Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frank_Jabit

Arma_Info užblokavo Kevin_Costner

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:  Arma_Info
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Kevin_Costner
3. Užblokavimo priežastis?:  čytinimas
4. Papildomi komentarai
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas čia per čytinimas man paaiškink :DDDDDDDd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bšk ilgesnį video pridedu pačioj pradžioj matosi, kad per 1sek įšovė 2 kulkas po 41dmg ir paskui galima sakyt viska pataikė iš awp. Būtų gerai pamatyti video iš jo perspektyvos.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Dwayne'ai, į pirmą žmogų kuri šaudžiau tai jis vieno vietoj stovejo ir cbugino dėl to ir pataikiau visas, o po to tai nėra sunku pataikyti į žmogu kuris cbugina praktiškai vietoj, nelesu pastovių kulkų, normaliai nusitaikau, realiai tai atsimenu gerai šitą situaciją ir prašoviau daugiau žymiai iš pradžių, aš jus lesiau ilgai su tuo awp, bet būtent įkėliai šį partą kur gerai viską sulesiau, ne pirmi metai veiksmuose ir įgūdžiai jau ištobulinti tikrai.

 

 gaila tuo momentų nefilmavau ir manau kurį laiką nefilmuosiu savo veiksmų nes kažkodėl dropina fps labai kai masė prieš masę kapojas, reikia laukti vaizduškės update'o tada turėtu viskas išsispręsti ir pamatysit patys daugiau veiksmo iš mano perspektyvos, taip pat ne pirmą kartą gaunu ban'ą už "aim", senesniais laikais visada dėl to filmuodavau save ir būdavau atblokuotas, šį kartą video kaip ir sakiau neturiu, bet pasakiau visa tiesa.

 

Čia dėl tų šuvių, kiek sužinojau iš žaidėjų tai sakė kad čia buginas ta žalą, dėl to ir rodė kad vienu šuvių 2 kartus pataikiau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negi tiek daug priešų turiu? :Ddd i stovinti zmogu tada lesiau :Ddd jis vps afk buvo. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 35 minutes(-čių), Josh_Exccite rašė:

Kaip ir minejo Arminas_Elegy(buves unban priz) jog 1,3dmg buginasi, todel ir Rowland_Quradose bannedai buvo atmesti (beje ir daugiau kitu) cia del informacijos.

NO ISP DQ

Tai jo tame ir esmė yra, kad buginasi su awp 1.3dmg, bet pradžioj video kur aš įkėliau matosi, kad jis pataikė armai per 1sek 2 kulkas po 41dmg

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau pats nebesuprantu už ką esu kaltinamas :Ddddddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Administratorius nebus baudžiamas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...