Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Karkis_Venturas

Karkis_Venturas užblokavo Matas_Greitas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Karkis Venturas
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Matas Greitas
3. Užblokavimo priežastis?: čytas
4. Papildomi komentarai: auto clickeris, aiškiai, po 2 clickus per sekundę, reguleriai imant po 2 clickus sukinėtis į šonus ir bandyt pašokt į orą? (Aiškiai matosi video, kai kasant yra tuo pačiu metu bandoma pašokt į orą ir sukinėjamasi į visas puses, clickinant su pelyte neįmanoma, o su ctrl per sunku, ten turėtum pirštus kraipyt ir laužyt. Prieš atsakant į mano sms pastoviai SHIFT ir SPACE mygtukai, tik po space ir SHIFT kombinacijos gali atrašyt, pašoki į orą, kad sumaigytum viską ir galėtum atrašyt. Akivaizdžiai matomas clickeris. Pabaigoje matosi, kai nenumygęs space ir shift darai daug klaidų, meta NESKUBĖTI vietoj kasimo trenki į orą, o iki tol nei vienos klaidos, sekundę 2 klikai ir nei vieno kitaip.  Dar video matosi, kaip /sutais parašai (greičiausia per kb nusispaudė) bet vis tiek iškasimai tie patys
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):  

 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Praleisk 20+ valandu saloj, igausi ritma spaudinejimo ir galesi tiesiog uzsimerkes be failu kast. /sutais yra pas mane ctrl + space /mygtukai komanda. Pastebejai, kad tau nemeta visu mano paspaustu mygtuku? (00:50 begdamas du kart pasoku, tau shifto neismete kad spaudziu.) Jei space + shift, paskaiciuok kiek kartu as paspaudziu ir dauguma kartu ne auto clickinu pagal tave. Irodymai sausi, nieko realiai neirodai, tiesiog bandai kazka pripaisyt nors tiksliai negali ivardyt ka. Laisvas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Neteko VIP statuso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...