atsakingo, iniciatyvaus, kūrybingumo žmogaus. Tikimės, kad tai esi Tu!

Informacija

 • Suteikiame galimybę pildyti visiems norintiems užimti šias pareigas.
 • Serverio prižiūrėtojas gaus Nemokamą administratorių.
 • Serverio prižiūrėtojas gaus Prižiūrėtojo grupę tinklapyje, galės administruoti savo skiltis.
 • Serverio prižiūrėtojas galės teikti siūlymus Pagr. administracijai.
 • Las-Venturas.LT Komandos narys yra savanorystės principu besivadovaujantis asmuo, kuris siekia gerovės projektui.
 • Neatitinkant reikalavimų anketa nėra skaitoma.
 • Rinkimai vyksta iki 2020-03-27 23:00
 • Rinkimų „apžvalgos“, „analizės“ – nebus.
 • Pastaba: šios pareigos reikalauja didelės patirties Klanuose.
 • Pastaba: šios pareigos reikalauja kūrybiško požiūrio į Klanus.
 • Pastaba: šios pareigos reikalauja gero tarpusavio bendradarbiavimo su Direktorių prižiūrėtojumi.
 • Pastaba: anketos yra matomos visiems.

Reikalavimai

 • Būti aktyviam, iniciatyviam, komunikabiliam, atsakingam, nešališkam.
 • Būti pastabiam, punktualiam, diskretiškam.
 • Gebėti, kuo geriau rašyti lietuvių kalba.
 • Gebėti dirbti komandoje.
 • Galėti dirbti reguliariai (pastoviai vykdyti prisiimtas atsakomybes).
 • Forumo diskusijų vardas privalo sutapti su Serverio slapyvardžiu.
 • Didelis priimtų užblokavimų skaičius (privalumas).
 • Didelė arba ankstesnė patirtis esant Klanuose (privalumas).
 • Didelė arba ankstesnė patirtis vadovaujant Klanui (privalumas).

 

Anketos šablonas

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardis
2. Jūsų tikras vardas
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame)
4. Jūsų vartotojo registracijos data
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktai
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina)
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui)

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-Venturas
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.)
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?

 

 

Atsakymai turėtų būti, kuo trumpesni ir aiškesni. Kiekvienam klausimui neturėtumėte daugiau, negu 5 sakiniais atsakyti. Kandidatų lauks pokalbis.

 • Patinka 17
 • Naudinga! 3
 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Bosas
2. Jūsų tikras vardas: Aurimas
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame): 16 metų.
4. Jūsų vartotojo registracijos data: 2012-09-08
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktai: Skype: aurimas_bosas, Discord: Bosiukas147#0037
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina)
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui): Realiame gyvenime ne ką ir daug veikiu, esu moksleivis. Daug laiko prie mokslų neskiriu, likusį laisvo laiką praleidžiu žaidimams, tad nesu labai užimtas.

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-Venturas: Motyvuoja draugiška bendruomenė (yra tokių, kurie kenkia, bet tai tik vienetai). Naujos, nematytos sistemos ,kas įneša didelį pliusą toliau žaisti, taipogi padedantys žaidėjai, nepalieka nepadėjusio žaidėjo, stengiąs padėti kuo greičiau.
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?: Laikysiaus lygybės, jog viskas būtų daroma sąžiningai ir nepadėčiau vienam klano labiau nei kitiems. Suteikčiau didesnę pagalbą klanams, kuriems sunkiau įsivažiuoti į visą procesą.
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.): Darbiškumu, serveryje mane galima pamatyti vis kažkur dirbant, arba užimant kokia naudinga veiklą (Padėjimas naujokams, eventų organizavimas ir kt). Tuo pačiu esu ir bendraujantis, užmezgu pokalbį su žaidėjais, pasitaiko tokių, kurie nori ne pabendrauti, o pyktis (pabazarinti), tai su tokiais nutraukiu pokalbį ir nebebendrauju. Iš mano pusės svarbiausia idėjos. Idėjų turiu į valias, kiekvieną idėją sugalvojus užsirašau į užrašinę, bet niekaip neprisiruošiu jų parašyti į skiltį, nes idėją reikia išsamiai paaiškinti, o taip ir neprisiruošiu, nes atsiranda kitų darbų.
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?: Paklausiau kodėl įvyko konfliktas. Išklausyčiau kiekvieno komandos nario esamas problemas asmeniškai. Galiausiai jiems pasakyčiau, keldami konfliktus nieko iš to nepasieksite, tik daugiau problemų sukelsite tiek mums, tiek kitiems.
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?: Susikviečiau po  vieną į TS3 (Discord) kanalus, išklausyčiau jų esamas problemas. Aptartumėte kaip ką reiktų daryti esant tokiai situacijai. Patarčiau kaip tai išvengti, jog nepasibaigtų bloguoju.
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?: Klanų priežiūrai reikia nemažai laiko apie 1-3 valandas. Tai skirti galėčiau vidutiniškai 2h, priklausytų nuo kitų darbų (Serveryje, forume).
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?: Trūkumų šiuo metu yra nemažai. Neaprūpinami klanų (veiksmo ir laisvalaikio) vadai pinigais, ginklais. Nėra skiriama ką tik įkurtiems klanams lėšų įsivažiuoti į visą procesą. Mano manymu svarbiausias trūkumas, nėra vienos pagrindinės informacijos. Dalis informacijų yra išsimetusios ir nenaudojamos. Kitas trūkumas yra su laisvalaikio klanų užsiėmimu. Viskas yra žiūrimą į veiksmo klanus, nėra kalbama apie laisvalaikio klanus, kas mano nuožiūra yra blogai.
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?: Įneščiau daugiau veiklos, užimtumo. Klanų vadams didesnę atsakomybę ir vertinimą klano. Aišku yra kas neįmanomo, bet per laiką ir norą viskas yra įmanomą.
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?: Aprūpinimas klanų pagrindinėmis reikmenimis jog klanas galėtų įsivažiuoti. Juos kuo dažniau kviestis į pokalbius, aptarti visas esamas problemas. Duoti daugiau užimtumo, bei veiksmo.
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?Manau į klanų prižiūrėtoją labiausiai tiktų Dwayne_Stevenson. Ilgą laiką esantis  Veiksmo klano vadas, ką parodo, jog žaidėjas išmano ir gebą dirbti su klanu. Yra išrinktas kaip metų klano vadu. Nėra labai stipriai pasižymėjęs kaip serverio kenkėju. Visados jį galima pamatyti serveryje aktyviai darant veiksmus.
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?: Bandau jau ne vieneri metai, ir nebuvau iki šiol išrinktas. Veiksmai būtų tokie patys kaip ir per pastaruosius kelerius metus, nenuleisčiau rankų, stengčiausi tobulėti. Daryčiau tai ką ir dariau prieš tai, ir atitikti į visus reikalavimus patekti į projekto komandą.

 • Patinka 14
 • Naudinga! 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiuo metu nekandidatuosiu, pasikeitė aplinkybės su aktyvumu.

 

 • Patinka 11
 • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen
2. Jūsų tikras vardas: Nerijus
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame): 17 metų, tuoj 18.
4. Jūsų vartotojo registracijos data: 2016-08-20
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktai: aurimas.frozen@outlook.com // NeahVizz#4645
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina): Nėra dar šiuo metu.
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui): Studijuoju konstrukciją, gyvenu ne Lietuvoje, nesu labai baisiai užimamas, turiu pakankamai laiko skirti tiek žaidimams, tiek savo kitiems reikalams, tai laiko realiai turiu tikrai daug bei sakyčiau pakankamai.

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-Venturas: Motyvacija šiame serveryje turiu del pagr.administracijos darbo, kurie per šitiek metų sugebėjo nepasiduoti bei atlaikyti visus dalykus jog tik gerintu serverio gerovė tiek mums tiek del pačių sąžinęs bei geros dūšės, dažni bei modernūs atnaujinimai kurie yra atliekami, bei išklausomi serverio komandos narių pagalbą ir visa kitą. Serveris yra pats nuostabiausias kuriame teko tik žaisti daug visko pasiektą.
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?:  Atsąkingumo stoką, kuri neleidžia užkibt neivienam konkurentui, kadangi viską privaloma daryti taip jog kekvienas būtų vienodas, į visus žiuriamą vienodai bei be melo ir kitokių išsisūkymų.
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.): Būčiau naudingas vien del to jog esu labai atsąkingas asmuo, pūikiai suprantu šias pareigas, žinau kaip viskas veikia. Būčiau naudingas savo priežiūrą žiūrint į pareigas labai rimtai jog čia tikrai yra ne juokai žaisti nesąmoningus žaidimus. Į viską žiūrėti labai rimtai nepasiduoti bet kokiem kivirčam, bei daryti pačius geriausius darbus jog kekvienas matytų kaip viskas sąžiningai bei tvarkingai klostosi pareiguose. Teisingumas bei tvarką nugali viską, o jeigu tu toks esi tai tu pats geriausias. 
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?: Visada reikėtų išklausyti ką sako kiti, išklausyti kitų nuomonęs sustatyti viską labai tvarkingai, žiūrėti prie ko galima būtų kibti kuris teisingesnis, kuris bando slėpti kažką, ir priimti galutinį sprendimą kas yra teisus o kas tik vengia tiesos, reikia viską priimti sąžiningai, na o paskui nutarti ir pasakyti koks yra tas galutinis sprengimąs tvarkyti konfliktus kylančius tarp jų.
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?: Na visada atsirastų kažkokių konfliktų tarp tam tikrų sričių kurioje reikėtu imtis kitokių veiksmų jog tai būtų sustabdytą, manau be pykčiu yra pabūti tikrai neįmanoma. Konflktai turėtų būti sprendžiami abejų susipykusiujų veiklų, kodėl viskas prasidėjo kas pirmas pradėjo ir kuris bus protingesnis ir tiesiog nustos daryti mažų vaikų žaidimus, kurie kibs vienas kitam dar labiau, atsiras konkurencija kurioje atsiras dar didesnis noras kibtį vienas kitam jog padaryti daugiau žalos, bet tokiu atvėjų stabdyti visą tai būtu organizuojamos veiklos, kuriuose būtų galima pamatyti kas stipresnis ir panašiai.
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?: Reliai kalbant aktyvumas turėtų būti minimalūs kaip nuo 3 - 5 valandų dienai, kadangi esant prižiūrėtojui jūs kaip tik norėtumete pažiūrėti kaip viskas vyksta, gal kažko trūksta klanams stebėti kaip viskas vyksta daryti veiklos, suteikti visiems reikiama pagalbą jog kekvienas būtų draugiškas, bei galėtu kovoti prieš kitus be jokių keiksmų ir jog būtų malonu surengti kokia tai veiklą, ir žiūrėti kas yra pats stirpiausias iš visų daryti, turnyrus nu čia viskas priklauso nuo to kas bus prižiūrėtojas ir kaip stirpiai jis norės atgaivinti ir padaryti veiklos visiems klanams.
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?:  Sakyčiau trūkumas vienas jau būtų jog nėra prižiūrėtojo, kuris galėtu padaryti daug daugiau darbo jiems, kuris atvežtų daug veiklos tarp nusikalstamų veiklų. Padaryti jog kekvienas klanas turėtų kažkokį užsiemimą. Bei trūksta veiklos, kadangi jeigu vieni kovoją, automatiškai kiti nusimete, būtų siūloma padaryti valandąs kada galėtu tam tikras klanas daryti veiklos, na nenoriu labai išsiplėsti tačiau manau supratote ką noriu tuom pasakyti.
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?: Į klanų veiklas atneščiau daug dalykų, kaip gerinti kekvieno klanų narių aktyvumus, stebėti kiek kas praleidžia prie žaidimo, kas padaro daugiausiai veiklos, kiek per dieną padaromi veiksmai bei kaip viskas vykdomą, siūlyti organizacijas tarp kitų priešų, žodžiu įdėjų būtų tikrai nemažai ir su laiku atsirastu jų dar daugiau kurios paįvairintų žaidimą tarp klanų.
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?: Įdėjos, veiklos siūlymas, pagalbą bei informacija kaip pradėti veiklą, kaip jas organizuoti, ir visą kitą.
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?: Į šį klausimą pateikti banalaus atsakymo negaliu, mano nuomonę jog šiuo metu aš nematau kas galėtų užimti šias pareigas bei atlikti daug darbo veiklos organizacijomis bei kitiems įdomiems dalykams, tačiau jei ne aš tikėkimes jog bus kažkas geresnis nei aš tai tuomet tik į sveikatą, visiems yra duodami išbandymai bei suteikiamas pasitikėjimas.
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?: Veiksmai būtų jokie realiai žaiščiau čia kaip žaidęs tačiau būtų gal šiek tiek gaila kodėl ne aš pats, ną bet jau jūsų pasirinkimas bei nuomonę yra kitokia nei visų kitų, tai viskas priklausys tik nuo jūsų pačiu. Jūs padarysite vistiek gerą darbą bei rinksitė pagal savę, tačiau jei nepateksime, visada gali būti kitas šansas tai tiek.

Sekmės visiems. ❤️

 • Patinka 13
 • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Paskelbta (redaguota)

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardis: Einaras_Bmw
2. Jūsų tikras vardas: Einaras
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame): 19
4. Jūsų vartotojo registracijos data:  2018/02/08
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktai: einaras.einaras , ixeer#3891
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina): Prisistatęs asmeniškai
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui): Dabartinis aktyvumas realiame gyvenime yra visiškas nulis. Nuo kitos savaitės 2-3h. ryto bus užimtos. Kitas laikas - laisvas kaip paukštis

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-Venturas: Pagrinde, tai projekto administracija. Patinka, kad ir po tiek daug metų Karolis dar aktyviai dirba prie projekto, atsako, jei iškyla kokių problemų. Artūras aktyviai dirba ir puikiai repretezentuoja projektą forume ir kituose soc. tinkluose, net už projekto ribų. Taip pat patinka sistemos, stabilus žaidimas, be klaidų.
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?:  Visiškai neutralus asmuo esu. Taip pat ne kartą įrodęs esu savo nešališkumą ir kitose projekto pareigose. Nemėgstu netvarkos, o tuo labiau - pažeidinėti taisykles.
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.):  Visų pirma, tai esu komunikabilus, aktyvus, lojalus, atviras ir sąžiningas žmogus. Taip pat esu jau buvęs komandoje, kurioje įnešiau daugiau naudos, nei minusų, todėl manau, kad esu įgavęs pasitikėjimą. Sugebu sugalvoti kažką naujo, įdomaus, kad žaidėjus įtraukčiau. Jeigu šį kartą nenori rizikuoti su nauju žmogumi, o ir nori naudos projektui ne tik iš klanų pusės, manau neprašausi pasirinkęs mane.
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?: Seniau spręsdavau atsakydamas tuo pačiu, dabar viskas pasikeitė. Galbūt labiau nusileisčiau, pasikalbėčiau ir bandyčiau rasti kompromisą. Kažkaip jaučiuosi kažkiek pasikeitęs.
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?:  Gyvu pokalbiu. Jie visada kariauja tarpusavyje, bet ir DPi būdamas kalbėjausi su jais ir bandžiau ieškoti bendro kompromiso. Tai labiausiai padeda, kai suleidi juos abu į vieną kanalą ir tada greitai išsiaiškina kas ko nori. 
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?: Reikia, bent jau žaidime/discord'e praleisti 3 valandas į dieną tikrai. Skirčiau tiek, kiek manę reikėtų (2-3 valandas)
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?: Mažas pačio prižiūrėtojo įsitraukimas į veiklą. Nepastovumas, klanai neišsilaiko ilgai. Nėra suvokimo, kad turėtų daryti pagrinde spaudimą tik teisėsaugai, ne GP ar kitiems klanams.
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?:  Stengčiausi dirbti kartu su klanais drauge. Daugiau bendradarbiavimo visiems kartu, tuomet kažkokį aiškų rezultatą ir sukursime. Paorganizuočiau veiklos visiems, kartu su DPi galbūt sumąstytumėme kažką įdomaus visiems klanams/teisėsaugai/GP. Taip pat nepamiršti laisvalaikio klanų, kurie dažniausiai prasmunka po KP akis. 
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?: Pirmiausiai, tai aktyvus klanų prižiūrėtojo ryšio palaikymas su klanais. Skatinimas juos ne vien tik patiems viską daryti, bet ir paorganizuoti bendrai veiklos, suorganizuoti atskirai klanams veiklos. 
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?:  Kas neįvardysiu. Tačiau turėtų būti tas, kuris nėra buvęs šiose pareigose. Tuomet manau, kad turėtų būti toks, kuris būtų užsidegęs daryti veiklą klanams. Pabaigai, tai naujas veidas, nes žmogus, kuris turi noro ir dar daug nepatyręs - padaro geriausius rezultatus.
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?:  Bandyčiau tapti DPi.

Redaguota nario Einaras_Bmw
 • Patinka 12
 • Naudinga! 1
 • Haha 10
 • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardis:  Last_Fight
2. Jūsų tikras vardas:  Lukas
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame):  17
4. Jūsų vartotojo registracijos data:  2017-09-20
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktai:  laurute254 ; lukelis#0857
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina)
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui):  Sportuoju, mokausi, būnu su draugais, bet dieną dažniausiai praleidžiu prie kompiuterio 

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-Venturas:  Sistemos, tačiau pagrindinė motyvacija yra klanai ir jų suteikiamas veiksmas bei jo malonumas. Administracija taipogi yra normali, atsakinga, o tai sukuria gerą atmosferą žaisti serveryje.
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?:  Manau, kad stengsiuos nesikišti į klanų tarpusavio veiksmą, stengsiuos su visais sutarti. Žodis "savas" ir "Draugas" baigsis ten, kur bus pažeidžiamos taisyklės.
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.):  Esu atsakingas ir gerai atlieku savo darbą, turiu gan nemažai idėjų ir pasiūlymu klanams. Prisidėsiu prie vykstančių eventų ir renginių. Kas be ko, prisidėsiu ir prie tvarkos serveryje ir naujokų, nes adminas bus skirtas ne šiaip sau.
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?: Stengčiaus rasti kompromisą, tačiau nemėgstu kištis ten, kur nesu įsivėlęs.
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?:  Šiuo metu yra netinkamų taisyklių teisėsaugos ir klanų pusėse, tai visų pirma turėtų kalbėtis klanų prižiūrėtojas ir DPi. Manau, kad konfliktus tarp klanų ir teisėsaugos nutrauktu tiek klanų prižiūrėtojo, tiek DPi nešališkumas. Turėtų būti nubausti konflikto kaltininkai, na, o abiejų pusių atstovai turėtų kalbėtis, nes tik taip yra pasiekiamas geriausias rezultatas.
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?: Manau, kad gavęs pareigas tu nebematai savęs, kaip eilinio klaniškio, kuris prisijungia pašaudyti. Skirčiau visą laiką, kiek žaisčiau serveryje, bandyčiau spręsti kylančias problemas ar klausimus.
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?: Manau, kad trūkumų yra nedaug, tektų pakoreguoti kelias taisykles. Mano akimis didžiausias trūkumas yra nesusikalbėjimas su teisėsauga. Kadangi nėra susikalbėjimo - nėra ir kovų, tokių kaip GW. Taip nublanksta dalis veiksmo, kurio tikrai trūksta tiek klanų, tiek teisėsaugos pusėje.
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?:  Rengčiau klanų tarpusavio varžybas. Juose dalyvautu tiek laisvalaikio, tiek teisėsaugos klanai. Tai nebūtų šaudymo sugebėjimų pademonstravimas. Tokio dalyko per savo žaidimo istoriją dar nemačiau, todėl manau, kad tai pagyvintų klanų gyvenimą.
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?:  Remti ginklais, pinigais ir narkotikais, skatinti juos, dalyvauti jų organizuojamoje veikloje prieš teisėsaugą.. Daryti įvairias akcijas, stengtis organizuoti kuo daugiau veiksmo prieš teisėsaugą, stengtis skaidyti rutiną. 
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?:  Manau, kad į šią kėdę turėtų sėsti žmogus, kuris tikrai yra paragavęs daug klanų duonos, kuris nepasiduotų net ir sunkiausiomis situacijomis. Mano nuomone, pagrindinis ir turėtų būti - reputacija ir patirtis klanų pusėje. Prižiūrėtojas turėtų ryšį su teisėsaugos atstovais. Būtent tokie ir buvo du paskutiniai prižiūrėtojai. (Porn_Star ir Zukas_Ots). Kolkas, iš užpildžiusių tokio žmogaus dar nematau.
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?:  Manau, kad žaisčiau taip pat, kaip ir seniau žaisdavau, nenusiminčiau dėl nepatekimo. Nesistengčiau per prievartą patekti ar nardyti į komandą. Jei esu tinkamas - administracija pati tai pastebės ir suteiks šansą. 

Sėkmės pildantiems. 

 

 

 • Patinka 31
 • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Paskelbta (redaguota)

Anketos šablonas

Asmeniniai klausimai
1. Jūsų slapyvardisHot_Anonymous
2. Jūsų tikras vardasVytenis
3. Jūsų amžius (nediskriminuojame): 20
4. Jūsų vartotojo registracijos data: 2014-06-13
5. Jūsų „Skype“ ir „Discord“ kontaktaihuggy125/hot#9244
6. Jūsų pristatymo tema (nebūtina)
7. Jūsų užimtumas realiame gyvenime (norime suprasti, kiek galėsite skirti laiko projektui)Atsižvelgiant į dabartinę šalies situaciją projektui skirti laiko galiu daug, nepaisant to, esu užimtas - dirbu. Darbas užima mažiau nei pusę dienos, po jo - esu laisvas.

Bendrieji klausimai
8. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Las-VenturasNegaliu atsakyti į šį klausimą, nes neturiu atsakymo. Yra noras žaisti ir tiek. Galbūt, prie to prisideda pagrindinės administracijos noras kelti projektą, be to, bendruomenė, kad ir kaip būtų vardinama, tačiau yra tokių, dėl kurių norisi žaisti ir palaikyti kontaktą.
9. Jūsų nuomone, kaip užtikrinsite nešališkumą Klanuose?Visapusė pagalba serverio klanams, problemų sprendimas kartu, požiūrio ir interesų suderinamumas.
10. Jūsų nuomone, kuo būtumėte naudingas projekto komandai ar (ir) projektui? (ne daugiau 5 sak.): Esu pakankamai senas serverio žaidėjas, žinau ko reikia serveriui, žinau ko nori serverio žaidėjai. Turiu įvairios patirties, galiu būti universalus, sugebu prisitaikyti prie įvairiausių situacijų. Galiu būti naudingas padedant spręsti vieną svarbiausių problemų orientuojantis į klanus - klanų narių čytinimas.
11. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte komandoje kylančius konfliktus?: Neslėpsiu, kad ir pats esu gana konfliktiškas bei greitai užsidegantis ir mėgstantis konfliktus. Nenukrypstant nuo temos, manyčiau, kad konfliktų sprendimas komandos viduje yra pagrindinės administracijos diskrecija. Žiūrint į tai iš asmeninės pusės bandyčiau rasti kompromisą abejose pusėse, stengtis išklausyti kitą bei paaiškinti, pagrįsti savo nuomonę taip išvengiant tolimesnių ir stipresnių konfliktų.
12. Jūsų nuomone, kaip turėtų būti sprendžiami konfliktai tarp Teisėsaugos vadovų ir Klanų vadų?: Būti realistu, nagrinėti situaciją, siūlyti kaip spręsti situaciją, jokių būdų nežiūrėti tik į taisykles ir ieškoti ką bausti ar kiršinti. 
13. Jūsų nuomone, kiek laiko reikia Klanų priežiūrai ir kiek Jūs jo skirtumėte?: Individualiai. Priklauso nuo žmogaus kaip jis suvokia priežiūrą ir kaip jis tai atlieka. Stengčiausi reguliariai kiekvieną dieną skirti bent po valandą klanų priežiūrai, pokalbiams su klanų vadais bendrai ar individualiai, kad pažvelgtį į klanų situaciją jų akimis bei bandyti spręsti ar taisyti problemas egzistuojančias klanų viduje.
14. Jūsų nuomone, kokie šiuo metu yra trūkumai Klanuose?: Disciplinos trūkumas, mažai atsakomybės. Nėra pastovumo, ryšio su klanų prižiūrėtoju, požiūrio į serverį.
15. Jūsų nuomone, ką naujo įneštumėte į Klanų veiklą?: Klanų vienijimas.
16. Jūsų nuomone, kokiomis priemonėmis būtų galima užtikrinti, kad visados išliktų mažiausiai bent 2 aktyvūs Klanai?: Visada išklausyti klanų vadus, stengtis kaip įmanoma daugiau mažinti asmeninę priešpriešą tarp klanų lyderių. Klanų prižiūrėtojui užtikrinti nešališkumą, kad nei viena pusė neliktų nuskriausta. 
17. Jūsų nuomone, jeigu ne Jūs, tai kas turėtų būti Klanų prižiūrėtojas? Kodėl?: Last_Fight. Žaidėjas kone visą savo žaidimą žaidžia ir eina už klanų pusę. Tikiu, kad turi idėjų. Žmogus konfliktiškas, tačiau tikiu, kad gali susitvardyti. Visada bando rasti kompromisą, bendrą sprendimą įvairiose situacijose.
18. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų veiksmai, jeigu nepatektumėte į projekto komandą?: Jokie. Toks pats žaidimas, koks ir buvo iki šiol.

Redaguota nario Hot_Anonymous
 • Patinka 39
 • Naudinga! 6
 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...