Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Ką dažniau naudojate - Discord ar TeamSpeak 3?

Ką dažniau naudojate - Discord ar TeamSpeak 3?  

237 nariai balsavo

  1. 1. Ką dažniau naudojate - Discord ar TeamSpeak 3?



Rekomenduoti pranešimai

Ką dažniau naudojate - Discord ar TeamSpeak 3?

Labas. Projektas turi dvi bendravimo platformas - Discord ir TeamSpeak 3, įdomu ką dažniau žaidėjai naudoja, ar ką dažniau norėtų, kad naudotų kiti.

OiicqI5.png

Apklausos funkcijos pasirinkimai:

1. Discord

2. TeamSpeak 3 

3. Abu

OiicqI5.png

Informacija

•• Dalyvaujant apklause privaloma laikytis skilties bei forumo taisyklių •• 
•• Be to parašykite išsamų, argumentuotą pranešimą •• 
•• Dažniausiai dalyviai apklausoje gauna 1 like  •• 

OiicqI5.png

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Discord, nes turi ne tik kalbėjimo, bet ir rašymo platformą (pagrindinis kanalas kažkuo primena anksčiau buvusią forumo šaukyklą). Taip pat Discord yra susietas su serveriu, kas ateityje turėtų pridėti dar daugiau patogumų.

Noriu paskatinti visus žaidėjus taip pat duoti žalią šviesą Discordui.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai gerai, kad neįvyko labai greiti pasikeitimai, o viskas eina palaipsniui, tai yra po truputi bando įskiepyti discord į bendruomenę ir taip po truputį, po truputį pamiršti TS3. 

Asmeniškai aš naudoju abi, nes šiuo metu žmonės, dar nėra pamiršę TS3 todėl tenka dar vis naudoti ir šią programą. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, jog Discord. Manyčiau, jau būtų pats laikas rinktis manatkes iš TS ir šokt prie DC, nes viskas ten geriau, pradedant nuo susirašinėjimų ir kalbėjimų, baigiant kanalais.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra klausimu aišku jog Discordas , tik dar labai keista kodėl LV vis dar naudoja TS3 programa

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi būsiu prie tų, kurie labiau naudoja DISCORD, nei TeamSpeak programėlę. Žinoma, TeamSpeak'as visais laikais buvo naudojamas, bet, manau, visiems reikia atsinaujinti. Nors Discord ir nepasižymi gera garso kokybe kalbant, tačiau jį vistiek galima pritaikyti ilgalaikiam naudojimui.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dažniau naudoju TS3 žaisdamas sampą nes man taip priimtina jau nuo senų laikų žaidžiant šį žaidimą. Atrodo paprastesnė programėlė, viskas jau žinoma.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudoju dažniausiai teamspeak3 programėlę, kadangi jau nuo senų laikų ją naudoju ir naudosiu, nes sunku atprasti nuo to, ką naudojai ilgą laiką ir buvo gerai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tik už Disa. Pradžiai nepatiko, bet kažkaip pripratau ir net geriau nei TS3 paliko. Manau LV jau reiktų persikelt į Discorda.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudoju abu, bet Discord man yra skirtas pokalbiams su draugais, kitų žaidimų žaidimui. Asmeniškai, tikrai nenorėčiau keltis į discord. Daug priimtiniau sampą žaidžiant kalbėt per TS3. Bent jau nereik perisdarynėt push to talk, nes dabar to nenaudoju, ir su draugais to naudot nereikia, tačiau žaidžiant sampą Push to talk yra bent man, svarbus dalykas (nesinori, kad kas girdėtų pašalinius garsus, ar barnį namuose :D) + Discord pavyzdžiui aš, tikrai nenorėčiau užsivadint savo nickname in game, nežinau, gal įmanoma tik serveryje būt su tokiu ar kitokiu nicku. Bet all in all, aš esu už TS3.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-03-25 at 14:14, Jonas_Slash rašė:

Nėra klausimu aišku jog Discordas , tik dar labai keista kodėl LV vis dar naudoja TS3 programa

Ką tu slešai bazarini, pats verkei, kad nah čia tas dc, ts geriau.
O man tai ts geriau, nes soundboardą įpist gali.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku kad ''TS3,, nes manau ''San Andreas Multiplayer,, Žaidimui labiau tinka ''TS3,, o ''DISCORD,, pagal mane tinka naujesniems žaidimams na kadangi aš žaidžiu įvairei tad aš naudoju ir ''TS3,, IR ''DISCORD,,

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai Discrod naudoju tokiem žaidimam kaip CSGO,APEX ir kt. Sampui visuomet naudojau TS3 ir iki dabar naudoju :)  

Todėl mano atsakymas buvo ''Abu''

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As asmeniskai TS3 greitesnis bei patogesnis budas kalbetis su draugais bei smagiai leist vakarus su jais

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visada naudodavau ts, bet kai pripratau prie dc, ts pasidarė nereikalingas, tai nebenaudoju realiai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TeamSpeak man niekada nebuvo patogi ir funkcionali programa palyginus su Discord. Discord naudojuosi nuo 2015 metų, turiu savo keletą serverių bei esu pripratęs prie patogaus valdymo bei daugiau turimų funkcijų nei TeamSpeak. Naudoju Discord.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visada su draugais naudodavome Team Speak nors tai ir nebuvo šiems laikams pritaikyta, graži, patogi bei moderni programa, o discordo asmeniškai nekenčiau dėl to, kad man žmonės laggindavo kalbėdami, dažnai lūžinėdavo, nepavykdavo išgirsti ką jie sako iki galo. Atėjus laikui, pasidariau PC upgrade'ą, ir visos šios bėdos dingo, pasirodo discordas naudoja pakankamai daug kompiuterio resursų ir dėl išvardytų aspektų vykdavo klaidos. Dabar naudojame discord, manyčiau jog Team Speak'as atgyvena.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man , tai geriau teamspeakas , nes , kai pradėjau nuo teamspeako taip ir liksiu , nors, kai dar nebuvo las-venturas projektas discord platformoje teamspeakas būdavo tuščias , o susirinkdavo tada , kai būdavo kokie koncertai arba "q & a" pasikalbėjimas su savininkais , bet kai per 2020 ts3 rodė atsigavinejimo ženklus pamažu vyko Renesansas , tačiau pradėjo šlyfuotis projektas į discord platforma vėl viskas prasidėjo nuo pradžių. Nežinau gal reiks kada ir discord pabandyti , nes kaip gyvenime sakoma:

"Nepabandes nesužinosi" 

Taip , kad gyvenime reikia viską išbandyti su laiku , nes pabandyti yra verta , kad isitikintum , kaip yra ištikrųjų. Tai man teamspeak geriau jei iš šitų dviejų ,bet taip jei būtų apklausoj atsakymas "kita" , tai būtų Skype nedaug jau kas mano amžiaus žaidžia dar šitame projekte , tačiau tie , kurie žaidžia ir pamatys šitą mano pranešimą , tai prisimins vaikystę taip pat ir jaunystę , kai kapodavom sampa , mc , CS.1.6 visas veiksmas būdavo Skype nedaug jau kas naudoja jau ant išnykimo ribos panašiai dabar yra ir teamspeakui , bet tais laikais Skype būdavo numero Uno Lietuvoje žaidžiant su draugais online žaidimus be mikrofono būdavo sunku gyventi iš patirties sakau 😃.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

i discord jungiuos tai tik del darbo serveryje. O i ts su savais zmonem pabendraut ir tuo paciu pakapot sampa.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...