Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Kaip sugalvojai savo SAMP slapyvardį?

Rekomenduoti pranešimai

Visų Las-Venturas.LT projekto žaidėjų slapyvardžiai yra unikalūs ir kažkuo išsiskiriantys iš kitų. Vieni jų buvo sukurti prieš 10 metų, kitų gal tik prieš mėnesį, bet jų atsiradimo istorija, tikiu, kad yra įdomi ir įtraukianti.

giphy.gif

Ta proga, nusprendžiau sukurti apklausą ir perskaityti, kaip jūs susikūrėte savo projekto slapyvardį.

Pasidalinsiu ir savaja: SAMP pradėjau žaisti 2014 metais, o tuo metu buvo tik pradėjęs kurti Whydotas ir su kolega Giedriumi buvo sukūrę ir naudoję meksikiečių personažus: Miguel ir Patricio. Kurdamasis savo vartotoją, net nepagalvojęs pridėjau savo vardą (Dominykas) ir pridėjau Whydoto personažo vardą kaip slapyvardį. Kas juokinga, kad tuo metu mano draugai taip pat žaidė SAMP ir juokais mane klasėje vadindavo Migeliu (vėliau išsirutuliojo į Migį). Išgirdusios klasiokės, taip pat pradėjo vadinti Migeliu/Migiu, kol ši pravardė prilipo ir jau 6 metus esu vadinamas Migeliu būtent SAMP dėka :D

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, draugas pasiūlė sampa žaisti, ir turėjo mašina tai man iškart kilo įdėja jog antra vardo dalis bus Elegy o pirma tai tiesiog varda.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apmaudu, kad neturiu padorios istorijos. Registravausi 2011 rudenį į Juškos projektą ir tuščiame laukelyje svarsčiau, koks turi būti slapyvardis. Atsitiktinai sugalvojau būtent Max_Tosha. Metams einant buvo minčių, kad xujovas, nes neturėjo jokios paslėptos minties. Tačiau žvelgiant atgal. Nekeisčiau. Džiaugiuosi, kad bent pavyko jau tuo metu sugalvoti itin paprastą ir visiems nesudėtingai ištariamą slapyvardį.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 31 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Apmaudu, kad neturiu padorios istorijos. Registravausi 2011 rudenį į Juškos projektą ir tuščiame laukelyje svarsčiau, koks turi būti slapyvardis. Atsitiktinai sugalvojau būtent Max_Tosha. Metams einant buvo minčių, kad xujovas, nes neturėjo jokios paslėptos minties. Tačiau žvelgiant atgal. Nekeisčiau. Džiaugiuosi, kad bent pavyko jau tuo metu sugalvoti itin paprastą ir visiems nesudėtingai ištariamą slapyvardį. 

Aš pavydžiu tavo slapyvardžio. 

Prie sugalvoto ar pamatyto žodžio pridėti vardą gali bet kas, o sukurti unikalų, visiems įsiminima ir didingai ištariamą iš dviejų gali retas. 

Galų galiausiai už slapyvardžio kuriasi praeitis ir ateitis. 

Vardas + rūbų firma

Puiki tema, @Dominykas_Miguel

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013 metais prasidėjo mano slapyvardžio kelionė. Kurdamasis vartotoją, nieko negalvojęs dėjausi savo vardą (dar ir dabar kai kurie galvoja, kad tai tiesiog kažkoks retas žodis). Ties pavarde užtrukau kiek ilgiau, tačiau tuomet pažiūrėjau būtent su kokiais slapyvardžiais žaidžia žaidėjai, t.y. jų pavardes ir taip norėdamas pasirodyti "kietas" pasirinkau Bmw markės pavardę. Tuo metu tokios ar panašios pavardės buvo madingos. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Danny Green and...

Deron Williams toks zaidejas losdavo anksciau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasirinkau šį slapyvardį dėl to kad esu susižavėjęs šiuo asmeniu. Pasha Tekhnik- Pavelas Nikolajevičius Ivlevas. Rusų hip-hop atlikėjas, video blogeris. Pasha yra žinomas savo provokuojančiu ir neadekvačiu elgesiu. 2008 metais buvo nuteistas kalėti 5 metus dėl narkotinių medžiagų vartojimą ir platinimą. Yra sukūręs dainą su populiariu atlikėju 'Feduk', taip pat yra ir išleidęs diss'ą and jo. Pasha gerai sutaria ir bendrauja su aukščiau pristatytu reperiu Gufu (su juo irgi yra sukūręs dainą).  LABAI MĖGSTA XANAX'Ą.

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...